Forum VW Club Budweis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum VW Club Budweis

Pro jihočeské příznivce automobilové značky Volkswagen....
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Polo coupe G40,. turbo motor

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
placka
VW
VW



Počet příspěvků : 5
Registrace : 14. 01. 09

Polo coupe G40,. turbo motor Empty
PříspěvekPředmět: Polo coupe G40,. turbo motor   Polo coupe G40,. turbo motor Icon_minitime20.01.10 23:07

prodám kompletní motor osazen turbem po GO,výkon 111KW 200Nm,při 1.1bar.doložim grafem,k tomu přidám,naleděnou jednotku, kabeláž,intercooler,cladič oleje včetně hadic,, vodní cledič,první díl výfuku s lambda sondou,filtr box s KN vložkou,200cc vstríky,a kopcovou převodovku.možno odskoušet je to ještě v autě.funguje to dobře,mám pár pohárů ze sprintu ve tříde do 2.5 litru,cena 15000kč rychle dohoda.můžu to i namontovat a znova odbrzdit.[b][i]
Návrat nahoru Goto down
Ondraschek
VW
VW
Ondraschek


Počet příspěvků : 511
Věk : 34
Registrace : 04. 11. 08

Polo coupe G40,. turbo motor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polo coupe G40,. turbo motor   Polo coupe G40,. turbo motor Icon_minitime21.01.10 18:58

proč já nemám žádný prachy božeeeeeeee chciiiiiiiii ten motoooooor Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Ondraschek
VW
VW
Ondraschek


Počet příspěvků : 511
Věk : 34
Registrace : 04. 11. 08

Polo coupe G40,. turbo motor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polo coupe G40,. turbo motor   Polo coupe G40,. turbo motor Icon_minitime21.01.10 18:59

i když na druhou stranu jestli sis to dělal sám tak by se mi hodily nějaký rady study scratch
Návrat nahoru Goto down
placka
VW
VW



Počet příspěvků : 5
Registrace : 14. 01. 09

Polo coupe G40,. turbo motor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polo coupe G40,. turbo motor   Polo coupe G40,. turbo motor Icon_minitime25.01.10 22:08

poradim oco jde stavěl jsem to asi dva roky a asi 3 krát předelal tak jsem lecos pobral
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Polo coupe G40,. turbo motor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polo coupe G40,. turbo motor   Polo coupe G40,. turbo motor Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Polo coupe G40,. turbo motor
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» K: Motor AFN
» Turbo VW Passat 1,9 TDi PD
» motor tdi AFN 81kw
» Detroit 2010: Volkswagen New Compact Coupe concept
» 15" BBS RS 772 - Polo GTi

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum VW Club Budweis :: Bazar :: Prodám-
Přejdi na: