Forum VW Club Budweis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum VW Club Budweis

Pro jihočeské příznivce automobilové značky Volkswagen....
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Prvopáteční srazy

Goto down 
+6
C.a.r.l.o.s.
Hookyboy
Proky
Spooky1
vejtek
Jajulka
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Jajulka
Administrátor
Administrátor
Jajulka


Počet příspěvků : 2158
Věk : 40
Registrace : 28. 02. 08

Prvopáteční srazy Empty
PříspěvekPředmět: Prvopáteční srazy   Prvopáteční srazy Icon_minitime20.01.12 19:02

Leden nám jaksi všem úplně nevyšel, až na pár jedinců... Laughing Budeme i nadále pokračovat v prvopátečních srazech?
Návrat nahoru Goto down
http://www.vwclubbudweis.wz.cz
vejtek
VW
VW



Počet příspěvků : 1
Registrace : 20. 01. 12

Prvopáteční srazy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvopáteční srazy   Prvopáteční srazy Icon_minitime20.01.12 19:04

Musíte chci se k vám přidat Razz
Návrat nahoru Goto down
Spooky1
VW
VW
Spooky1


Počet příspěvků : 267
Věk : 39
Registrace : 16. 02. 10

Prvopáteční srazy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvopáteční srazy   Prvopáteční srazy Icon_minitime21.01.12 14:28

Vím, že mám nejmíň co kecat, když jsme byl asi 3x (bohužel práce no) ale já bych to nerušil... A chtěl bych to letos zvládnout vícekrát... Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.generalsound.cz/
Proky
Administrátor
Administrátor
Proky


Počet příspěvků : 2312
Věk : 38
Registrace : 03. 03. 08

Prvopáteční srazy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvopáteční srazy   Prvopáteční srazy Icon_minitime22.01.12 12:41

Já neslibuju svou pravidelnou účast, teď bude mít času ještě míň než do teď (změna práce) ale na ty pátky bych se měl stavovat neni to každej týden, zkusim se polepšit a tenhle první pátek v únoru se pokusim přijet
Návrat nahoru Goto down
Hookyboy
VW
VW
Hookyboy


Počet příspěvků : 1255
Věk : 45
Registrace : 21. 04. 08

Prvopáteční srazy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvopáteční srazy   Prvopáteční srazy Icon_minitime25.01.12 14:22

Já jsem také pro zachování prvopátečních srazů.
Je to přece jen klasika... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
C.a.r.l.o.s.
VW
VW
C.a.r.l.o.s.


Počet příspěvků : 192
Věk : 34
Registrace : 22. 01. 10

Prvopáteční srazy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvopáteční srazy   Prvopáteční srazy Icon_minitime25.01.12 17:46

byla by škoda rušit..a u mě se uvidí jak mi to bude vycházet...
Návrat nahoru Goto down
Jajulka
Administrátor
Administrátor
Jajulka


Počet příspěvků : 2158
Věk : 40
Registrace : 28. 02. 08

Prvopáteční srazy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvopáteční srazy   Prvopáteční srazy Icon_minitime30.01.12 13:27

Docela jste mě potěšili. Very Happy Hlavně aby vám skutek neutek. afro Takže v pátek....
Návrat nahoru Goto down
http://www.vwclubbudweis.wz.cz
Spooky1
VW
VW
Spooky1


Počet příspěvků : 267
Věk : 39
Registrace : 16. 02. 10

Prvopáteční srazy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvopáteční srazy   Prvopáteční srazy Icon_minitime30.01.12 14:28

Já bych měl být....
Návrat nahoru Goto down
http://www.generalsound.cz/
Hookyboy
VW
VW
Hookyboy


Počet příspěvků : 1255
Věk : 45
Registrace : 21. 04. 08

Prvopáteční srazy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvopáteční srazy   Prvopáteční srazy Icon_minitime31.01.12 9:46

Já budu! cheers jestli teda nezmrznu :-)
Návrat nahoru Goto down
Spooky1
VW
VW
Spooky1


Počet příspěvků : 267
Věk : 39
Registrace : 16. 02. 10

Prvopáteční srazy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvopáteční srazy   Prvopáteční srazy Icon_minitime02.02.12 20:18

Tak bohužel dneska telefon a zítra makám...
Návrat nahoru Goto down
http://www.generalsound.cz/
zozo
VW
VW
zozo


Počet příspěvků : 74
Věk : 48
Registrace : 02. 11. 09

Prvopáteční srazy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvopáteční srazy   Prvopáteční srazy Icon_minitime03.02.12 7:53

tak ja se musim omluvit kreten nadrizenej mi vcečera vecer oznamil ze mi na dnesni patek na srazek rusi dovolenou Sad jeden by se posral z tech nadrizenejch.uzijte si to a hlavne nezmrznete
Návrat nahoru Goto down
http://www.ewrc.cz
Hookyboy
VW
VW
Hookyboy


Počet příspěvků : 1255
Věk : 45
Registrace : 21. 04. 08

Prvopáteční srazy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvopáteční srazy   Prvopáteční srazy Icon_minitime03.02.12 16:56

Proky a Hookyboy dorazí. cheers
Návrat nahoru Goto down
Kostelnik
VW
VW
Kostelnik


Počet příspěvků : 4
Věk : 39
Registrace : 10. 05. 11

Prvopáteční srazy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvopáteční srazy   Prvopáteční srazy Icon_minitime03.02.12 17:00

pokud se mi podaří nastartovat tak dorazím Cool
Návrat nahoru Goto down
Jajulka
Administrátor
Administrátor
Jajulka


Počet příspěvků : 2158
Věk : 40
Registrace : 28. 02. 08

Prvopáteční srazy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvopáteční srazy   Prvopáteční srazy Icon_minitime03.02.12 17:25

Moc nás asi nebude, uvidíme. Aspoň si budeme moci jít třeba někam sednout. :-D
Návrat nahoru Goto down
http://www.vwclubbudweis.wz.cz
Proky
Administrátor
Administrátor
Proky


Počet příspěvků : 2312
Věk : 38
Registrace : 03. 03. 08

Prvopáteční srazy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvopáteční srazy   Prvopáteční srazy Icon_minitime03.02.12 22:56

Omlouvám se za neúčast, vlezlo mi do toho něco kvůli rodině a pak jsem se šel balit, protože zítra odjíždím na hory, tak snad v březnu, aspoň by mohlo být tepleji
Návrat nahoru Goto down
Hookyboy
VW
VW
Hookyboy


Počet příspěvků : 1255
Věk : 45
Registrace : 21. 04. 08

Prvopáteční srazy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvopáteční srazy   Prvopáteční srazy Icon_minitime06.02.12 11:14

Březen, za kamna vlezem... Very Happy
Duben, ještě tam budem... Very Happy
Máj, to už bude zase kur*a horko... Laughing
Návrat nahoru Goto down
Hookyboy
VW
VW
Hookyboy


Počet příspěvků : 1255
Věk : 45
Registrace : 21. 04. 08

Prvopáteční srazy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvopáteční srazy   Prvopáteční srazy Icon_minitime29.02.12 18:01

Tento pátek se musím omluvit, kamarád slaví 40.narozeniny, a má to už od 18.00... scratch
Takže až 6.4. na velikonoční pátek. Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Proky
Administrátor
Administrátor
Proky


Počet příspěvků : 2312
Věk : 38
Registrace : 03. 03. 08

Prvopáteční srazy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvopáteční srazy   Prvopáteční srazy Icon_minitime01.03.12 20:34

Zítra se odpoledne budu pohybovat po Budějicích tak tam zůstanu a na Hvízdala se konečně dostavim, snad mě tam nevykostíte, za to jak jsem předtim nejzdil Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Spooky1
VW
VW
Spooky1


Počet příspěvků : 267
Věk : 39
Registrace : 16. 02. 10

Prvopáteční srazy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvopáteční srazy   Prvopáteční srazy Icon_minitime01.03.12 22:04

Já nemám auto, tak uvidím ještě co a jak...
Návrat nahoru Goto down
http://www.generalsound.cz/
C.a.r.l.o.s.
VW
VW
C.a.r.l.o.s.


Počet příspěvků : 192
Věk : 34
Registrace : 22. 01. 10

Prvopáteční srazy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvopáteční srazy   Prvopáteční srazy Icon_minitime01.03.12 23:17

Spooky1 napsal:
Já nemám auto, tak uvidím ještě co a jak...

te vemu tam pojedu Wink
Návrat nahoru Goto down
Spooky1
VW
VW
Spooky1


Počet příspěvků : 267
Věk : 39
Registrace : 16. 02. 10

Prvopáteční srazy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvopáteční srazy   Prvopáteční srazy Icon_minitime02.03.12 10:17

C.a.r.l.o.s. napsal:
Spooky1 napsal:
Já nemám auto, tak uvidím ještě co a jak...

te vemu tam pojedu Wink
Tak když jedeš tak já pojedu z tebou... ;-)
Volno bych měl mít... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.generalsound.cz/
Proky
Administrátor
Administrátor
Proky


Počet příspěvků : 2312
Věk : 38
Registrace : 03. 03. 08

Prvopáteční srazy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvopáteční srazy   Prvopáteční srazy Icon_minitime02.03.12 11:53

Dneska jsem prolejzal starý fotky a u Bechyně se mi zastesklo, jak to bylo dřív zajímavý, sebrali jsme se jeli na letiště se vyblbnout, vzali gril udělali maso, pokecali a k večeru se jelo domu.

trochu to teda připomnělo scénu z Rychle a Zběsile, kde takovej Don kterej se o nás staral od grilu byl Hooky a nebo Vici a na všechno dohlížela Jajulka

... chce to udělat v létě nějakou grilovací párty, a když vám z těch vašich mazlíků nepoteče olej tak to spácháme u táty na statku, kde budem moct i přespat. A komu poteče olej dostane karton pod auto, protože za poolejovanou dlažbu by nás tatík vykostil Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Jajulka
Administrátor
Administrátor
Jajulka


Počet příspěvků : 2158
Věk : 40
Registrace : 28. 02. 08

Prvopáteční srazy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvopáteční srazy   Prvopáteční srazy Icon_minitime02.03.12 12:39

Proky napsal:
Dneska jsem prolejzal starý fotky a u Bechyně se mi zastesklo, jak to bylo dřív zajímavý, sebrali jsme se jeli na letiště se vyblbnout, vzali gril udělali maso, pokecali a k večeru se jelo domu.

trochu to teda připomnělo scénu z Rychle a Zběsile, kde takovej Don kterej se o nás staral od grilu byl Hooky a nebo Vici a na všechno dohlížela Jajulka

... kde jsou ty časy... Crying or Very sad Ale zřejmě nás není tolik, kterým se po tom stýská.

Proky napsal:
... chce to udělat v létě nějakou grilovací párty, a když vám z těch vašich mazlíků nepoteče olej tak to spácháme u táty na statku, kde budem moct i přespat. A komu poteče olej dostane karton pod auto, protože za poolejovanou dlažbu by nás tatík vykostil Very Happy

Velký souhlas! Akorát si myslím, že těch kartonů bude potřeba více. Ukaž mi někoho, komu neteče (nekape) olej. Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.vwclubbudweis.wz.cz
Proky
Administrátor
Administrátor
Proky


Počet příspěvků : 2312
Věk : 38
Registrace : 03. 03. 08

Prvopáteční srazy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvopáteční srazy   Prvopáteční srazy Icon_minitime02.03.12 13:45

Jajulka napsal:
Proky napsal:
Dneska jsem prolejzal starý fotky a u Bechyně se mi zastesklo, jak to bylo dřív zajímavý, sebrali jsme se jeli na letiště se vyblbnout, vzali gril udělali maso, pokecali a k večeru se jelo domu.

trochu to teda připomnělo scénu z Rychle a Zběsile, kde takovej Don kterej se o nás staral od grilu byl Hooky a nebo Vici a na všechno dohlížela Jajulka

... kde jsou ty časy... Crying or Very sad Ale zřejmě nás není tolik, kterým se po tom stýská.

JJ asi nás neni tolik, ono už nás tolik celkově moc neni


Jajulka napsal:
Proky napsal:
... chce to udělat v létě nějakou grilovací párty, a když vám z těch vašich mazlíků nepoteče olej tak to spácháme u táty na statku, kde budem moct i přespat. A komu poteče olej dostane karton pod auto, protože za poolejovanou dlažbu by nás tatík vykostil Very Happy

Velký souhlas! Akorát si myslím, že těch kartonů bude potřeba více. Ukaž mi někoho, komu neteče (nekape) olej. Laughing

Dobře vemu z práce několik krabic, aby to vystačilo. Ale pokud přijedu passatem tak to neni potřeba ten olej žere, tak určitě kapičku nepustí no a pod brouka si vemu lavor, ale tam teče převodovka Very Happy

Tak dobrý Jajulka se hlásí pro, tak kdo další Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Spooky1
VW
VW
Spooky1


Počet příspěvků : 267
Věk : 39
Registrace : 16. 02. 10

Prvopáteční srazy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvopáteční srazy   Prvopáteční srazy Icon_minitime02.03.12 17:14

No já pojedu raději na kole... Z toho olej neteče a nebudu se muset případně ráno cestou dom bát o řidičák... Laughing

PS: Večer bychom měli z Cájou dorazit, když nás nezradí technika...
Návrat nahoru Goto down
http://www.generalsound.cz/
Sponsored content





Prvopáteční srazy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvopáteční srazy   Prvopáteční srazy Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prvopáteční srazy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum VW Club Budweis :: Akce & srazy :: Rok 2012 :: VW Club Budweis-
Přejdi na: