Forum VW Club Budweis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum VW Club Budweis

Pro jihočeské příznivce automobilové značky Volkswagen....
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Plast k k el. okynku

Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Plast k k el. okynku Empty
PříspěvekPředmět: Plast k k el. okynku   Plast k k el. okynku Icon_minitime20.07.10 18:11

Zdravím,

mám trošku problém... Rozbilo se mi stahování okýnka u spolujezdce (Golf IV), ale ne stahovačka. Když se rozeberou dveře (plast úplně dolu + plech) jsou dole takové bílé plastové hajzlíky, které fungují (dle mého) jako dorazy okna. Problém je, že jeden se mi rozlomil a okno propadlo dolu. Naivně jsem si říkal, že tuhle srandu někde za 20kč koupím a vyměním.... Když mi milá paní ve VW oznámila, že mi může poslat montážní sadu za 1200,-- v nákupu, skoro jsem si začal trhat vlasy (a to po mě kvůli tomu chtěli VIN). Chtěl jsem se zeptat, nemáte někdo tenhle plastovej caflík doma? Klidně si pro něj dojedu a zaplatím ho. Už měsíc jezdím s podepřeným oknem kusem dřeva, abych měl alespoň zavřený auto .. Sad
Návrat nahoru Goto down
PéťaCent
VW
VW
PéťaCent


Počet příspěvků : 465
Věk : 34
Registrace : 07. 10. 08

Plast k k el. okynku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plast k k el. okynku   Plast k k el. okynku Icon_minitime02.08.10 13:41

skipp69 napsal:
Zdravím,

mám trošku problém... Rozbilo se mi stahování okýnka u spolujezdce (Golf IV), ale ne stahovačka. Když se rozeberou dveře (plast úplně dolu + plech) jsou dole takové bílé plastové hajzlíky, které fungují (dle mého) jako dorazy okna. Problém je, že jeden se mi rozlomil a okno propadlo dolu. Naivně jsem si říkal, že tuhle srandu někde za 20kč koupím a vyměním.... Když mi milá paní ve VW oznámila, že mi může poslat montážní sadu za 1200,-- v nákupu, skoro jsem si začal trhat vlasy (a to po mě kvůli tomu chtěli VIN). Chtěl jsem se zeptat, nemáte někdo tenhle plastovej caflík doma? Klidně si pro něj dojedu a zaplatím ho. Už měsíc jezdím s podepřeným oknem kusem dřeva, abych měl alespoň zavřený auto .. Sad

doporučuju vrakoviště :-) nové hodějovice :-)
Návrat nahoru Goto down
 
Plast k k el. okynku
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum VW Club Budweis :: Servis & Pomoc & Zkušenosti-
Přejdi na: