Forum VW Club Budweis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum VW Club Budweis

Pro jihočeské příznivce automobilové značky Volkswagen....
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Měření výkonu motoru

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Hookyboy
VW
VW
Hookyboy


Počet příspěvků : 1255
Věk : 45
Registrace : 21. 04. 08

Měření výkonu motoru Empty
PříspěvekPředmět: Měření výkonu motoru   Měření výkonu motoru Icon_minitime14.07.10 16:14

Poradíte mi, kde se tady v okolí dá změřit výkon motoru a krouťák?
Chtěl bych si to nechat ověřit.
Dík za radu.
Návrat nahoru Goto down
Spooky1
VW
VW
Spooky1


Počet příspěvků : 267
Věk : 39
Registrace : 16. 02. 10

Měření výkonu motoru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Měření výkonu motoru   Měření výkonu motoru Icon_minitime14.07.10 17:20

Hookyboy napsal:
Poradíte mi, kde se tady v okolí dá změřit výkon motoru a krouťák?
Chtěl bych si to nechat ověřit.
Dík za radu.
ASi to bude trochu boj. Nikdy jsem o brzdě v ČB či okolí neslyšel. Vím, že by měli brzdit v auto Jarov v praze,ale o ničem blíž fakt nevím... Rolling Eyes
Jedině změřit přez program ,ale není to úplně přesný...
Návrat nahoru Goto down
http://www.generalsound.cz/
Skid
VW
VW
Skid


Počet příspěvků : 486
Věk : 38
Registrace : 24. 01. 10

Měření výkonu motoru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Měření výkonu motoru   Měření výkonu motoru Icon_minitime15.07.10 9:14

Jak jsem rikal vcera. V CB co jsem slysel, tak je jedna brzda, ale maji ji ucni nebo neco takoveho. Maj tak pry neskutecnej hup, na kterym kamosovi urvali vejfuk na broukovi i se steftama z bloku. Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
http://www.vyhlidkovi.com
Hookyboy
VW
VW
Hookyboy


Počet příspěvků : 1255
Věk : 45
Registrace : 21. 04. 08

Měření výkonu motoru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Měření výkonu motoru   Měření výkonu motoru Icon_minitime15.07.10 9:17

Jejej, tak budu asi muset věřit tomu, co mám na papíře. cheers
Návrat nahoru Goto down
Skid
VW
VW
Skid


Počet příspěvků : 486
Věk : 38
Registrace : 24. 01. 10

Měření výkonu motoru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Měření výkonu motoru   Měření výkonu motoru Icon_minitime15.07.10 10:04

Dyztak az se s nim uvidim tak se ho klido zeptam na tu brzdu, ale uvidim se s nim az predposledni vikend v srpnu s tim kamosem co mu urvali vejfuk. A nebo se muzes pak taky objevit na Hosine na cumendu a klidne te s nim seznamim a rekne ti co a jak. Jinak tady je na videu s jeho cervenym broukem, ten vejfuk zase az tak dole nema, ale nema udelane zadne vyztuhy a myslim, ze ani lepsi tlumice, takze to ma takove mekke a neni divu, ze mu to houplo a urvalo se to na te brzde.

Návrat nahoru Goto down
http://www.vyhlidkovi.com
Hookyboy
VW
VW
Hookyboy


Počet příspěvků : 1255
Věk : 45
Registrace : 21. 04. 08

Měření výkonu motoru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Měření výkonu motoru   Měření výkonu motoru Icon_minitime15.07.10 10:15

O.K. Díky Skide. :-)
Návrat nahoru Goto down
luksik
Anonymní
Anonymous



Měření výkonu motoru Empty
PříspěvekPředmět: Měření výkonu na brzdě   Měření výkonu motoru Icon_minitime08.08.10 18:15

Ahoj myslím že to dělají učni v ČSAD.Ale ne přez prázdniny.Zkus se zeptat tam
Návrat nahoru Goto down
Hookyboy
VW
VW
Hookyboy


Počet příspěvků : 1255
Věk : 45
Registrace : 21. 04. 08

Měření výkonu motoru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Měření výkonu motoru   Měření výkonu motoru Icon_minitime09.08.10 15:13

luksik napsal:
Ahoj myslím že to dělají učni v ČSAD.Ale ne přez prázdniny.Zkus se zeptat tam

Díky.
Návrat nahoru Goto down
Skid
VW
VW
Skid


Počet příspěvků : 486
Věk : 38
Registrace : 24. 01. 10

Měření výkonu motoru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Měření výkonu motoru   Měření výkonu motoru Icon_minitime10.08.10 22:58

To je mozna to co myslel tenkrat RedBug, za 14 dni se ho zeptam na Hosine, pokud tam dorazi.
Návrat nahoru Goto down
http://www.vyhlidkovi.com
Ondraschek
VW
VW
Ondraschek


Počet příspěvků : 511
Věk : 34
Registrace : 04. 11. 08

Měření výkonu motoru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Měření výkonu motoru   Měření výkonu motoru Icon_minitime10.08.10 23:46

tak v čsad na praxi je sice výkonová brzda ale na hovno dá se prostě plnej a oni ti snižujou otíčky a podle toho jak to motor překonává tak ti to měří trváto asi minutu nebo půl začíná se třeba na 4000t a jde se skokově o 500t nebo tak nějak je to záhul jak prase na motor a na motor a na olej lepší je že se dá plnej až do omezovače a je to to si myslim já
Návrat nahoru Goto down
Spooky1
VW
VW
Spooky1


Počet příspěvků : 267
Věk : 39
Registrace : 16. 02. 10

Měření výkonu motoru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Měření výkonu motoru   Měření výkonu motoru Icon_minitime24.08.10 11:59

A nebo ještě jezdily po srazech předloni jsem byl naposledy s brzdou... Ale to nevím jestli ještě funguje a jezdějí. Jinak kdyby jsi měl cestu na český těšín tak tam je super týpek co brzdil mě... Ale je to štreka a říkal jsem si že asi nemá cenu ti psát aby jsi s námi v neděli jel na celej den...
Návrat nahoru Goto down
http://www.generalsound.cz/
Jan23
VW
VW



Počet příspěvků : 1
Registrace : 16. 05. 12

Měření výkonu motoru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Měření výkonu motoru   Měření výkonu motoru Icon_minitime07.06.12 8:01

Hookyboy napsal:
Poradíte mi, kde se tady v okolí dá změřit výkon motoru a krouťák?
Chtěl bych si to nechat ověřit.
Dík za radu.

Prakticky bych naložil auto i s přívěsem a do strmého kopce mezi dvěma body kde znám převýšení měřit čas stopkami.
Pak jen počítat dle vzorce : P= A:t /kW/, při čemž A = m . g . h . Vše dosazuj v jednotkách SI.
Fyzikální zákony platí. Jde o výkon celkový, na kolech, tj. výkon motoru - ztráty v převodovce, v pneu po vozovce, tření, atd.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Měření výkonu motoru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Měření výkonu motoru   Měření výkonu motoru Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Měření výkonu motoru
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum VW Club Budweis :: Servis & Pomoc & Zkušenosti-
Přejdi na: