Forum VW Club Budweis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum VW Club Budweis

Pro jihočeské příznivce automobilové značky Volkswagen....
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Leštíš, leštím, leštíme aneb co a jak?

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Stepix
VW
VW
Stepix


Počet příspěvků : 114
Věk : 38
Registrace : 16. 06. 08

Leštíš, leštím, leštíme aneb co a jak? Empty
PříspěvekPředmět: Leštíš, leštím, leštíme aneb co a jak?   Leštíš, leštím, leštíme aneb co a jak? Icon_minitime07.07.10 11:26

Hola hola,
máte někdo zkušenosti s rozlešťováním starého laku? (strojní leštění), popřípadě zkušenosti s někým kdo kde v budějovicích tyto služby nabízí a za kolik?

Další dotaz, nemáte někdo na zapůjčení (1-2 dny) leštičku, nejlépe s kotoučkama?

Za každou radu, tip a trik budu rád... sám jsem zkoušel renovovat lak klasickou českou cestou (tempo pak vosk) to ale zabralo jen na pár týdnů a dělal jsem to celej den :-(
Návrat nahoru Goto down
Spooky1
VW
VW
Spooky1


Počet příspěvků : 267
Věk : 39
Registrace : 16. 02. 10

Leštíš, leštím, leštíme aneb co a jak? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Leštíš, leštím, leštíme aneb co a jak?   Leštíš, leštím, leštíme aneb co a jak? Icon_minitime07.07.10 11:57

Stepix napsal:
Hola hola,
máte někdo zkušenosti s rozlešťováním starého laku? (strojní leštění), popřípadě zkušenosti s někým kdo kde v budějovicích tyto služby nabízí a za kolik?

Další dotaz, nemáte někdo na zapůjčení (1-2 dny) leštičku, nejlépe s kotoučkama?

Za každou radu, tip a trik budu rád... sám jsem zkoušel renovovat lak klasickou českou cestou (tempo pak vosk) to ale zabralo jen na pár týdnů a dělal jsem to celej den :-(
Kámoš byl tady někde v ČB a hrozná spokojenost. Zkusím sehnat kontakt. Já mám doma teď leštěnku 3M která je prý naprosto super tak jsem zvědavej co to udělá a jak dopadnu. ;-) Pak dám dyžtak postřehy...
Návrat nahoru Goto down
http://www.generalsound.cz/
 
Leštíš, leštím, leštíme aneb co a jak?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum VW Club Budweis :: Servis & Pomoc & Zkušenosti-
Přejdi na: