Forum VW Club Budweis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum VW Club Budweis

Pro jihočeské příznivce automobilové značky Volkswagen....
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 nestahuje se okno el. ovládané

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
jaryn 61
VW
VW



Počet příspěvků : 148
Věk : 50
Registrace : 12. 02. 10

nestahuje se okno el. ovládané Empty
PříspěvekPředmět: nestahuje se okno el. ovládané   nestahuje se okno el. ovládané Icon_minitime19.02.10 14:51

čau chlapi. Ted mě zlobí el. stahování okna u spolujezdce týden fungovalo normálně a dneska ráno když jsem jel navštívit mého kolegu tak nic. Ráno nastartujuvyjedu zapálím cígo chci stáhnout okno a nic už se začínám dusit kouřem a okno stále nic. Tak jsem otevřel jiný a už se mi ndejchá líp ale zase mi táhne na palici. Když zmáčknu stahování tak ve dveřích nekde u motůrku cvaká a nic se neděje. Zkusil jsem vyndat přepínače u obou oken a přehodit je a stále to nešlo jen to cvaká. Tak to vypadá že si udělám rozborku a zborku dveří abych se dostal k motorku na stahování a zjistil proč je nasranej a nemaká. Nebo máte nekdo nějaké zkušenosti a dobré rady nejprve začít něčím jiným.díky za pomoc zatím pic
Návrat nahoru Goto down
Jajulka
Administrátor
Administrátor
Jajulka


Počet příspěvků : 2158
Věk : 40
Registrace : 28. 02. 08

nestahuje se okno el. ovládané Empty
PříspěvekPředmět: Re: nestahuje se okno el. ovládané   nestahuje se okno el. ovládané Icon_minitime19.02.10 17:30

jaryn 61 napsal:
čau chlapi. Ted mě zlobí el. stahování okna u spolujezdce týden fungovalo normálně a dneska ráno když jsem jel navštívit mého kolegu tak nic. Ráno nastartujuvyjedu zapálím cígo chci stáhnout okno a nic už se začínám dusit kouřem a okno stále nic. Tak jsem otevřel jiný a už se mi ndejchá líp ale zase mi táhne na palici. Když zmáčknu stahování tak ve dveřích nekde u motůrku cvaká a nic se neděje. Zkusil jsem vyndat přepínače u obou oken a přehodit je a stále to nešlo jen to cvaká. Tak to vypadá že si udělám rozborku a zborku dveří abych se dostal k motorku na stahování a zjistil proč je nasranej a nemaká. Nebo máte nekdo nějaké zkušenosti a dobré rady nejprve začít něčím jiným.díky za pomoc zatím pic

Tak aspoň že cvaká, já mám jeden vymačkanej a přestal fungovat z ničeho nic. Tedy občas při dobrém máčknutí funguje. Laughing A nepřimrzlo ti okýnko? Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.vwclubbudweis.wz.cz
jaryn 61
VW
VW



Počet příspěvků : 148
Věk : 50
Registrace : 12. 02. 10

nestahuje se okno el. ovládané Empty
PříspěvekPředmět: Re: nestahuje se okno el. ovládané   nestahuje se okno el. ovládané Icon_minitime19.02.10 18:37

Jajulko ty se máš tobě alespon občas funguje ale mě nefunguje vůbec. Tedy pokud se stále bavíme o tom přepínači. A přimrzlé to určitě nebude od kolegi jsem to vzal domů přes kopce a to je tak 90 kiláků a to by to určitě povolilo
Návrat nahoru Goto down
TrejbitcH
VW
VW
TrejbitcH


Počet příspěvků : 393
Věk : 35
Registrace : 25. 01. 09

nestahuje se okno el. ovládané Empty
PříspěvekPředmět: Re: nestahuje se okno el. ovládané   nestahuje se okno el. ovládané Icon_minitime19.02.10 22:11

jaryn 61 napsal:
čau chlapi. Ted mě zlobí el. stahování okna u spolujezdce týden fungovalo normálně a dneska ráno když jsem jel navštívit mého kolegu tak nic. Ráno nastartujuvyjedu zapálím cígo chci stáhnout okno a nic už se začínám dusit kouřem a okno stále nic. Tak jsem otevřel jiný a už se mi ndejchá líp ale zase mi táhne na palici. Když zmáčknu stahování tak ve dveřích nekde u motůrku cvaká a nic se neděje. Zkusil jsem vyndat přepínače u obou oken a přehodit je a stále to nešlo jen to cvaká. Tak to vypadá že si udělám rozborku a zborku dveří abych se dostal k motorku na stahování a zjistil proč je nasranej a nemaká. Nebo máte nekdo nějaké zkušenosti a dobré rady nejprve začít něčím jiným.díky za pomoc zatím pic


zdravim... Určo může být zamrzlé... neboli spíš ztuhlá vodící guma v
čem okno jedí... Jestli to bude gumou tak radim radši nestahuj ať
neuděláš ještě stahovačku....Wink a cvaká v něm pokaždý když zmáčknes stahování....?
Návrat nahoru Goto down
jaryn 61
VW
VW



Počet příspěvků : 148
Věk : 50
Registrace : 12. 02. 10

nestahuje se okno el. ovládané Empty
PříspěvekPředmět: Re: nestahuje se okno el. ovládané   nestahuje se okno el. ovládané Icon_minitime20.02.10 13:09

Cvaká vždy a chodilo plynule bez nějakého zbrždění a najednou nic. Venku je nad nulou to by zamrzlé být nemělo. Spíš mě zajímá jak sundám tapec u dveří naiž bych něco ulomil u audi to znám moc dobře ale u pola ne mám ho týden. Stačí jen kde mám a jak mám co vycvaknout a kde hledat šrouby potom už se budu chytat. A jak budu u moturku na stahování tak to už si poradím tedy snad
Návrat nahoru Goto down
TrejbitcH
VW
VW
TrejbitcH


Počet příspěvků : 393
Věk : 35
Registrace : 25. 01. 09

nestahuje se okno el. ovládané Empty
PříspěvekPředmět: Re: nestahuje se okno el. ovládané   nestahuje se okno el. ovládané Icon_minitime20.02.10 17:20

jaryn 61 napsal:
Cvaká vždy a chodilo plynule bez nějakého zbrždění a najednou nic. Venku je nad nulou to by zamrzlé být nemělo. Spíš mě zajímá jak sundám tapec u dveří naiž bych něco ulomil u audi to znám moc dobře ale u pola ne mám ho týden. Stačí jen kde mám a jak mám co vycvaknout a kde hledat šrouby potom už se budu chytat. A jak budu u moturku na stahování tak to už si poradím tedy snad


no a nebo tedy ještě zkus aby Ti jeden zmáčknul tlačítko na sjezd dolu a Ty zkus lehce dlaněmi stáhnout okno dolu... Jaký máš Polo...?
Návrat nahoru Goto down
jaryn 61
VW
VW



Počet příspěvků : 148
Věk : 50
Registrace : 12. 02. 10

nestahuje se okno el. ovládané Empty
PříspěvekPředmět: Re: nestahuje se okno el. ovládané   nestahuje se okno el. ovládané Icon_minitime20.02.10 20:31

Myslíš tomu zlehka pomoc rukama. Polo mám 19 tdi variant rok 2000 . A nebo mačkat stahování a bouchnout dveřma až se to celé otřese.
Návrat nahoru Goto down
Jajulka
Administrátor
Administrátor
Jajulka


Počet příspěvků : 2158
Věk : 40
Registrace : 28. 02. 08

nestahuje se okno el. ovládané Empty
PříspěvekPředmět: Re: nestahuje se okno el. ovládané   nestahuje se okno el. ovládané Icon_minitime20.02.10 20:37

jaryn 61 napsal:
Jajulko ty se máš tobě alespon občas funguje ale mě nefunguje vůbec. Tedy pokud se stále bavíme o tom přepínači. A přimrzlé to určitě nebude od kolegi jsem to vzal domů přes kopce a to je tak 90 kiláků a to by to určitě povolilo

JJ, občas, ale stejně seženu někde jinej. Jinak jsem si dělala srandu. Ale je to divný, když ti cvaká. Jedině, že je to fakt nějaký spadlý. Ale jak říká TrejbitcH, zkusit lehký násilí. Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.vwclubbudweis.wz.cz
jaryn 61
VW
VW



Počet příspěvků : 148
Věk : 50
Registrace : 12. 02. 10

nestahuje se okno el. ovládané Empty
PříspěvekPředmět: Re: nestahuje se okno el. ovládané   nestahuje se okno el. ovládané Icon_minitime20.02.10 20:48

Zítra něco zkusím když to do ted fungovalo tak to zrovna nemusí být hned v háji. Jo a omlouvám se že jsem nebyl dneska v Bechyni ale jednou za 14 dní na víkend mám dceru a tak se jí snažím co nejvíc věnovat. A kdo ví třeba za 5 let bude taky členem clubu. Podle toho jaký si koupí auto. Nebo spíš jaký jí koupím já tak to je už ted jasný bude členem
Návrat nahoru Goto down
Jajulka
Administrátor
Administrátor
Jajulka


Počet příspěvků : 2158
Věk : 40
Registrace : 28. 02. 08

nestahuje se okno el. ovládané Empty
PříspěvekPředmět: Re: nestahuje se okno el. ovládané   nestahuje se okno el. ovládané Icon_minitime20.02.10 20:53

jaryn 61 napsal:
Zítra něco zkusím když to do ted fungovalo tak to zrovna nemusí být hned v háji. Jo a omlouvám se že jsem nebyl dneska v Bechyni ale jednou za 14 dní na víkend mám dceru a tak se jí snažím co nejvíc věnovat. A kdo ví třeba za 5 let bude taky členem clubu. Podle toho jaký si koupí auto. Nebo spíš jaký jí koupím já tak to je už ted jasný bude členem

Moc hezky řečeno, musíš ji učit VW das Auto. A za Bechyň se omlouvat nemusíš, stejně to tipuju, že tam byl tak krtek a Draaczech. Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.vwclubbudweis.wz.cz
jaryn 61
VW
VW



Počet příspěvků : 148
Věk : 50
Registrace : 12. 02. 10

nestahuje se okno el. ovládané Empty
PříspěvekPředmět: Re: nestahuje se okno el. ovládané   nestahuje se okno el. ovládané Icon_minitime20.02.10 21:16

Bude mít vw ona na mé rady dá za 3 týdny jí bude 14let tak jí zatím koupím hever z vw at má něco do začátku.
Návrat nahoru Goto down
Jajulka
Administrátor
Administrátor
Jajulka


Počet příspěvků : 2158
Věk : 40
Registrace : 28. 02. 08

nestahuje se okno el. ovládané Empty
PříspěvekPředmět: Re: nestahuje se okno el. ovládané   nestahuje se okno el. ovládané Icon_minitime20.02.10 21:32

jaryn 61 napsal:
Bude mít vw ona na mé rady dá za 3 týdny jí bude 14let tak jí zatím koupím hever z vw at má něco do začátku.

To musí být nadšená. Slečna v pubertě a táta jí koupí hever. Laughing I když, kdyby mě ho naši kdysi koupili, byla bych hooodně překvapená.
Návrat nahoru Goto down
http://www.vwclubbudweis.wz.cz
TrejbitcH
VW
VW
TrejbitcH


Počet příspěvků : 393
Věk : 35
Registrace : 25. 01. 09

nestahuje se okno el. ovládané Empty
PříspěvekPředmět: Re: nestahuje se okno el. ovládané   nestahuje se okno el. ovládané Icon_minitime20.02.10 21:52

Jajulka napsal:
jaryn 61 napsal:
Jajulko ty se máš tobě alespon občas funguje ale mě nefunguje vůbec. Tedy pokud se stále bavíme o tom přepínači. A přimrzlé to určitě nebude od kolegi jsem to vzal domů přes kopce a to je tak 90 kiláků a to by to určitě povolilo

JJ, občas, ale stejně seženu někde jinej. Jinak jsem si dělala srandu. Ale je to divný, když ti cvaká. Jedině, že je to fakt nějaký spadlý. Ale jak říká TrejbitcH, zkusit lehký násilí. Wink

Smile)) tak uvidíš... a jinak myslim že Polo r.v. 2000 má tři šroubky dole na tapecu...(je to myslim 20torx) a pak pod madlem... další dva a nebo tři (křížový)... Musíš to madlo šikovně podebrat malým šroubováčkem....Smile hlavně opatrně aby si si to neponičil...Smile je to hrozně křehký....
Návrat nahoru Goto down
jaryn 61
VW
VW



Počet příspěvků : 148
Věk : 50
Registrace : 12. 02. 10

nestahuje se okno el. ovládané Empty
PříspěvekPředmět: Re: nestahuje se okno el. ovládané   nestahuje se okno el. ovládané Icon_minitime20.02.10 22:12

Zítra na to kouknu a když to zkurv... tak napíšu na forum bazar blbec shání tapec nestahuje se okno el. ovládané Icon_smile co horšího můžu čekat
Návrat nahoru Goto down
jaryn 61
VW
VW



Počet příspěvků : 148
Věk : 50
Registrace : 12. 02. 10

nestahuje se okno el. ovládané Empty
PříspěvekPředmět: Re: nestahuje se okno el. ovládané   nestahuje se okno el. ovládané Icon_minitime21.02.10 16:27

Tak dneska krásně svítilo sluníčko a pustil jsem se do té stahovačky. Sundat tapec šlo dobře dostal jsem se k moturku stále tam při stahování cvaká zkoušel jsem kontakty vše ok. Zkusíl jsem poklepat tahat rukama pomáhat a stále nic. Tak to příští sobotu vyndám celý a snad se ukáže kde je to zaseklé. nebo má někdo jiný nápad
Návrat nahoru Goto down
TrejbitcH
VW
VW
TrejbitcH


Počet příspěvků : 393
Věk : 35
Registrace : 25. 01. 09

nestahuje se okno el. ovládané Empty
PříspěvekPředmět: Re: nestahuje se okno el. ovládané   nestahuje se okno el. ovládané Icon_minitime21.02.10 20:10

jaryn 61 napsal:
Tak dneska krásně svítilo sluníčko a pustil jsem se do té stahovačky. Sundat tapec šlo dobře dostal jsem se k moturku stále tam při stahování cvaká zkoušel jsem kontakty vše ok. Zkusíl jsem poklepat tahat rukama pomáhat a stále nic. Tak to příští sobotu vyndám celý a snad se ukáže kde je to zaseklé. nebo má někdo jiný nápad


no tak to je tedy hezký...Sad a nebo opravdu bohužel odešel motůrek...Sad
Návrat nahoru Goto down
jaryn 61
VW
VW



Počet příspěvků : 148
Věk : 50
Registrace : 12. 02. 10

nestahuje se okno el. ovládané Empty
PříspěvekPředmět: Re: nestahuje se okno el. ovládané   nestahuje se okno el. ovládané Icon_minitime21.02.10 20:13

Uvidíme příští týden já to rozeberu okno podožím klackem aby nepadalo a nějak se to dá dohromady
Návrat nahoru Goto down
TrejbitcH
VW
VW
TrejbitcH


Počet příspěvků : 393
Věk : 35
Registrace : 25. 01. 09

nestahuje se okno el. ovládané Empty
PříspěvekPředmět: Re: nestahuje se okno el. ovládané   nestahuje se okno el. ovládané Icon_minitime21.02.10 21:09

jaryn 61 napsal:
Uvidíme příští týden já to rozeberu okno podožím klackem aby nepadalo a nějak se to dá dohromady

ještě mě tak napadlo že může být stahovačka v háji... lanka který stahujou okno se většinou namotají do motůrku... ale to většinou okno spadne dolu což Ty nemáš... nestahuje se okno el. ovládané Icon_scratch
Návrat nahoru Goto down
jaryn 61
VW
VW



Počet příspěvků : 148
Věk : 50
Registrace : 12. 02. 10

nestahuje se okno el. ovládané Empty
PříspěvekPředmět: Re: nestahuje se okno el. ovládané   nestahuje se okno el. ovládané Icon_minitime21.02.10 21:49

Nemám zkoušeli jsme rukama okno tlačit dolů a nic . Leda že se ještě nenamotalo a je to tam někde tak našponovaný a motorek s tím nehne. A když jsem s stále zkoušel nahoru dolů tak jsem potom sahal na motůrek a byl trochu teplej nic moc ale hřál se
Návrat nahoru Goto down
TrejbitcH
VW
VW
TrejbitcH


Počet příspěvků : 393
Věk : 35
Registrace : 25. 01. 09

nestahuje se okno el. ovládané Empty
PříspěvekPředmět: Re: nestahuje se okno el. ovládané   nestahuje se okno el. ovládané Icon_minitime22.02.10 21:13

jaryn 61 napsal:
Nemám zkoušeli jsme rukama okno tlačit dolů a nic . Leda že se ještě nenamotalo a je to tam někde tak našponovaný a motorek s tím nehne. A když jsem s stále zkoušel nahoru dolů tak jsem potom sahal na motůrek a byl trochu teplej nic moc ale hřál se


takže to bude nejspíš namotaná stahovačka na motůrku.... nestahuje se okno el. ovládané Icon_sad
Návrat nahoru Goto down
jaryn 61
VW
VW



Počet příspěvků : 148
Věk : 50
Registrace : 12. 02. 10

nestahuje se okno el. ovládané Empty
PříspěvekPředmět: Re: nestahuje se okno el. ovládané   nestahuje se okno el. ovládané Icon_minitime28.04.10 19:06

Tak jsem dneska odpoledne přijel dřív z práce a že se vrhnu vyměnit tu stahovačku. Je krásná nová skvěle zabalená za skvělou cenu ale má to jednu chybu. Ty debylové mi poslali stahovačku na druhý dveře. Ty mě tak nasrali že bych jim ho nejraději vyškub i s nervem kokoti. Zitra jim to vezu zpátky a že mi jí vymění jen doufám že se trefí a nepošlou stahovačku na zadní dveře. Potom dám vědět zatím pic
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





nestahuje se okno el. ovládané Empty
PříspěvekPředmět: Re: nestahuje se okno el. ovládané   nestahuje se okno el. ovládané Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
nestahuje se okno el. ovládané
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum VW Club Budweis :: Servis & Pomoc & Zkušenosti-
Přejdi na: