Forum VW Club Budweis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum VW Club Budweis

Pro jihočeské příznivce automobilové značky Volkswagen....
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Diagnostika VAG

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
admin
Administrátor
Administrátor



Počet příspěvků : 554
Registrace : 28. 02. 08

Diagnostika VAG Empty
PříspěvekPředmět: Diagnostika VAG   Diagnostika VAG Icon_minitime18.03.08 10:09

Nabízím všem klubákům diagnostiku na koncernová auta, které mají diagnostickou zásuvku OBD 2 (Golf III,Vento,Passat,Bora,Jetta,Golf IV,GOLF V...) za symbolickou cenu 100 kč.(Neztrhejte mě prosím) Laughing Laughing

Ventista
Tel: 739 848 724
SZ nebo ICQ
Návrat nahoru Goto down
Kolin
VW
VW
Kolin


Počet příspěvků : 161
Věk : 42
Registrace : 02. 03. 08

Diagnostika VAG Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diagnostika VAG   Diagnostika VAG Icon_minitime22.04.08 21:33

Potřeboval bych udělat diagnostiku, děláš jenom protokol s chybama nebo taky hodnoty motoru?
Návrat nahoru Goto down
admin
Administrátor
Administrátor



Počet příspěvků : 554
Registrace : 28. 02. 08

Diagnostika VAG Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diagnostika VAG   Diagnostika VAG Icon_minitime22.04.08 22:04

kolin napsal:
Potřeboval bych udělat diagnostiku, děláš jenom protokol s chybama nebo taky hodnoty motoru?

Snad zvládnu obojí Wink
Návrat nahoru Goto down
Kolin
VW
VW
Kolin


Počet příspěvků : 161
Věk : 42
Registrace : 02. 03. 08

Diagnostika VAG Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diagnostika VAG   Diagnostika VAG Icon_minitime22.04.08 22:27

Protokol jestli mám chyby už mám, ale potřeboval bych zjistit jestli dávají vstřiky to co mají, jak je na tom váha, turbo, atd..
Návrat nahoru Goto down
admin
Administrátor
Administrátor



Počet příspěvků : 554
Registrace : 28. 02. 08

Diagnostika VAG Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diagnostika VAG   Diagnostika VAG Icon_minitime05.09.08 9:16

Sleva na 50 Kč Razz
Návrat nahoru Goto down
Ondraschek
VW
VW
Ondraschek


Počet příspěvků : 511
Věk : 34
Registrace : 04. 11. 08

Diagnostika VAG Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diagnostika VAG   Diagnostika VAG Icon_minitime05.11.08 14:53

Co já vim jestli to má diag zásuvku Very Happy ale mělo by to mít když je to vícebod ale sem línej to ted hledat Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
admin
Administrátor
Administrátor



Počet příspěvků : 554
Registrace : 28. 02. 08

Diagnostika VAG Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diagnostika VAG   Diagnostika VAG Icon_minitime06.11.08 11:19

Ondraschek napsal:
Co já vim jestli to má diag zásuvku Very Happy ale mělo by to mít když je to vícebod ale sem línej to ted hledat Twisted Evil

No tak určitě jí to má Wink
Návrat nahoru Goto down
Ondraschek
VW
VW
Ondraschek


Počet příspěvků : 511
Věk : 34
Registrace : 04. 11. 08

Diagnostika VAG Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diagnostika VAG   Diagnostika VAG Icon_minitime06.11.08 19:48

a nevíš kde jí mám tak hledat? sem se díval anad všude a nemohl sem jí najít, stejně bych to potřeboval napíchnout páč si myslim že je špatná váha vzduchu ale nevim to přesně
Návrat nahoru Goto down
admin
Administrátor
Administrátor



Počet příspěvků : 554
Registrace : 28. 02. 08

Diagnostika VAG Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diagnostika VAG   Diagnostika VAG Icon_minitime06.11.08 20:28

Ondraschek napsal:
a nevíš kde jí mám tak hledat? sem se díval anad všude a nemohl sem jí najít, stejně bych to potřeboval napíchnout páč si myslim že je špatná váha vzduchu ale nevim to přesně

vim to uplne presne,tak se stav a kouknem na to Wink
Návrat nahoru Goto down
TrejbitcH
VW
VW
TrejbitcH


Počet příspěvků : 393
Věk : 35
Registrace : 25. 01. 09

Diagnostika VAG Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diagnostika VAG   Diagnostika VAG Icon_minitime25.01.09 22:36

Doufam ze Ti nelezu do kseftu:)) mozna bych mohl mit i diagnostiku v.a.s.Smile kdyby nekdo mel zajem tak dejte vedet:-)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Diagnostika VAG Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diagnostika VAG   Diagnostika VAG Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Diagnostika VAG
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum VW Club Budweis :: Služby :: Nabídka služeb-
Přejdi na: