Forum VW Club Budweis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum VW Club Budweis

Pro jihočeské příznivce automobilové značky Volkswagen....
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 špatné ranní starty

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
jaryn 61
VW
VW



Počet příspěvků : 148
Věk : 50
Registrace : 12. 02. 10

špatné ranní starty Empty
PříspěvekPředmět: špatné ranní starty   špatné ranní starty Icon_minitime16.02.10 20:37

chtěl jsem se zeptat. Rano nažhavím motor tak 7 až 10 krát otočí zase nažhavím a 5 až 8 krát otočí. Chytne to na dva nebo tří válce potom se přidá další a je klid. Tak si myslím že jsou to žhavící svíčky v háji. Během dne motor naskočí hned na poprvé. Doporučíte mi nějaké svíčky abych nekoupil nějaké které jsou na prd. mám motor 19 tdi 66 kw díky a zatím pic
Návrat nahoru Goto down
řízek
VW
VW
řízek


Počet příspěvků : 983
Věk : 35
Registrace : 25. 11. 08

špatné ranní starty Empty
PříspěvekPředmět: Re: špatné ranní starty   špatné ranní starty Icon_minitime16.02.10 20:47

jaryn 61 napsal:
chtěl jsem se zeptat. Rano nažhavím motor tak 7 až 10 krát otočí zase nažhavím a 5 až 8 krát otočí. Chytne to na dva nebo tří válce potom se přidá další a je klid. Tak si myslím že jsou to žhavící svíčky v háji. Během dne motor naskočí hned na poprvé. Doporučíte mi nějaké svíčky abych nekoupil nějaké které jsou na prd. mám motor 19 tdi 66 kw díky a zatím pic

Může toho být víc,jak jsi zmínil žhavičky,relátko,ale taky spadávání nafty,což bych viděl na naft. filtr. Jen nápady Wink
Návrat nahoru Goto down
jaryn 61
VW
VW



Počet příspěvků : 148
Věk : 50
Registrace : 12. 02. 10

špatné ranní starty Empty
PříspěvekPředmět: Re: špatné ranní starty   špatné ranní starty Icon_minitime16.02.10 21:17

řízek díky s tím máš určítě pravdu. Oni to nemusí být jen ty žhavičky něco s tím začnu dělat. Já tedy ne tohle je můj první nafták ale kámoš jak bude mít volno na dílně
Návrat nahoru Goto down
Krromm
VW
VW
Krromm


Počet příspěvků : 194
Registrace : 20. 04. 08

špatné ranní starty Empty
PříspěvekPředmět: Re: špatné ranní starty   špatné ranní starty Icon_minitime17.02.10 13:25

Mám sice benzíňáka, ale podobné problémy jsem měl kvůli slabé baterce. Sice ještě starterem otočí, ale jak je auto starší tak prostě se slabou baterkou chytne nejpreve na 2 válce, pak na 3 a nakonec na 4. A když mám hezky plně nabitou baterku, tak startuje na první cvrnknutí.
Návrat nahoru Goto down
Spooky1
VW
VW
Spooky1


Počet příspěvků : 267
Věk : 39
Registrace : 16. 02. 10

špatné ranní starty Empty
PříspěvekPředmět: Re: špatné ranní starty   špatné ranní starty Icon_minitime17.02.10 14:34

Krromm napsal:
když mám hezky plně nabitou baterku, tak startuje na první cvrnknutí.
Musím souhlasit s panem kolegou. Nejsnažší a nejlevnější je začít tím, že zkusíš od někoho dobrou nabitou baterku... Nebo svoji pořádně dobít,ale to nezaručí že už nemůže být vysypaná...
Návrat nahoru Goto down
http://www.generalsound.cz/
jaryn 61
VW
VW



Počet příspěvků : 148
Věk : 50
Registrace : 12. 02. 10

špatné ranní starty Empty
PříspěvekPředmět: Re: špatné ranní starty   špatné ranní starty Icon_minitime17.02.10 15:08

Jo tak to je nejednoduší co můžu udělat . Ted tam dojdu vyrvu jí a hodim na nabiječku a nechám jí do pátku a uvidíme hned dám vědět jak to dopadlo. Jo a když už jsme u toho jak silná má být baterka tedy kolik ...ah jestli tam mám vůbec správnou na motor 19 tdi 66kw
Návrat nahoru Goto down
Spooky1
VW
VW
Spooky1


Počet příspěvků : 267
Věk : 39
Registrace : 16. 02. 10

špatné ranní starty Empty
PříspěvekPředmět: Re: špatné ranní starty   špatné ranní starty Icon_minitime17.02.10 20:34

jaryn 61 napsal:
Jo tak to je nejednoduší co můžu udělat . Ted tam dojdu vyrvu jí a hodim na nabiječku a nechám jí do pátku a uvidíme hned dám vědět jak to dopadlo. Jo a když už jsme u toho jak silná má být baterka tedy kolik ...ah jestli tam mám vůbec správnou na motor 19 tdi 66kw
Měla by být správně 74Ah pokud se nepletu. Auto teoreticky nastartuzješ aj slabší, na ozkoušení by to mohlo stačit,ale určitě bych tam slabší nekupoval. 
Návrat nahoru Goto down
http://www.generalsound.cz/
jaryn 61
VW
VW



Počet příspěvků : 148
Věk : 50
Registrace : 12. 02. 10

špatné ranní starty Empty
PříspěvekPředmět: Re: špatné ranní starty   špatné ranní starty Icon_minitime17.02.10 20:42

tak mě tam nacpali 55 ah jo jo to je tak když člověk koupí auto z bazaru. Tak to asi vysvětluje proč to ráno špatně chytá co...
Návrat nahoru Goto down
Spooky1
VW
VW
Spooky1


Počet příspěvků : 267
Věk : 39
Registrace : 16. 02. 10

špatné ranní starty Empty
PříspěvekPředmět: Re: špatné ranní starty   špatné ranní starty Icon_minitime17.02.10 20:51

jaryn 61 napsal:
tak mě tam nacpali 55 ah jo jo to je tak když člověk koupí auto z bazaru. Tak to asi vysvětluje proč to ráno špatně chytá co...
Jo chlape ta 55Ah je na ten těžkej diesel opravdu dosti málo... 
Návrat nahoru Goto down
http://www.generalsound.cz/
jaryn 61
VW
VW



Počet příspěvků : 148
Věk : 50
Registrace : 12. 02. 10

špatné ranní starty Empty
PříspěvekPředmět: Re: špatné ranní starty   špatné ranní starty Icon_minitime17.02.10 20:55

Kde mají levné baterky má někdo nějaký tip
Návrat nahoru Goto down
Spooky1
VW
VW
Spooky1


Počet příspěvků : 267
Věk : 39
Registrace : 16. 02. 10

špatné ranní starty Empty
PříspěvekPředmět: Re: špatné ranní starty   špatné ranní starty Icon_minitime17.02.10 21:00

jaryn 61 napsal:
Kde mají levné baterky má někdo nějaký tip
Kde mají levné netuším,ale kdyby jsi chtěl můžu ti nabídnout pomoc s koupí v AutoKelly nebo Elitu. V Kelly mám 10-30% a v Elitu asi přez dvacet ;-)
Návrat nahoru Goto down
http://www.generalsound.cz/
jaryn 61
VW
VW



Počet příspěvků : 148
Věk : 50
Registrace : 12. 02. 10

špatné ranní starty Empty
PříspěvekPředmět: Re: špatné ranní starty   špatné ranní starty Icon_minitime17.02.10 21:09

Jo příští týden budu mít volno tak se domluvíme a něco vyberem. Zatim díky
Návrat nahoru Goto down
Spooky1
VW
VW
Spooky1


Počet příspěvků : 267
Věk : 39
Registrace : 16. 02. 10

špatné ranní starty Empty
PříspěvekPředmět: Re: špatné ranní starty   špatné ranní starty Icon_minitime17.02.10 21:16

jaryn 61 napsal:
Jo příští týden budu mít volno tak se domluvíme a něco vyberem. Zatim díky
Jo určo se nějak ozvy. Tahle Varta by měla být v pohodě. Pokud nemáš v autě nějakou bestiální muziku. Když budu zvládat tak zkusím do kelly zavolat nebo zajet jakou bych tam na ni měl tu slevu ;-) A zjistím co maj v Elitu ;-) Pak bychom dyžtak něco vybrali špatné ranní starty Icon_wink

edit: Kua nějak me to nece vzít ten odkaz špatné ranní starty Icon_sad Jinak na Elitu by měli nějakou boschku 70Ah a vycházela by cca 2500,-
Návrat nahoru Goto down
http://www.generalsound.cz/
Skid
VW
VW
Skid


Počet příspěvků : 486
Věk : 38
Registrace : 24. 01. 10

špatné ranní starty Empty
PříspěvekPředmět: Re: špatné ranní starty   špatné ranní starty Icon_minitime18.02.10 1:32

Spooky, tady bych s Tebou trochu nesouhlasil. I na tvoje slevy v Elitu a myslim, ze i Kelly byli porad baterie drazsi nez v BASu naproti Budvaru. Tam beru vsechno co se tyce baterek, svicek, zhavicek a zarovek do svetel. Proste levnejsi nez po nakupu v Elitu. Jeden pul den jsem si dal praci, ze jsem vsechny tyto obchody navstivil a poptaval jsem stejne zbozi. Kdyz uz, tak levnou baterku bych nedoporucoval, ale vybral bych si nejakou lepsi. Ty 300 kilca uz te nezabijou, ale je to znat a to jako dosti. Muj osvedcenej kup je proste VARTA. Na ne nedam dopustit, co se tyce baterek. Kdyz jsem kupoval svicky tak zasadne jedu NGK. A jinak si myslim, ze 55 Ah by v golfu mela byti ok. Jen mi jednou radil muj autoelektrikar, abych se poptaval po baterkach na diesely. Cumel jsem jako puk, ale pak mi vysvetlil, ze nekde to opravdu nabizeji, ze pri startovani daji vetsi proud, kterej zrovna TDI potrebuje.
Návrat nahoru Goto down
http://www.vyhlidkovi.com
Spooky1
VW
VW
Spooky1


Počet příspěvků : 267
Věk : 39
Registrace : 16. 02. 10

špatné ranní starty Empty
PříspěvekPředmět: Re: špatné ranní starty   špatné ranní starty Icon_minitime18.02.10 6:23

Skid napsal:
Spooky, tady bych s Tebou trochu nesouhlasil. I na tvoje slevy v Elitu a myslim, ze i Kelly byli porad baterie drazsi nez v BASu naproti Budvaru.
No fidis. Na ten věčně zapomínám. špatné ranní starty Icon_wink Jinak jsem neřekl, že se musí vzít v Kelly nebo Elitu. Jen nabídl malou pomoc. Co se týká té 55Ah tak na diesela nevím nevím. Jestli ten motor je v golfu nebo u tebe v passatu by mělo být jedno. Porád je to téměř identickej motor. Ale je pravda, že taky záleží kolik proudu ta baterka okáže dát. Jinak jsem Jarynovi tady radil vartu špatné ranní starty Icon_wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.generalsound.cz/
Skid
VW
VW
Skid


Počet příspěvků : 486
Věk : 38
Registrace : 24. 01. 10

špatné ranní starty Empty
PříspěvekPředmět: Re: špatné ranní starty   špatné ranní starty Icon_minitime18.02.10 11:00

Spooky1 napsal:
Skid napsal:
Spooky, tady bych s Tebou trochu nesouhlasil. I na tvoje slevy v Elitu a myslim, ze i Kelly byli porad baterie drazsi nez v BASu naproti Budvaru.
No fidis. Na ten věčně zapomínám. špatné ranní starty Icon_wink Jinak jsem neřekl, že se musí vzít v Kelly nebo Elitu. Jen nabídl malou pomoc. Co se týká té 55Ah tak na diesela nevím nevím. Jestli ten motor je v golfu nebo u tebe v passatu by mělo být jedno. Porád je to téměř identickej motor. Ale je pravda, že taky záleží kolik proudu ta baterka okáže dát. Jinak jsem Jarynovi tady radil vartu špatné ranní starty Icon_wink

jojo ja vcera malonko slavil, tak ani nevim co jsem psal. :-D Ale koukam, ze jsem psal docela rozume jeste. V Broukovi mam Vartu a tezka pohoda. Do Passata jsme koupili nejakou mr*ku a uz se pomalu sere. :-( Takze me fakt stve, ze jsem nekoupil taky Vartu. A to staci jen ta zakladni Varta a je to znat. Jinak do Passata jsem kupoval myslim 70 Ah, kvuli tomu, ze predtim tam byla taky takova. Jde taky hlavne o to jestli jezdi dlouhy vzdalenosti nebo kratky. A jak casto. V tom taky vidim docela rozdil.

PS: Sencora vyhazuju z Passata, tam mi tu baterku i v garazi pekne vyzira. :-D
Návrat nahoru Goto down
http://www.vyhlidkovi.com
jaryn 61
VW
VW



Počet příspěvků : 148
Věk : 50
Registrace : 12. 02. 10

špatné ranní starty Empty
PříspěvekPředmět: Re: špatné ranní starty   špatné ranní starty Icon_minitime18.02.10 19:34

Skide ted jsem od vánoc doma ne že by mě to bavilo ale jako pokrejvač se v tomhle počasí nedá dělat. Ale jinak jezdím každý den kolem 100 - 120 kiláků proto jsem šel do nafty. Jinak jsem měl předtím benzín 2 litr žrala 8 litrů a s károu naloženou na doraz taky 11 litrů. Příští týden budu mít čas a hlavně mi konečně zaplatí nějaké faktury asi po půl roce. Tak se s Spookym domluvím jak nám to bude vyhovovat a něco koupíme
Návrat nahoru Goto down
Spooky1
VW
VW
Spooky1


Počet příspěvků : 267
Věk : 39
Registrace : 16. 02. 10

špatné ranní starty Empty
PříspěvekPředmět: Re: špatné ranní starty   špatné ranní starty Icon_minitime18.02.10 21:57

jaryn 61 napsal:
Skide ted jsem od vánoc doma ne že by mě to bavilo ale jako pokrejvač se v tomhle počasí nedá dělat. Ale jinak jezdím každý den kolem 100 - 120 kiláků proto jsem šel do nafty. Jinak jsem měl předtím benzín 2 litr žrala 8 litrů a s károu naloženou na doraz taky 11 litrů. Příští týden budu mít čas a hlavně mi konečně zaplatí nějaké faktury asi po půl roce. Tak se s Spookym domluvím jak nám to bude vyhovovat a něco koupíme
Jaryn: Určo se nějak dohodneme. Není to probléím. Vezmeme to z jednoho konce, zjistíme ceny kde jaký jsou a cestou zpátky něco koupíme ;-)
Návrat nahoru Goto down
http://www.generalsound.cz/
jaryn 61
VW
VW



Počet příspěvků : 148
Věk : 50
Registrace : 12. 02. 10

špatné ranní starty Empty
PříspěvekPředmět: Re: špatné ranní starty   špatné ranní starty Icon_minitime19.02.10 14:25

Spooky to ne nebudeme jezdit po Budějovicích jako bukvice skočíme do první prodejny bafneme baterku a jdeme. Venku pokecáme dáme cigáro a máme nakoupeno. Přeci nebudeme lítat po obchodech. Já tedy ne mě to jednou za rok před vánoci s tou mojí stačí a to ne to se nedá
Návrat nahoru Goto down
Spooky1
VW
VW
Spooky1


Počet příspěvků : 267
Věk : 39
Registrace : 16. 02. 10

špatné ranní starty Empty
PříspěvekPředmět: Re: špatné ranní starty   špatné ranní starty Icon_minitime19.02.10 14:34

jaryn 61 napsal:
Spooky to ne nebudeme jezdit po Budějovicích jako bukvice skočíme do první prodejny bafneme baterku a jdeme. Venku pokecáme dáme cigáro a máme nakoupeno. Přeci nebudeme lítat po obchodech. Já tedy ne mě to jednou za rok před vánoci s tou mojí stačí a to ne to se nedá
OK. Tak kolik stojí v Elitu a na Kelly mám epředstavu tak vezmem útokem BAS a uvidíme s čím se pochluběj ;-)
Návrat nahoru Goto down
http://www.generalsound.cz/
řízek
VW
VW
řízek


Počet příspěvků : 983
Věk : 35
Registrace : 25. 11. 08

špatné ranní starty Empty
PříspěvekPředmět: Re: špatné ranní starty   špatné ranní starty Icon_minitime20.02.10 20:57

Pokud ještě mnohu,tak já s Vartou mám taky jen pozitivní zkušenosti,i 9 let vydržela a v mém autě je nevím jak dlouho,ale asi tak 5tý rok už píše. A mám jednu ze slabších,což je mám pocit 55Ah a otočí TDíčkem celkem v poho.Jen při -15 jsem měl strach,ale vzala tak dobře Wink Ale plánuju něco silnější a opět Vartu,nebo Bosch-zachovat německou kvalitu Wink
Návrat nahoru Goto down
jaryn 61
VW
VW



Počet příspěvků : 148
Věk : 50
Registrace : 12. 02. 10

špatné ranní starty Empty
PříspěvekPředmět: Re: špatné ranní starty   špatné ranní starty Icon_minitime20.02.10 21:07

Já už to s tou 55ah koupil. Dneska po oběde jsem sednul do auta nažhavil motor dvakrát otočil a chytil na 3 a hned se přidal 4. Jelikož je to můj první nafták tak o tom zatím moc nevím
Návrat nahoru Goto down
Skid
VW
VW
Skid


Počet příspěvků : 486
Věk : 38
Registrace : 24. 01. 10

špatné ranní starty Empty
PříspěvekPředmět: Re: špatné ranní starty   špatné ranní starty Icon_minitime20.02.10 22:21

řízek napsal:
Pokud ještě mnohu,tak já s Vartou mám taky jen pozitivní zkušenosti,i 9 let vydržela a v mém autě je nevím jak dlouho,ale asi tak 5tý rok už píše. A mám jednu ze slabších,což je mám pocit 55Ah a otočí TDíčkem celkem v poho.Jen při -15 jsem měl strach,ale vzala tak dobře Wink Ale plánuju něco silnější a opět Vartu,nebo Bosch-zachovat německou kvalitu Wink

Ja si sel koupit svicky taky echt nemecke Bosch a koukam, ze made in China, takze dneska si fakt nevyberes, ale jedny nove a zabalene jeste made in germany mam zasyslene v syslirne. Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.vyhlidkovi.com
jaryn 61
VW
VW



Počet příspěvků : 148
Věk : 50
Registrace : 12. 02. 10

špatné ranní starty Empty
PříspěvekPředmět: Re: špatné ranní starty   špatné ranní starty Icon_minitime20.02.10 22:40

Myslíš že to mají na triku svíčky
Návrat nahoru Goto down
Skid
VW
VW
Skid


Počet příspěvků : 486
Věk : 38
Registrace : 24. 01. 10

špatné ranní starty Empty
PříspěvekPředmět: Re: špatné ranní starty   špatné ranní starty Icon_minitime21.02.10 0:20

Nene. Ja to myslel jako na to, ze clovek si jde dneska koupit vec na ktere je napsano Bosch a uz v nem ten obchodni napis budi duveru a hle oni to vyrabej asiati. Tak jsem to myslel.

A jinak si myslim, ze baterka udela hodne, ale presne spatne starty ktere popisujes, tak mam taky. Jenze ja koupil baterku novou a starty jsou porad stejne. Jenze auto je rok vyroby 2000 a jsme prvni majitele. Takze to budou jasne zhavicky, ktere jeste nikdo nikdy nemenil, tak na ty snad taky casem dojde u me. Tak si myslim, ze zhavicky te cekaj taktez.
Návrat nahoru Goto down
http://www.vyhlidkovi.com
Sponsored content





špatné ranní starty Empty
PříspěvekPředmět: Re: špatné ranní starty   špatné ranní starty Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
špatné ranní starty
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum VW Club Budweis :: Servis & Pomoc & Zkušenosti-
Přejdi na: