Forum VW Club Budweis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum VW Club Budweis

Pro jihočeské příznivce automobilové značky Volkswagen....
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Hookyboy
VW
VW
Hookyboy


Počet příspěvků : 1255
Věk : 45
Registrace : 21. 04. 08

ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Empty
PříspěvekPředmět: ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI   ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Icon_minitime14.01.10 14:22

Ahoj objednal jsem si disky na mojeho Golfa, podle techničáku v rozměru 8Jx18", ET50,
Kámoš mi říkal, že na zadek jsem měl dát ET 35 aby to vypadalo líp. Na každé starně bych získal 15 mm do šířky, ale zase by to bylo těsně s lemy blatníků, tak nevím. Originál 18" Detroit maji ET 50 vpředu i vzadu, tak jsem je podle toho objednal 4x ET50.
Poradí mi někdo, jestli jsem udělal dobře. Dík.
Pokud vím, tak ten zadek bych mohl ještě vymezit podložkama(jen je třeba koupit kvalitní)
Návrat nahoru Goto down
řízek
VW
VW
řízek


Počet příspěvků : 983
Věk : 35
Registrace : 25. 11. 08

ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Empty
PříspěvekPředmět: Re: ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI   ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Icon_minitime14.01.10 21:16

Já osobně bych to pak také nachal na podložkách,sám to tak budu dělat,jen o kousek to opticky rozšířím. A když koupíš renomovanou značku podložek a delší šrouby tak by neměl být problém ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Icon_rabbit
Návrat nahoru Goto down
Hookyboy
VW
VW
Hookyboy


Počet příspěvků : 1255
Věk : 45
Registrace : 21. 04. 08

ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Empty
PříspěvekPředmět: Re: ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI   ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Icon_minitime15.01.10 7:14

O.K. Tak uvidíme, jak to bude vypadat, až to obuju a pak přidám kdyžtak na zadek podložky. Dík.
Návrat nahoru Goto down
Jajulka
Administrátor
Administrátor
Jajulka


Počet příspěvků : 2158
Věk : 40
Registrace : 28. 02. 08

ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Empty
PříspěvekPředmět: Re: ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI   ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Icon_minitime15.01.10 8:20

Já osobně bych se na podložky vy.... Ale když už je chceš a máš ET 50, tak bych koupila asi nějaký širší podložky, aby to mělo efekt. Bez nich to bude hrozně zastrčený. A určo nějaký kvalitní. S tím tvým ježděním je to stejně o hubu. Tuším, že nejsou schváleny pro provoz na pozemních komunikacích. Wink

Otázkou taky je, jaký ET si měl u těch originál GTI, aby tam nebylo ET menší než teď těch tvých 50 a pak ti to nedrhlo o rameno nebo tlumič.
Návrat nahoru Goto down
http://www.vwclubbudweis.wz.cz
Hookyboy
VW
VW
Hookyboy


Počet příspěvků : 1255
Věk : 45
Registrace : 21. 04. 08

ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Empty
PříspěvekPředmět: Re: ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI   ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Icon_minitime15.01.10 10:36

Jajulka napsal:
Já osobně bych se na podložky vy.... Ale když už je chceš a máš ET 50, tak bych koupila asi nějaký širší podložky, aby to mělo efekt. Bez nich to bude hrozně zastrčený. A určo nějaký kvalitní. S tím tvým ježděním je to stejně o hubu. Tuším, že nejsou schváleny pro provoz na pozemních komunikacích. Wink

Otázkou taky je, jaký ET si měl u těch originál GTI, aby tam nebylo ET menší než teď těch tvých 50 a pak ti to nedrhlo o rameno nebo tlumič.

Právě u originál disků GTI je ET 50, takže to bude vypadat stejně jako do teď, tak by zastrčený být neměly. Jen jsem přemýšlel, jestli se vyplatí rozšiřovat to těma podložkama. Uvidíme,až obuju, pak se to rozlouskne :-)
Návrat nahoru Goto down
řízek
VW
VW
řízek


Počet příspěvků : 983
Věk : 35
Registrace : 25. 11. 08

ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Empty
PříspěvekPředmět: Re: ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI   ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Icon_minitime15.01.10 12:12

Asi bude nejvíc záležet na tom dojmu po nasazení jak moc budou nebo nebudou zapadlý
Ale pkud máš stejné ET jako před tím,tak to co si pamatuji,tak nebylo tolik zapadlý,ne?
Návrat nahoru Goto down
Jajulka
Administrátor
Administrátor
Jajulka


Počet příspěvků : 2158
Věk : 40
Registrace : 28. 02. 08

ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Empty
PříspěvekPředmět: Re: ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI   ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Icon_minitime15.01.10 13:24

Hookyboy napsal:
Jajulka napsal:
Já osobně bych se na podložky vy.... Ale když už je chceš a máš ET 50, tak bych koupila asi nějaký širší podložky, aby to mělo efekt. Bez nich to bude hrozně zastrčený. A určo nějaký kvalitní. S tím tvým ježděním je to stejně o hubu. Tuším, že nejsou schváleny pro provoz na pozemních komunikacích. Wink

Otázkou taky je, jaký ET si měl u těch originál GTI, aby tam nebylo ET menší než teď těch tvých 50 a pak ti to nedrhlo o rameno nebo tlumič.

Právě u originál disků GTI je ET 50, takže to bude vypadat stejně jako do teď, tak by zastrčený být neměly. Jen jsem přemýšlel, jestli se vyplatí rozšiřovat to těma podložkama. Uvidíme,až obuju, pak se to rozlouskne :-)

Aha,tak to je dobrý. Ale ty GTI jsou 7,5 x 17 asi ne? A tyhle 18 jsou jak široký?
Návrat nahoru Goto down
http://www.vwclubbudweis.wz.cz
Hookyboy
VW
VW
Hookyboy


Počet příspěvků : 1255
Věk : 45
Registrace : 21. 04. 08

ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Empty
PříspěvekPředmět: Re: ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI   ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Icon_minitime15.01.10 15:12

Jajulka napsal:
Hookyboy napsal:
Jajulka napsal:
Já osobně bych se na podložky vy.... Ale když už je chceš a máš ET 50, tak bych koupila asi nějaký širší podložky, aby to mělo efekt. Bez nich to bude hrozně zastrčený. A určo nějaký kvalitní. S tím tvým ježděním je to stejně o hubu. Tuším, že nejsou schváleny pro provoz na pozemních komunikacích. Wink

Otázkou taky je, jaký ET si měl u těch originál GTI, aby tam nebylo ET menší než teď těch tvých 50 a pak ti to nedrhlo o rameno nebo tlumič.

Právě u originál disků GTI je ET 50, takže to bude vypadat stejně jako do teď, tak by zastrčený být neměly. Jen jsem přemýšlel, jestli se vyplatí rozšiřovat to těma podložkama. Uvidíme,až obuju, pak se to rozlouskne :-)

Aha,tak to je dobrý. Ale ty GTI jsou 7,5 x 17 asi ne? A tyhle 18 jsou jak široký?

8x18"
Návrat nahoru Goto down
Hookyboy
VW
VW
Hookyboy


Počet příspěvků : 1255
Věk : 45
Registrace : 21. 04. 08

ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Empty
PříspěvekPředmět: Re: ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI   ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Icon_minitime15.01.10 15:15

řízek napsal:
Asi bude nejvíc záležet na tom dojmu po nasazení jak moc budou nebo nebudou zapadlý
Ale pkud máš stejné ET jako před tím,tak to co si pamatuji,tak nebylo tolik zapadlý,ne?

Ja myslím, že to bude v cajku, těšim se na březen, až je tam nasadim, nikdo je tady nemá! ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Icon_cheers
Viděl jsem je jen u Schnitzlíka u práce v chromovej barvě na A4 s pražskou spz, ten chrom neee, moc kočovnický! ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Icon_smile
Návrat nahoru Goto down
Proky
Administrátor
Administrátor
Proky


Počet příspěvků : 2312
Věk : 38
Registrace : 03. 03. 08

ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Empty
PříspěvekPředmět: Re: ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI   ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Icon_minitime15.01.10 16:37

Hookyboy napsal:
řízek napsal:
Asi bude nejvíc záležet na tom dojmu po nasazení jak moc budou nebo nebudou zapadlý
Ale pkud máš stejné ET jako před tím,tak to co si pamatuji,tak nebylo tolik zapadlý,ne?

Ja myslím, že to bude v cajku, těšim se na březen, až je tam nasadim, nikdo je tady nemá! ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Icon_cheers
Viděl jsem je jen u Schnitzlíka u práce v chromovej barvě na A4 s pražskou spz, ten chrom neee, moc kočovnický! ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Icon_smile

že nevíš co jsem si objednal za nový kola, mě ty moje omrzeli a ty tvoje vypadaj luxusně Smile
Návrat nahoru Goto down
Jajulka
Administrátor
Administrátor
Jajulka


Počet příspěvků : 2158
Věk : 40
Registrace : 28. 02. 08

ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Empty
PříspěvekPředmět: Re: ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI   ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Icon_minitime16.01.10 22:21

Tak to je super
Návrat nahoru Goto down
http://www.vwclubbudweis.wz.cz
Proky
Administrátor
Administrátor
Proky


Počet příspěvků : 2312
Věk : 38
Registrace : 03. 03. 08

ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Empty
PříspěvekPředmět: Re: ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI   ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Icon_minitime17.01.10 15:42

Jajulka napsal:
Tak to je super

Copak je super?
Návrat nahoru Goto down
Jajulka
Administrátor
Administrátor
Jajulka


Počet příspěvků : 2158
Věk : 40
Registrace : 28. 02. 08

ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Empty
PříspěvekPředmět: Re: ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI   ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Icon_minitime17.01.10 19:57

Proky napsal:
Jajulka napsal:
Tak to je super

Copak je super?

Ze to bude v cajku
Návrat nahoru Goto down
http://www.vwclubbudweis.wz.cz
Hookyboy
VW
VW
Hookyboy


Počet příspěvků : 1255
Věk : 45
Registrace : 21. 04. 08

ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Empty
PříspěvekPředmět: Re: ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI   ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Icon_minitime18.01.10 8:10

Proky napsal:
Hookyboy napsal:
řízek napsal:
Asi bude nejvíc záležet na tom dojmu po nasazení jak moc budou nebo nebudou zapadlý
Ale pkud máš stejné ET jako před tím,tak to co si pamatuji,tak nebylo tolik zapadlý,ne?

Ja myslím, že to bude v cajku, těšim se na březen, až je tam nasadim, nikdo je tady nemá! ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Icon_cheers
Viděl jsem je jen u Schnitzlíka u práce v chromovej barvě na A4 s pražskou spz, ten chrom neee, moc kočovnický! ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Icon_smile

že nevíš co jsem si objednal za nový kola, mě ty moje omrzeli a ty tvoje vypadaj luxusně Smile

Jestli obuješ moje kola, tak zažiješ Tantalova muka a žhavení lebky zvané budík! ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Lol
Návrat nahoru Goto down
admin
Administrátor
Administrátor



Počet příspěvků : 554
Registrace : 28. 02. 08

ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Empty
PříspěvekPředmět: Re: ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI   ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Icon_minitime18.01.10 8:44

Na 8x18 s ET 50 by si měl mít podložky 1,5 cm a měl by si to mít zároven s blatníkama,ale jde o podvozek Hooky,je sice na gti ale je origo,nevim co ti bude dělat podvozek až tam dáš podložky a kola.Myslim aby ti to nedřelo o podběhy :-) Kdyby si měl podvozek stavitelnej,dej si tam třeba 3 cm ale takhle si myslim že i ten 1,5 bude moc.Pochop taky to,že budeš chtít vozit vzadu lidi.... musí se to pak zkusit,až je budeš mít nazutý na pneu.Nějaký podložky mam,tak se to muze jen tak orientačně zkusit.

Řešim podobný dilema na mojich nových kolech,tak vím co říkám :-)))
Návrat nahoru Goto down
Proky
Administrátor
Administrátor
Proky


Počet příspěvků : 2312
Věk : 38
Registrace : 03. 03. 08

ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Empty
PříspěvekPředmět: Re: ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI   ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Icon_minitime18.01.10 10:04

Ta výhružka tohodle mučení mě velmi zastrašila, že si je pořizovat nebudu Smile
Návrat nahoru Goto down
Hookyboy
VW
VW
Hookyboy


Počet příspěvků : 1255
Věk : 45
Registrace : 21. 04. 08

ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Empty
PříspěvekPředmět: Re: ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI   ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Icon_minitime18.01.10 11:16

Proky napsal:
Ta výhružka tohodle mučení mě velmi zastrašila, že si je pořizovat nebudu Smile

Já vím, že bys to neudělal. A hlavně bysme jezdili jak 2 teplý bratři. ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Lol

Zatim máš jen volant a telefon jako já! ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Icon_cheers ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Icon_lol
Návrat nahoru Goto down
Proky
Administrátor
Administrátor
Proky


Počet příspěvků : 2312
Věk : 38
Registrace : 03. 03. 08

ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Empty
PříspěvekPředmět: Re: ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI   ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Icon_minitime18.01.10 17:15

Hookyboy napsal:
Proky napsal:
Ta výhružka tohodle mučení mě velmi zastrašila, že si je pořizovat nebudu Smile

Já vím, že bys to neudělal. A hlavně bysme jezdili jak 2 teplý bratři. ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Lol

Zatim máš jen volant a telefon jako já! ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Icon_cheers ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Icon_lol

Teď si prozradil můj dárek Very Happy ... no tak já to pak ještě vyměnit na golfa a ještě třeba boty Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Hookyboy
VW
VW
Hookyboy


Počet příspěvků : 1255
Věk : 45
Registrace : 21. 04. 08

ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Empty
PříspěvekPředmět: Re: ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI   ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Icon_minitime18.01.10 17:23

Proky napsal:
Hookyboy napsal:
Proky napsal:
Ta výhružka tohodle mučení mě velmi zastrašila, že si je pořizovat nebudu Smile

Já vím, že bys to neudělal. A hlavně bysme jezdili jak 2 teplý bratři. ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Lol

Zatim máš jen volant a telefon jako já! ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Icon_cheers ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Icon_lol

Teď si prozradil můj dárek Very Happy ... no tak já to pak ještě vyměnit na golfa a ještě třeba boty Very Happy


ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Icon_cheers mám doma dvoje stejný AirMaxy, nosim je sice už jen na ryby a na stavbu, ale slušely by nám! ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Icon_lol

Pošlu ti foto přes MMS.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Empty
PříspěvekPředmět: Re: ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI   ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
ET na 18" kolech pro Golf 5 GTI
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» "1. oficialni sraz Scirocco+Corrado clubu" (7.-9.5.2010)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum VW Club Budweis :: Servis & Pomoc & Zkušenosti-
Přejdi na: