Forum VW Club Budweis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum VW Club Budweis

Pro jihočeské příznivce automobilové značky Volkswagen....
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Předběžné termíny

Goto down 
+4
Skid
Ondraschek
Proky
Jajulka
8 posters
AutorZpráva
Jajulka
Administrátor
Administrátor
Jajulka


Počet příspěvků : 2158
Věk : 40
Registrace : 28. 02. 08

Předběžné termíny Empty
PříspěvekPředmět: Předběžné termíny   Předběžné termíny Icon_minitime06.01.10 13:51

9. - 10.4.2010______Tuning Extreme Show Příbram X.
10.4.2010_________Renocar Tuning Jaro 2010
17.4.2010_________Tuning Motor Show Kopřivnice
23. - 24.4.2010_____Tuning Party Vyškov XII.
30.4. - 1.5.2010_____Fashion Cars 2010
--------------------------------------------------------------------------------------------------
7. - 9.5.2010_______Mimoňské války XVI.
21. - 22.5.2010_____Tuning Cars Party
--------------------------------------------------------------------------------------------------
4. - 5.6.2010_______VI. Tuning Show Blatná
11. - 13.6.2010_____Tuning Sraz Milovice
18. - 19.6.2010_____Tuning Auto Shou Slušovice VII.
18. - 19.6.2010_____15. Tuning Rozkoš
26.6.2010_________XI. Tuning, Styling&Hi-Fi sraz Plasy
--------------------------------------------------------------------------------------------------
2. - 3.7.2010_______RelaxMeeting Pardubice
--------------------------------------------------------------------------------------------------
6. - 7.8.2010_______Tuning Extreme Show Příbram XI.
20. - 22.8.2010_____5. VW Golf meeting Podroužek
27. - 29.8.2010_____Mimoňské války XVII. (PROZATÍM NEPOTVRZENO)

--------------------------------------------------------------------------------------------------
4.9.2010__________XII. Tuning, Styling&Hi-Fi sraz Plasy
10. - 11.9.2010_____RelaxMeeting Heřmanův Měštec
17. - 18.9.2010_____Tuning Motor Party Vyškov XIII.
25.9.2010_________Tuning Salon Brno 2010
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1. - 3.10.2010______XIV. Tuning sraz Milovice - setkání mistrů



Sraz VW Brouků

24.4.2010 Vítkov

Budějice přidám v průběhu


Naposledy upravil Jajulka dne 10.05.10 20:03, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.vwclubbudweis.wz.cz
Proky
Administrátor
Administrátor
Proky


Počet příspěvků : 2312
Věk : 38
Registrace : 03. 03. 08

Předběžné termíny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Předběžné termíny   Předběžné termíny Icon_minitime07.01.10 18:34

9. - 10.4.2010______Tuning Extreme Show Příbram X. - JEDU
10.4.2010_________Renocar Tuning Jaro 2010 - NEJEDU
17.4.2010_________Tuning Motor Show Kopřivnice - NEJEDU
23. - 24.4.2010_____Tuning Party Vyškov XII. - NEJEDU
30.4. - 1.5.2010_____Fashion Cars 2010 - MOŽNÁ
--------------------------------------------------------------------------------------------------
7. - 9.5.2010_______Mimoňské války XVI. - MOŽNÁ
21. - 22.5.2010_____Tuning Cars Party - MOŽNÁ
--------------------------------------------------------------------------------------------------
4. - 5.6.2010_______5. Tuning Show - NEJEDU
11. - 13.6.2010_____Tuning Sraz Milovice - MOŽNÁ
18. - 19.6.2010_____Tuning Auto Shou Slušovice VII. - NEJEDU
18. - 19.6.2010_____15. Tuning Rozkoš - NEJEDU
26.6.2010_________XI. Tuning, Styling&Hi-Fi sraz Plasy - NEJEDU
--------------------------------------------------------------------------------------------------
2. - 3.7.2010_______RelaxMeeting Pardubice - NEJEDU
--------------------------------------------------------------------------------------------------
6. - 7.8.2010_______Tuning Extreme Show Příbram XI. - JEDU
20. - 22.8.2010_____5. VW Golf meeting Podroužek - NEJEDU
27. - 29.8.2010_____Mimoňské války XVII. (PROZATÍM NEPOTVRZENO) - JEDU

--------------------------------------------------------------------------------------------------
4.9.2010__________XII. Tuning, Styling&Hi-Fi sraz Plasy - NEJEDU
10. - 11.9.2010_____RelaxMeeting Heřmanův Měštec - NEJEDU
17. - 18.9.2010_____Tuning Motor Party Vyškov XIII. - NEJEDU
25.9.2010_________Tuning Salon Brno 2010 - MOŽNÁ
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1. - 3.10.2010______XIV. Tuning sraz Milovice - setkání mistrů - NEJEDU



Very Happy DOUFÁM že to nebylo jen informativní kdyžtak smazat můj příspěvek
Návrat nahoru Goto down
Ondraschek
VW
VW
Ondraschek


Počet příspěvků : 511
Věk : 34
Registrace : 04. 11. 08

Předběžné termíny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Předběžné termíny   Předběžné termíny Icon_minitime07.01.10 19:35

já pojedu tak do Bautzenu Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Jajulka
Administrátor
Administrátor
Jajulka


Počet příspěvků : 2158
Věk : 40
Registrace : 28. 02. 08

Předběžné termíny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Předběžné termíny   Předběžné termíny Icon_minitime07.01.10 20:08

Proky se nam zblaznil. Blazne.

Ondraschek - Kam ze to pojedes?
Návrat nahoru Goto down
http://www.vwclubbudweis.wz.cz
Proky
Administrátor
Administrátor
Proky


Počet příspěvků : 2312
Věk : 38
Registrace : 03. 03. 08

Předběžné termíny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Předběžné termíny   Předběžné termíny Icon_minitime07.01.10 20:41

Jajulka napsal:
Proky se nam zblaznil. Blazne.

Ondraschek - Kam ze to pojedes?

Pak kdyžtak hodim termíny srazů i VW Brouků, kdyby někdo měl zájem. A zas tolik jsem se nezbláznil Smile
Návrat nahoru Goto down
Ondraschek
VW
VW
Ondraschek


Počet příspěvků : 511
Věk : 34
Registrace : 04. 11. 08

Předběžné termíny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Předběžné termíny   Předběžné termíny Icon_minitime07.01.10 21:07

Jajulka napsal:
Proky se nam zblaznil. Blazne.

Ondraschek - Kam ze to pojedes?
Bautzen do německa je to z čb 323 km a na víkend 600 kč a samý vw a je to mnohem lepší jak mimon co sem slyšel je to na libercem jako by
Návrat nahoru Goto down
Jajulka
Administrátor
Administrátor
Jajulka


Počet příspěvků : 2158
Věk : 40
Registrace : 28. 02. 08

Předběžné termíny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Předběžné termíny   Předběžné termíny Icon_minitime08.01.10 12:47

Ondraschek napsal:
Jajulka napsal:
Proky se nam zblaznil. Blazne.

Ondraschek - Kam ze to pojedes?
Bautzen do německa je to z čb 323 km a na víkend 600 kč a samý vw a je to mnohem lepší jak mimon co sem slyšel je to na libercem jako by

Jo to jsou ty srazy, kam kdyz jede cech se svym vw tak si pripada jak kdyz jede ve vraku na sraz unikatnich aut? Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.vwclubbudweis.wz.cz
Jajulka
Administrátor
Administrátor
Jajulka


Počet příspěvků : 2158
Věk : 40
Registrace : 28. 02. 08

Předběžné termíny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Předběžné termíny   Předběžné termíny Icon_minitime08.01.10 12:48

Proky napsal:
Jajulka napsal:
Proky se nam zblaznil. Blazne.

Ondraschek - Kam ze to pojedes?

Pak kdyžtak hodim termíny srazů i VW Brouků, kdyby někdo měl zájem. A zas tolik jsem se nezbláznil Smile
Kdyztak to vloz do toho prvniho prispevku co jsem psala ja. Jinak pak udelam zase srazy podle mesicu.
Návrat nahoru Goto down
http://www.vwclubbudweis.wz.cz
Ondraschek
VW
VW
Ondraschek


Počet příspěvků : 511
Věk : 34
Registrace : 04. 11. 08

Předběžné termíny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Předběžné termíny   Předběžné termíny Icon_minitime08.01.10 16:10

Jajulka napsal:
Ondraschek napsal:
Jajulka napsal:
Proky se nam zblaznil. Blazne.

Ondraschek - Kam ze to pojedes?
Bautzen do německa je to z čb 323 km a na víkend 600 kč a samý vw a je to mnohem lepší jak mimon co sem slyšel je to na libercem jako by

Jo to jsou ty srazy, kam kdyz jede cech se svym vw tak si pripada jak kdyz jede ve vraku na sraz unikatnich aut? Laughing Laughing Laughing
no asi tak nějak Laughing
Návrat nahoru Goto down
Proky
Administrátor
Administrátor
Proky


Počet příspěvků : 2312
Věk : 38
Registrace : 03. 03. 08

Předběžné termíny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Předběžné termíny   Předběžné termíny Icon_minitime12.01.10 18:58

Přidán datum srazů VW Brouků
Návrat nahoru Goto down
Skid
VW
VW
Skid


Počet příspěvků : 486
Věk : 38
Registrace : 24. 01. 10

Předběžné termíny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Předběžné termíny   Předběžné termíny Icon_minitime25.01.10 14:13

Vitkov nesmi chybet v mem repertoaru.

Jinak by Vás mohlo zajimat, ze predposledni srpnovej vikend je Broukarskej sraz na domaci pude neboli na Hosine. Termin jeste ja nebo Proky upresnime. Dekuji za pozornost. Laughing

Jinak jestli by jste se chteli zeptat na jakejkoliv sraz VW Brouku u nas v republice, tak se ptejte, par jsem jich uz absolvoval. bounce
Návrat nahoru Goto down
http://www.vyhlidkovi.com
Proky
Administrátor
Administrátor
Proky


Počet příspěvků : 2312
Věk : 38
Registrace : 03. 03. 08

Předběžné termíny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Předběžné termíny   Předběžné termíny Icon_minitime25.01.10 14:25

Skid napsal:
Vitkov nesmi chybet v mem repertoaru.

Jinak by Vás mohlo zajimat, ze predposledni srpnovej vikend je Broukarskej sraz na domaci pude neboli na Hosine. Termin jeste ja nebo Proky upresnime. Dekuji za pozornost. Laughing

Jinak jestli by jste se chteli zeptat na jakejkoliv sraz VW Brouku u nas v republice, tak se ptejte, par jsem jich uz absolvoval. bounce

Nemachruj Very Happy lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Jajulka
Administrátor
Administrátor
Jajulka


Počet příspěvků : 2158
Věk : 40
Registrace : 28. 02. 08

Předběžné termíny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Předběžné termíny   Předběžné termíny Icon_minitime26.01.10 9:33

Skid napsal:
Vitkov nesmi chybet v mem repertoaru.

Jinak by Vás mohlo zajimat, ze predposledni srpnovej vikend je Broukarskej sraz na domaci pude neboli na Hosine. Termin jeste ja nebo Proky upresnime. Dekuji za pozornost. Laughing

Jinak jestli by jste se chteli zeptat na jakejkoliv sraz VW Brouku u nas v republice, tak se ptejte, par jsem jich uz absolvoval. bounce

Jak říká Proky, nemachruj, žádná novinka. Laughing Na Hosíně je každej rok. Většinou to bývá, když se konají zrovna Mimoňské války a VW Golf sraz na Podroužku.
Návrat nahoru Goto down
http://www.vwclubbudweis.wz.cz
Proky
Administrátor
Administrátor
Proky


Počet příspěvků : 2312
Věk : 38
Registrace : 03. 03. 08

Předběžné termíny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Předběžné termíny   Předběžné termíny Icon_minitime26.01.10 9:46

Jajulka napsal:
Skid napsal:
Vitkov nesmi chybet v mem repertoaru.

Jinak by Vás mohlo zajimat, ze predposledni srpnovej vikend je Broukarskej sraz na domaci pude neboli na Hosine. Termin jeste ja nebo Proky upresnime. Dekuji za pozornost. Laughing

Jinak jestli by jste se chteli zeptat na jakejkoliv sraz VW Brouku u nas v republice, tak se ptejte, par jsem jich uz absolvoval. bounce

Jak říká Proky, nemachruj, žádná novinka. Laughing Na Hosíně je každej rok. Většinou to bývá, když se konají zrovna Mimoňské války a VW Golf sraz na Podroužku.

No vidíš, proto jsem loni nebyl na Hosíně, protože jsem byl v Mimoni Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Skid
VW
VW
Skid


Počet příspěvků : 486
Věk : 38
Registrace : 24. 01. 10

Předběžné termíny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Předběžné termíny   Předběžné termíny Icon_minitime26.01.10 9:52

VW Golf klub kazdej rok osluvuje VW Brouk klub CB aby to mohli delat spolecne na Hosine s Broukama, ale vzdy je vystrnadime. Holt chlazeni vzduchem je chlazeni vzduchem. Laughing

Letosni Blansko bylo ve stejnem kempu jako meli sraz VW klub Golf a Passat do roku asi 1990. Rikali tomu VW Staresiny. A musim rici, ze jsem se tam byl podivat a vetsi ubohost jsem jeste nevidel. Embarassed A tam jsme poznali, ze to je jeste dobry, ze tak ubohy jeste nejsme, kdyz jsme je videli. Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
http://www.vyhlidkovi.com
Jajulka
Administrátor
Administrátor
Jajulka


Počet příspěvků : 2158
Věk : 40
Registrace : 28. 02. 08

Předběžné termíny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Předběžné termíny   Předběžné termíny Icon_minitime26.01.10 15:29

Skid napsal:
VW Golf klub kazdej rok osluvuje VW Brouk klub CB aby to mohli delat spolecne na Hosine s Broukama, ale vzdy je vystrnadime. Holt chlazeni vzduchem je chlazeni vzduchem. Laughing

Letosni Blansko bylo ve stejnem kempu jako meli sraz VW klub Golf a Passat do roku asi 1990. Rikali tomu VW Staresiny. A musim rici, ze jsem se tam byl podivat a vetsi ubohost jsem jeste nevidel. Embarassed A tam jsme poznali, ze to je jeste dobry, ze tak ubohy jeste nejsme, kdyz jsme je videli. Twisted Evil

Mno, kazdej to nejak vidime. Nic proti tvemu nazoru, jen pro tebe, jelikoz jsi tu nove, byli jsme zvani - https://vwclubbudweis.forumczech.com/eerven-f23/vw-staoesinky-iii-jedovnice-19-2162009-t395.htm
Návrat nahoru Goto down
http://www.vwclubbudweis.wz.cz
passat-oldies
VW
VW



Počet příspěvků : 9
Registrace : 14. 04. 09

Předběžné termíny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Předběžné termíny   Předběžné termíny Icon_minitime19.03.10 12:51

Skid napsal:
VW Golf klub kazdej rok osluvuje VW Brouk klub CB aby to mohli delat spolecne na Hosine s Broukama, ale vzdy je vystrnadime. Holt chlazeni vzduchem je chlazeni vzduchem. Laughing

Letosni Blansko bylo ve stejnem kempu jako meli sraz VW klub Golf a Passat do roku asi 1990. Rikali tomu VW Staresiny. A musim rici, ze jsem se tam byl podivat a vetsi ubohost jsem jeste nevidel. Embarassed A tam jsme poznali, ze to je jeste dobry, ze tak ubohy jeste nejsme, kdyz jsme je videli. Twisted Evil

2 detaily:
1) nepořádal to VW Golf Club -> když něco chceš hanit, zjisti si co
2) Chápu, že pro tebe mohlo být trapný, že jsou tam "vodníci", že vlezné bylo zdarma, že proti broukům tam bylo mnohonásobně míň aut, že jsme neměli zapadlej kamion s pódiem a kapelou, že nikdo nemá tak drahý VW, aby ho vozil na plaťáku za audinou, že vůbec jsou ty auta tak "stará a obyčejná" - ale upřímně: nevím jestli je trapnější rozházených 150 brouků po celým kempu a spousta jednotlivých skupinek (nebo nezúčastněných), či to že 30 starších VW zaparkuje vedle sebe a každej s každým komunikuje, večer se většina sejde u ohně s pivkem a buřtem a panuje vesměs celým společenstvím skvělá nálada?

Je trapnější, když se sejde pár starých aut, kde jsou vítáni především pohodoví lidi, ač přejedou s autem novějším? Nebo jsou trapnější ti, kteří koukají na to, jestli je auto chlazený vzduchem - a pokud vodou, tak je trapnej?
Sorry, podle mě jsi trapnej ty - my jsme se nikomu z vás nenutili, byli jsme bokem, takže jste k nám ani chodit nemuseli. My jsme se na vaše auta šli podívat rádi. Odsuzuješ nás, ač jsi na našem srazu nikdy nebyl, jen jsi se podíval.

Omlouvám se za OT, ale pan Skid mě svým inteligentním názorem malinko iritoval. Děkuji za pochopení
Návrat nahoru Goto down
http://passat-oldies.cz
Skid
VW
VW
Skid


Počet příspěvků : 486
Věk : 38
Registrace : 24. 01. 10

Předběžné termíny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Předběžné termíny   Předběžné termíny Icon_minitime19.03.10 18:56

passat-oldies napsal:
Skid napsal:
VW Golf klub kazdej rok osluvuje VW Brouk klub CB aby to mohli delat spolecne na Hosine s Broukama, ale vzdy je vystrnadime. Holt chlazeni vzduchem je chlazeni vzduchem. Laughing

Letosni Blansko bylo ve stejnem kempu jako meli sraz VW klub Golf a Passat do roku asi 1990. Rikali tomu VW Staresiny. A musim rici, ze jsem se tam byl podivat a vetsi ubohost jsem jeste nevidel. Embarassed A tam jsme poznali, ze to je jeste dobry, ze tak ubohy jeste nejsme, kdyz jsme je videli. Twisted Evil

2 detaily:
1) nepořádal to VW Golf Club -> když něco chceš hanit, zjisti si co
2) Chápu, že pro tebe mohlo být trapný, že jsou tam "vodníci", že vlezné bylo zdarma, že proti broukům tam bylo mnohonásobně míň aut, že jsme neměli zapadlej kamion s pódiem a kapelou, že nikdo nemá tak drahý VW, aby ho vozil na plaťáku za audinou, že vůbec jsou ty auta tak "stará a obyčejná" - ale upřímně: nevím jestli je trapnější rozházených 150 brouků po celým kempu a spousta jednotlivých skupinek (nebo nezúčastněných), či to že 30 starších VW zaparkuje vedle sebe a každej s každým komunikuje, večer se většina sejde u ohně s pivkem a buřtem a panuje vesměs celým společenstvím skvělá nálada?

Je trapnější, když se sejde pár starých aut, kde jsou vítáni především pohodoví lidi, ač přejedou s autem novějším? Nebo jsou trapnější ti, kteří koukají na to, jestli je auto chlazený vzduchem - a pokud vodou, tak je trapnej?
Sorry, podle mě jsi trapnej ty - my jsme se nikomu z vás nenutili, byli jsme bokem, takže jste k nám ani chodit nemuseli. My jsme se na vaše auta šli podívat rádi. Odsuzuješ nás, ač jsi na našem srazu nikdy nebyl, jen jsi se podíval.

Omlouvám se za OT, ale pan Skid mě svým inteligentním názorem malinko iritoval. Děkuji za pochopení

Nemam zapotrebi odpovidat na kladene otazky od cloveka, kterej je na hlavu padlej a ve svem klubu si masiruje sve ego tim jak skvelej sraz usporadal. Jen jsem odpovidal pravdive za x lidi, co jsme videli tento sraz jako navstevnici. pirat pirat pirat
Návrat nahoru Goto down
http://www.vyhlidkovi.com
Jajulka
Administrátor
Administrátor
Jajulka


Počet příspěvků : 2158
Věk : 40
Registrace : 28. 02. 08

Předběžné termíny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Předběžné termíny   Předběžné termíny Icon_minitime19.03.10 20:09

Nechte to vychladnout, kluci. Každej to vidíte jinak a máte na to svůj názor.

Jen bych byla pro příště ráda, abyste (mluvím ke všem, co jsou na fóru) si trošku uvědomili, kam a co to píšete a rozmysleli si to.
Návrat nahoru Goto down
http://www.vwclubbudweis.wz.cz
Ventistka
VW
VW
Ventistka


Počet příspěvků : 100
Věk : 35
Registrace : 07. 03. 09

Předběžné termíny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Předběžné termíny   Předběžné termíny Icon_minitime28.03.10 18:38

BROUCI se mi nelíbí affraid Jsou to malý hnusný nákupní tašky Smile A souhlasím, že sraz je o ničem, pokud se lidi neznají a nemají si o čem říct. affraid
Návrat nahoru Goto down
Ventistka
VW
VW
Ventistka


Počet příspěvků : 100
Věk : 35
Registrace : 07. 03. 09

Předběžné termíny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Předběžné termíny   Předběžné termíny Icon_minitime28.03.10 18:40

Ventistka napsal:
BROUCI se mi nelíbí affraid Jsou to malý hnusný nákupní tašky Smile A souhlasím, že sraz je o ničem, pokud se lidi neznají a nemají si o čem říct. affraid
Takže jestli můžu, tak jsem na straně passat-oldies. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Proky
Administrátor
Administrátor
Proky


Počet příspěvků : 2312
Věk : 38
Registrace : 03. 03. 08

Předběžné termíny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Předběžné termíny   Předběžné termíny Icon_minitime29.03.10 11:10

Ventistka napsal:
BROUCI se mi nelíbí affraid Jsou to malý hnusný nákupní tašky Smileaffraid

Teď jde o to jestli těma hnusnejma nákupníma taškama myslíš New Beetle jako je třeba tohle auto:
Předběžné termíny New_Beetle_01

a nebo tenhle typ:

Předběžné termíny German01

Pokud se jedná o první možnost tak je mi to jedno, ale pokud tu druhou Evil or Very Mad Evil or Very Mad Předběžné termíny 899849

Omlouvám se vím, že to sem nepatří ... po týdnu to přesunu do debaty o ničem Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Ventistka
VW
VW
Ventistka


Počet příspěvků : 100
Věk : 35
Registrace : 07. 03. 09

Předběžné termíny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Předběžné termíny   Předběžné termíny Icon_minitime31.03.10 6:26

Neholduju ani starým ani novým. všechny jsou stejný... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
PéťaCent
VW
VW
PéťaCent


Počet příspěvků : 465
Věk : 34
Registrace : 07. 10. 08

Předběžné termíny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Předběžné termíny   Předběžné termíny Icon_minitime31.03.10 12:56

Ventistka napsal:
Neholduju ani starým ani novým. všechny jsou stejný... Very Happy

starý sou krásný pokud beru tu fotku, potkávám i polorozpadlé kousky a ty fakt hezký nejsou Very Happy
novej mi taky nevadí ale je to auto pro ženský...
Návrat nahoru Goto down
Vici
VW
VW
Vici


Počet příspěvků : 639
Registrace : 08. 03. 08

Předběžné termíny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Předběžné termíny   Předběžné termíny Icon_minitime11.04.10 15:13

PéťaCent napsal:
Ventistka napsal:
Neholduju ani starým ani novým. všechny jsou stejný... Very Happy

starý sou krásný pokud beru tu fotku, potkávám i polorozpadlé kousky a ty fakt hezký nejsou Very Happy
novej mi taky nevadí ale je to auto pro ženský...
Jo starý brouci se mi taky nic moc nelíbí ale nic proti nim nemám každej má jinej vkus. NeW BeEtle se mi líbí moc. Akorát jak říká Péta "pro ženský" tongue
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Předběžné termíny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Předběžné termíny   Předběžné termíny Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Předběžné termíny
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum VW Club Budweis :: Akce & srazy :: Rok 2010 :: Ostatní (republikové, ...)-
Přejdi na: