Forum VW Club Budweis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum VW Club Budweis

Pro jihočeské příznivce automobilové značky Volkswagen....
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Svarovani litiny-konkretne svody

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Krromm
VW
VW
Krromm


Počet příspěvků : 194
Registrace : 20. 04. 08

Svarovani litiny-konkretne svody Empty
PříspěvekPředmět: Svarovani litiny-konkretne svody   Svarovani litiny-konkretne svody Icon_minitime19.11.09 12:51

Zdravim vsechny. Pred nedavnem mi praskly svody na Zafire. Chtel bych to nechat svarit, ale je to asi docela problem, protoze to dela malo lidi. Byl jsem se zeptat ve Ckyni u Vimperka ve svarecske skole kde to delaji, ale bohuzel mi rekli ze to delat nebudeu, protoze je to pracne a vysledek nejisty. Problem je ze svody u Zafiry OPC jsou spojene s turbem a musi se objednat komplet--svody turbo + elektronika za 36 000 kc.
Uz jsem to objednal v Nemecku, ale po skoro mesici jeste nic neprislo. Neznate nekoho kdo by ty svody mohl svarit? Krome te prasliny je vse okolo vcetne turba OK.
Návrat nahoru Goto down
Jajulka
Administrátor
Administrátor
Jajulka


Počet příspěvků : 2158
Věk : 40
Registrace : 28. 02. 08

Svarovani litiny-konkretne svody Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svarovani litiny-konkretne svody   Svarovani litiny-konkretne svody Icon_minitime19.11.09 19:35

No tak te vubec nepotesim. Ja mela praskly svody taky, sehnala jsem cloveka, kterej mi to zavaril a pak sehnala cloveka, kterej mi je tedy srovnal. Myslel, ze to bude prace tak na dve hodiny to srovnat, ale stravil u toho nechutnych 5 nebo 6 hodin. Bylo to hotovy a spokojenost maximalni, ale..... vydrzeli tak 1500 km a jsou znova praskly. Ja je mela praskly primo mezi trubkama v ohybu. Jako neni to takova dira, co tam byla, ale uz jsou znova praskly.
Návrat nahoru Goto down
http://www.vwclubbudweis.wz.cz
 
Svarovani litiny-konkretne svody
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum VW Club Budweis :: Servis & Pomoc & Zkušenosti-
Přejdi na: