Forum VW Club Budweis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum VW Club Budweis

Pro jihočeské příznivce automobilové značky Volkswagen....
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Golf R vs. Scirocco R

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Hookyboy
VW
VW
Hookyboy


Počet příspěvků : 1255
Věk : 45
Registrace : 21. 04. 08

Golf R vs. Scirocco R Empty
PříspěvekPředmět: Golf R vs. Scirocco R   Golf R vs. Scirocco R Icon_minitime09.11.09 9:55

Šíro má 265 PS a Golf by měl mít buď 265 nebo 272 PS. Jen ta modrá barva tomu Golfu nesedne. Ale asi bych v tomto případě barvu přehlédnul. Golf R vs. Scirocco R Icon_lol Šel bych do Golfa, z hlediska prostoru a praktičnosti. Golf R vs. Scirocco R Icon_razz



http://www.zavolantem.cz/multimedia/video-volkswagen-scirocco-r-vs-golf-r
Návrat nahoru Goto down
Jajulka
Administrátor
Administrátor
Jajulka


Počet příspěvků : 2158
Věk : 40
Registrace : 28. 02. 08

Golf R vs. Scirocco R Empty
PříspěvekPředmět: Re: Golf R vs. Scirocco R   Golf R vs. Scirocco R Icon_minitime09.11.09 12:51

ja uprimne nevim nevim do ceho bych sla
Návrat nahoru Goto down
http://www.vwclubbudweis.wz.cz
Ondraschek
VW
VW
Ondraschek


Počet příspěvků : 511
Věk : 34
Registrace : 04. 11. 08

Golf R vs. Scirocco R Empty
PříspěvekPředmět: Re: Golf R vs. Scirocco R   Golf R vs. Scirocco R Icon_minitime09.11.09 13:13

o ničom Subaru impreza jasný volba i když je to japonec ten zvuk boxera je nejlepší
Návrat nahoru Goto down
Hookyboy
VW
VW
Hookyboy


Počet příspěvků : 1255
Věk : 45
Registrace : 21. 04. 08

Golf R vs. Scirocco R Empty
PříspěvekPředmět: Re: Golf R vs. Scirocco R   Golf R vs. Scirocco R Icon_minitime09.11.09 14:08

Ondraschek napsal:
o ničom Subaru impreza jasný volba i když je to japonec ten zvuk boxera je nejlepší

Já ty samurajský žebřiňáky od Subaru nemusim, raději EVO! Golf R vs. Scirocco R Lol
Návrat nahoru Goto down
Skid
VW
VW
Skid


Počet příspěvků : 486
Věk : 38
Registrace : 24. 01. 10

Golf R vs. Scirocco R Empty
PříspěvekPředmět: Re: Golf R vs. Scirocco R   Golf R vs. Scirocco R Icon_minitime05.02.10 16:39

Ondraschek napsal:
o ničom Subaru impreza jasný volba i když je to japonec ten zvuk boxera je nejlepší

Koukam, ze jsi nejakej zatizenej na Subara ne? Laughing

Kdyz boxer tak stare VW a nebo Porsche. Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
http://www.vyhlidkovi.com
Ondraschek
VW
VW
Ondraschek


Počet příspěvků : 511
Věk : 34
Registrace : 04. 11. 08

Golf R vs. Scirocco R Empty
PříspěvekPředmět: Re: Golf R vs. Scirocco R   Golf R vs. Scirocco R Icon_minitime05.02.10 16:59

Skid napsal:
Ondraschek napsal:
o ničom Subaru impreza jasný volba i když je to japonec ten zvuk boxera je nejlepší

Koukam, ze jsi nejakej zatizenej na Subara ne? Laughing

Kdyz boxer tak stare VW a nebo Porsche. Twisted Evil
nejsem zatíženej ale tak je to mus sen mít starší subáru, víš co je to 4x4 v serii nějakejch 260 kobyl a je pěkný a ten zvuk no pecka a je ktomu dost věcí jak u toho zvýšit koně a je to levnější jak porsche asi tak..v 11 letech sem byl v subaru wrx sti svezenej a od tý doby po ničem jinym netoužim
Návrat nahoru Goto down
Skid
VW
VW
Skid


Počet příspěvků : 486
Věk : 38
Registrace : 24. 01. 10

Golf R vs. Scirocco R Empty
PříspěvekPředmět: Re: Golf R vs. Scirocco R   Golf R vs. Scirocco R Icon_minitime05.02.10 17:20

Ondraschek napsal:
Skid napsal:
Ondraschek napsal:
o ničom Subaru impreza jasný volba i když je to japonec ten zvuk boxera je nejlepší

Koukam, ze jsi nejakej zatizenej na Subara ne? Laughing

Kdyz boxer tak stare VW a nebo Porsche. Twisted Evil
nejsem zatíženej ale tak je to mus sen mít starší subáru, víš co je to 4x4 v serii nějakejch 260 kobyl a je pěkný a ten zvuk no pecka a je ktomu dost věcí jak u toho zvýšit koně a je to levnější jak porsche asi tak..v 11 letech sem byl v subaru wrx sti svezenej a od tý doby po ničem jinym netoužim

Vim jakej to je narez ted o vikendu jsem blbnul se starou S8. Ja kdyz byl mladej jako ty tak jsem taky porad chtel honit nejake kone a podobne pitschusoviny. Pak jsem se svezl v Broukovi a bylo vymalovano. Dneska si jedu 60 km/hod po okoli, stazenou strechu, posloucham starou dobovou hudbu z 50tych let a je mi fajn a nemusim letet 200. Laughing

PS: Porsche az tak drahe neni.
Návrat nahoru Goto down
http://www.vyhlidkovi.com
Ondraschek
VW
VW
Ondraschek


Počet příspěvků : 511
Věk : 34
Registrace : 04. 11. 08

Golf R vs. Scirocco R Empty
PříspěvekPředmět: Re: Golf R vs. Scirocco R   Golf R vs. Scirocco R Icon_minitime05.02.10 17:40

Skid napsal:
Ondraschek napsal:
Skid napsal:
Ondraschek napsal:
o ničom Subaru impreza jasný volba i když je to japonec ten zvuk boxera je nejlepší

Koukam, ze jsi nejakej zatizenej na Subara ne? Laughing

Kdyz boxer tak stare VW a nebo Porsche. Twisted Evil
nejsem zatíženej ale tak je to mus sen mít starší subáru, víš co je to 4x4 v serii nějakejch 260 kobyl a je pěkný a ten zvuk no pecka a je ktomu dost věcí jak u toho zvýšit koně a je to levnější jak porsche asi tak..v 11 letech sem byl v subaru wrx sti svezenej a od tý doby po ničem jinym netoužim

Vim jakej to je narez ted o vikendu jsem blbnul se starou S8. Ja kdyz byl mladej jako ty tak jsem taky porad chtel honit nejake kone a podobne pitschusoviny. Pak jsem se svezl v Broukovi a bylo vymalovano. Dneska si jedu 60 km/hod po okoli, stazenou strechu, posloucham starou dobovou hudbu z 50tych let a je mi fajn a nemusim letet 200. Laughing

PS: Porsche az tak drahe neni.
tak víš co 100 lidí 100 chutí, a nový porsche stojí se stejnýma kobylama jednoi tak tolik jako subaru a subaru o trochu líp drží na silnici jako ted mluvim o tom jízdních vlastnostech a né o prestiži ..to je jasný že porsche vede ale já sem takovej jinej :Djako já nemusim letet 200 to je o ničem ale spíš jde o to za jak dlouho se dostanu třeba ke 130 to je u mě asi největší výzva u auta a když při brždění lezou oči z důlku tak tim líp Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Skid
VW
VW
Skid


Počet příspěvků : 486
Věk : 38
Registrace : 24. 01. 10

Golf R vs. Scirocco R Empty
PříspěvekPředmět: Re: Golf R vs. Scirocco R   Golf R vs. Scirocco R Icon_minitime05.02.10 18:26

Ondraschek napsal:
Skid napsal:
Ondraschek napsal:
Skid napsal:
Ondraschek napsal:
o ničom Subaru impreza jasný volba i když je to japonec ten zvuk boxera je nejlepší

Koukam, ze jsi nejakej zatizenej na Subara ne? Laughing

Kdyz boxer tak stare VW a nebo Porsche. Twisted Evil
nejsem zatíženej ale tak je to mus sen mít starší subáru, víš co je to 4x4 v serii nějakejch 260 kobyl a je pěkný a ten zvuk no pecka a je ktomu dost věcí jak u toho zvýšit koně a je to levnější jak porsche asi tak..v 11 letech sem byl v subaru wrx sti svezenej a od tý doby po ničem jinym netoužim

Vim jakej to je narez ted o vikendu jsem blbnul se starou S8. Ja kdyz byl mladej jako ty tak jsem taky porad chtel honit nejake kone a podobne pitschusoviny. Pak jsem se svezl v Broukovi a bylo vymalovano. Dneska si jedu 60 km/hod po okoli, stazenou strechu, posloucham starou dobovou hudbu z 50tych let a je mi fajn a nemusim letet 200. Laughing

PS: Porsche az tak drahe neni.
tak víš co 100 lidí 100 chutí, a nový porsche stojí se stejnýma kobylama jednoi tak tolik jako subaru a subaru o trochu líp drží na silnici jako ted mluvim o tom jízdních vlastnostech a né o prestiži ..to je jasný že porsche vede ale já sem takovej jinej :Djako já nemusim letet 200 to je o ničem ale spíš jde o to za jak dlouho se dostanu třeba ke 130 to je u mě asi největší výzva u auta a když při brždění lezou oči z důlku tak tim líp Very Happy

Ja nemyslel nove Porsche, kdyz jsi mluvil o starejch Subaru. Kdyz uz tak oci z dulku ti polezou z 944 Turbo a do toho jeste ziskas prestizni auto, ktere v dnesni dobe az tak moc nestoji, je vykonne a hlavne do budoucna se cena bude rychle splhat nahoru. Jinak u nas techto Porschi je kolem 5 ks v CR. Mel jsem tu cest se s jednim svezt, tak vim o cem mluvim. A nebo jeho pribuzneho 928. Ktera se dneska da sehnat uz kolem 100t s 300 konikama. Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.vyhlidkovi.com
Proky
Administrátor
Administrátor
Proky


Počet příspěvků : 2312
Věk : 38
Registrace : 03. 03. 08

Golf R vs. Scirocco R Empty
PříspěvekPředmět: Re: Golf R vs. Scirocco R   Golf R vs. Scirocco R Icon_minitime05.02.10 18:28

Skid napsal:


Ja nemyslel nove Porsche, kdyz jsi mluvil o starejch Subaru. Kdyz uz tak oci z dulku ti polezou z 944 Turbo a do toho jeste ziskas prestizni auto, ktere v dnesni dobe az tak moc nestoji, je vykonne a hlavne do budoucna se cena bude rychle splhat nahoru. Jinak u nas techto Porschi je kolem 5 ks v CR. Mel jsem tu cest se s jednim svezt, tak vim o cem mluvim. A nebo jeho pribuzneho 928. Ktera se dneska da sehnat uz kolem 100t s 300 konikama. Wink

928 se mi líbí mnohem víc a vim jaký je to pošušňání si s ní sjet Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Skid
VW
VW
Skid


Počet příspěvků : 486
Věk : 38
Registrace : 24. 01. 10

Golf R vs. Scirocco R Empty
PříspěvekPředmět: Re: Golf R vs. Scirocco R   Golf R vs. Scirocco R Icon_minitime05.02.10 18:29

A jeste takova mala drobnost. Kdyz uz jsme na VW foru, tak preci to Porsche ma o hooodne blize nez Subaru. Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.vyhlidkovi.com
Skid
VW
VW
Skid


Počet příspěvků : 486
Věk : 38
Registrace : 24. 01. 10

Golf R vs. Scirocco R Empty
PříspěvekPředmět: Re: Golf R vs. Scirocco R   Golf R vs. Scirocco R Icon_minitime05.02.10 18:31

Ze jsi to ty Proky. I love you

Golf R vs. Scirocco R 15-08-08_1712
Návrat nahoru Goto down
http://www.vyhlidkovi.com
Proky
Administrátor
Administrátor
Proky


Počet příspěvků : 2312
Věk : 38
Registrace : 03. 03. 08

Golf R vs. Scirocco R Empty
PříspěvekPředmět: Re: Golf R vs. Scirocco R   Golf R vs. Scirocco R Icon_minitime05.02.10 18:32

Skid napsal:
Ze jsi to ty Proky. I love you

To je ono, ale ve žlutý Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Skid
VW
VW
Skid


Počet příspěvků : 486
Věk : 38
Registrace : 24. 01. 10

Golf R vs. Scirocco R Empty
PříspěvekPředmět: Re: Golf R vs. Scirocco R   Golf R vs. Scirocco R Icon_minitime05.02.10 18:48

Proky napsal:
Skid napsal:
Ze jsi to ty Proky. I love you

To je ono, ale ve žlutý Very Happy

Jo a zadni uprava skla podle Stroska coz? Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.vyhlidkovi.com
Sponsored content





Golf R vs. Scirocco R Empty
PříspěvekPředmět: Re: Golf R vs. Scirocco R   Golf R vs. Scirocco R Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Golf R vs. Scirocco R
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Golf GTI Edition 35
» "1. oficialni sraz Scirocco+Corrado clubu" (7.-9.5.2010)
» Golf K
» VW GOLF II 1.6D (r.v. 86)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum VW Club Budweis :: Novinky & Tiskové zprávy-
Přejdi na: