Forum VW Club Budweis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum VW Club Budweis

Pro jihočeské příznivce automobilové značky Volkswagen....
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Prosím pomozte...

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Alkapinka
VW
VW
Alkapinka


Počet příspěvků : 79
Věk : 38
Registrace : 17. 02. 09

Prosím pomozte... Empty
PříspěvekPředmět: Prosím pomozte...   Prosím pomozte... Icon_minitime19.10.09 12:28

Schánim převodovku do toho mýho křápu at to mužu už konečně prodat.. Je to do golfa 1.4 16V je to rok 98 a označení mi automechanik rekl DUS (nevim jestli je to nejak pomocny, tomuhle nerozumim) Je to akutní a samozdrejme cim levnejsi tim lepsi...dekujuuu kdyby jste o necem vedeli tak mi radsi rovnou pisnete na icq :-) Prosím pomozte... Icon_wink
Návrat nahoru Goto down
Venoushek
VW
VW
Venoushek


Počet příspěvků : 214
Věk : 36
Registrace : 27. 08. 08

Prosím pomozte... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosím pomozte...   Prosím pomozte... Icon_minitime19.10.09 23:35

Alkapinka napsal:
Schánim převodovku do toho mýho křápu at to mužu už konečně prodat.. Je to do golfa 1.4 16V je to rok 98 a označení mi automechanik rekl DUS (nevim jestli je to nejak pomocny, tomuhle nerozumim) Je to akutní a samozdrejme cim levnejsi tim lepsi...dekujuuu kdyby jste o necem vedeli tak mi radsi rovnou pisnete na icq :-) Prosím pomozte... Icon_wink

copak bude nove autíí? Prosím pomozte... Icon_flower
Návrat nahoru Goto down
http://offerto.cz
MuF
VW
VW
MuF


Počet příspěvků : 107
Věk : 37
Registrace : 17. 12. 08

Prosím pomozte... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosím pomozte...   Prosím pomozte... Icon_minitime20.10.09 0:04

Máš štěstí nedávno jsem řešil obdobu do LUPA tady máš http://motor-prevodovka.sbazar.cz/prevodovka-typu-duv-pro-skoda-a-vw-bohutin-o3032977.html
Návrat nahoru Goto down
MuF
VW
VW
MuF


Počet příspěvků : 107
Věk : 37
Registrace : 17. 12. 08

Prosím pomozte... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosím pomozte...   Prosím pomozte... Icon_minitime20.10.09 0:05

Jinak já to řešil repasí... v uherským hradišti je firma co dělá zabívá repasema převodovek... dělali udajně i do porsche i ferrari a uz 4roky stím jezdí a nemají ani jednu reklamaci...
Návrat nahoru Goto down
řízek
VW
VW
řízek


Počet příspěvků : 983
Věk : 35
Registrace : 25. 11. 08

Prosím pomozte... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosím pomozte...   Prosím pomozte... Icon_minitime26.10.09 13:56

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prosím pomozte... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosím pomozte...   Prosím pomozte... Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prosím pomozte...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum VW Club Budweis :: Servis & Pomoc & Zkušenosti-
Přejdi na: