Forum VW Club Budweis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum VW Club Budweis

Pro jihočeské příznivce automobilové značky Volkswagen....
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Čištění nádrže u motorky

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Proky
Administrátor
Administrátor
Proky


Počet příspěvků : 2312
Věk : 38
Registrace : 03. 03. 08

Čištění nádrže u motorky Empty
PříspěvekPředmět: Čištění nádrže u motorky   Čištění nádrže u motorky Icon_minitime06.08.09 11:35

Můžete mi někdo poradit, čim nebo jak vyčistit nádrž u motorky, potřebuju jí vyčistit od rzi a dalšího bordelu.
Satčí technickej benzín, nebo je to lepší nějakym odmašťovačem???
Návrat nahoru Goto down
Hookyboy
VW
VW
Hookyboy


Počet příspěvků : 1255
Věk : 45
Registrace : 21. 04. 08

Čištění nádrže u motorky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čištění nádrže u motorky   Čištění nádrže u motorky Icon_minitime06.08.09 12:25

Proky napsal:
Můžete mi někdo poradit, čim nebo jak vyčistit nádrž u motorky, potřebuju jí vyčistit od rzi a dalšího bordelu.
Satčí technickej benzín, nebo je to lepší nějakym odmašťovačem???

Čaudy, stačí techničák, jen si kup sítko na benzín a dej ho mezi nádrž a karburátor, aby ti tam nenapadal ten bordel, případně by mohla postačit silonka.
Návrat nahoru Goto down
Huskyboy
VW
VW



Počet příspěvků : 39
Věk : 34
Registrace : 15. 01. 09

Čištění nádrže u motorky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čištění nádrže u motorky   Čištění nádrže u motorky Icon_minitime22.10.09 19:50

Já repasuju veterány a dělám to tím, že koupím pár litrů kofoly nebo coli,ale musí bejt pravá coca cola naliju ji dovnitř den nechám podle času klido i tři pak vezmu malé kuličky z ložišek,musí jich být celkem dost a pak opatrně převaluji, pak vezmu perchlor(ředitlo) a vymiju ji, ještě existuje "nádrž v nádrži" a to je speciální homta kterou naleješ do nádrže a ona udělá ochranou vrstvu:-)
Návrat nahoru Goto down
http://www.ewrc.cz
Proky
Administrátor
Administrátor
Proky


Počet příspěvků : 2312
Věk : 38
Registrace : 03. 03. 08

Čištění nádrže u motorky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čištění nádrže u motorky   Čištění nádrže u motorky Icon_minitime22.10.09 20:35

Ted mám zas jinej problém, nemůžu tu mrchu babetí nahodit, šlapu jak maratonec a stejně ta mrcha nechytne, z kopce se snaží chytit, ale neudrží nastartovaná a už toho mám po krk Smile
Návrat nahoru Goto down
Huskyboy
VW
VW



Počet příspěvků : 39
Věk : 34
Registrace : 15. 01. 09

Čištění nádrže u motorky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čištění nádrže u motorky   Čištění nádrže u motorky Icon_minitime22.10.09 22:17

To se mi taky dělo,buď a to je největší pravděpodobnost je odpálená svíčka, na tu ses určitě díval:-) takže je to cívka. Já ji taky nerozjel a nebo ještě jedna věc jestli si jí měl hodně zarezlou tu nádrž mohl vlítnout bordel do karbce.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ewrc.cz
Proky
Administrátor
Administrátor
Proky


Počet příspěvků : 2312
Věk : 38
Registrace : 03. 03. 08

Čištění nádrže u motorky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čištění nádrže u motorky   Čištění nádrže u motorky Icon_minitime23.10.09 13:26

Huskyboy napsal:
To se mi taky dělo,buď a to je největší pravděpodobnost je odpálená svíčka, na tu ses určitě díval:-) takže je to cívka. Já ji taky nerozjel a nebo ještě jedna věc jestli si jí měl hodně zarezlou tu nádrž mohl vlítnout bordel do karbce.

Svíčka je tam jiná, karbec byl komplet rozebranej a vyčištěnej, dal jsem i nový pístní kroužky, tak ještě zkusim tu cívku
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Čištění nádrže u motorky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čištění nádrže u motorky   Čištění nádrže u motorky Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Čištění nádrže u motorky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum VW Club Budweis :: Servis & Pomoc & Zkušenosti-
Přejdi na: