Forum VW Club Budweis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum VW Club Budweis

Pro jihočeské příznivce automobilové značky Volkswagen....
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 po chipu auto nejede

Goto down 
+2
L_u_c_k_y_n
Vici
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Stepix
VW
VW
Stepix


Počet příspěvků : 114
Věk : 38
Registrace : 16. 06. 08

po chipu auto nejede - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: po chipu auto nejede   po chipu auto nejede - Stránka 2 Icon_minitime31.07.09 18:31

vnesu trošku humoru do takhle blbý situace:

nenainstalovali ti jen demoverzi? Laughing
Návrat nahoru Goto down
koras
Anonymní
Anonymous



po chipu auto nejede - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: po chipu auto nejede   po chipu auto nejede - Stránka 2 Icon_minitime03.08.09 16:09

vypada to tak Very Happy
Návrat nahoru Goto down
koras
Anonymní
Anonymous



po chipu auto nejede - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: po chipu auto nejede   po chipu auto nejede - Stránka 2 Icon_minitime12.08.09 15:15

zdravim vsechny,sehnal sem si na zkousku power box,jedeto opoznani lip,ale kdyz to seslapnu na podlahu,v tu ranu to spadne do nouzaku,cim to?pise to chybu ventil mnozstvi paliva-regulacni odchylka.podle me je dokurvena ŘJ.
Návrat nahoru Goto down
L_u_c_k_y_n
VW
VW
L_u_c_k_y_n


Počet příspěvků : 61
Registrace : 07. 05. 09

po chipu auto nejede - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: po chipu auto nejede   po chipu auto nejede - Stránka 2 Icon_minitime14.08.09 21:28

nelaboruj...zaplatil si za něco,co nefunguje!

reklamuj soft,nech si nahrát z5 seriovej a zajdi za někým kdo opravdu umí

já mám už druhej soft od dieselpoweru z Chomutova a sem naprosto spokojenej...ke každýmu se chovaj individuálně,vysvětlí,poradí a tak


Návrat nahoru Goto down
koras
Anonymní
Anonymous



po chipu auto nejede - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: po chipu auto nejede   po chipu auto nejede - Stránka 2 Icon_minitime18.08.09 13:21

dobre uz stim nebudu laborovot,necham to kdo tomu opravdu rozumi.tak diky vsem za rady a napady,zase se nekdy ozvu,kdyby neco.pak dam vedet jak to jezdi.diky a vwgnu zdar
Návrat nahoru Goto down
koras
Anonymní
Anonymous



po chipu auto nejede - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: po chipu auto nejede   po chipu auto nejede - Stránka 2 Icon_minitime15.09.09 12:55

Zdarec,tak slava auto uz jezdi,byl to nekvalitni chip,ale potrebuju novy turbo,tohle zachvili spacha sebevrazdu.mate nekdo zkusenosti,chtel bych tam dat z PD 96kw nebo staci tam nacpat z 81kw?poradte
Návrat nahoru Goto down
Ondraschek
VW
VW
Ondraschek


Počet příspěvků : 511
Věk : 34
Registrace : 04. 11. 08

po chipu auto nejede - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: po chipu auto nejede   po chipu auto nejede - Stránka 2 Icon_minitime15.09.09 16:29

koras napsal:
Zdarec,tak slava auto uz jezdi,byl to nekvalitni chip,ale potrebuju novy turbo,tohle zachvili spacha sebevrazdu.mate nekdo zkusenosti,chtel bych tam dat z PD 96kw nebo staci tam nacpat z 81kw?poradte
mám doma turbo z iveca 110 konovýho je o malinko větší jak turbína z 525 tds Very Happy
Návrat nahoru Goto down
řízek
VW
VW
řízek


Počet příspěvků : 983
Věk : 35
Registrace : 25. 11. 08

po chipu auto nejede - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: po chipu auto nejede   po chipu auto nejede - Stránka 2 Icon_minitime15.09.09 20:21

Ondraschek napsal:
koras napsal:
Zdarec,tak slava auto uz jezdi,byl to nekvalitni chip,ale potrebuju novy turbo,tohle zachvili spacha sebevrazdu.mate nekdo zkusenosti,chtel bych tam dat z PD 96kw nebo staci tam nacpat z 81kw?poradte
mám doma turbo z iveca 110 konovýho je o malinko větší jak turbína z 525 tds Very Happy

A má lopatky na pevno,nebo jsou naklápěcí?Možná bych si ho dal toho svýho verku Wink
Návrat nahoru Goto down
Ondraschek
VW
VW
Ondraschek


Počet příspěvků : 511
Věk : 34
Registrace : 04. 11. 08

po chipu auto nejede - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: po chipu auto nejede   po chipu auto nejede - Stránka 2 Icon_minitime15.09.09 20:33

řízek napsal:
Ondraschek napsal:
koras napsal:
Zdarec,tak slava auto uz jezdi,byl to nekvalitni chip,ale potrebuju novy turbo,tohle zachvili spacha sebevrazdu.mate nekdo zkusenosti,chtel bych tam dat z PD 96kw nebo staci tam nacpat z 81kw?poradte
mám doma turbo z iveca 110 konovýho je o malinko větší jak turbína z 525 tds Very Happy

A má lopatky na pevno,nebo jsou naklápěcí?Možná bych si ho dal toho svýho verku Wink
obě dvě maj waste-gate ale z toho bmw budu dávat do auta po chipu auto nejede - Stránka 2 Icon_study
Návrat nahoru Goto down
L_u_c_k_y_n
VW
VW
L_u_c_k_y_n


Počet příspěvků : 61
Registrace : 07. 05. 09

po chipu auto nejede - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: po chipu auto nejede   po chipu auto nejede - Stránka 2 Icon_minitime16.09.09 20:59

koras napsal:
Zdarec,tak slava auto uz jezdi,byl to nekvalitni chip,ale potrebuju novy turbo,tohle zachvili spacha sebevrazdu.mate nekdo zkusenosti,chtel bych tam dat z PD 96kw nebo staci tam nacpat z 81kw?poradte

AGR má regulaci turba tlakem,jestli chceš 81kW nebo lepší z pd 96 kW musíš předělat regulaci na podtlak (N75.hadičky,zásobník podlaku,ECU a tak)
Návrat nahoru Goto down
koras
Anonymní
Anonymous



po chipu auto nejede - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: po chipu auto nejede   po chipu auto nejede - Stránka 2 Icon_minitime16.09.09 21:11

to mam tak nejak nachystany,to musim i ECU?asi taky z 81kw ze?
Návrat nahoru Goto down
L_u_c_k_y_n
VW
VW
L_u_c_k_y_n


Počet příspěvků : 61
Registrace : 07. 05. 09

po chipu auto nejede - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: po chipu auto nejede   po chipu auto nejede - Stránka 2 Icon_minitime16.09.09 22:21

koras napsal:
to mam tak nejak nachystany,to musim i ECU?asi taky z 81kw ze?

sežen 96kW turbo ve svodech a rovnou na to udělej lepší soft po chipu auto nejede - Stránka 2 Icon_wink
Návrat nahoru Goto down
koras
Anonymní
Anonymous



po chipu auto nejede - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: po chipu auto nejede   po chipu auto nejede - Stránka 2 Icon_minitime17.09.09 8:22

ty svody pasujou,zadny predelavani nehrozí?jenom vyfuk predelat?
Návrat nahoru Goto down
L_u_c_k_y_n
VW
VW
L_u_c_k_y_n


Počet příspěvků : 61
Registrace : 07. 05. 09

po chipu auto nejede - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: po chipu auto nejede   po chipu auto nejede - Stránka 2 Icon_minitime17.09.09 19:50

svody z 1.9 pd tdi pasujou všechny na rotačku.teď ale nevím,jestli turbo ve svodech nebude překážet držáku motoru.....jestli enbude lepší sehnat šroubovaný 96kW turbo (passat,A4) a šroubovaný svody,tam je víc místa a problem s držákem 100pro odpadá.pak by stačilo dotáhnout hadice a přírubu výfuku
na 100pro to nevim ,páč sem to nikdy sám nepředělával...já teď osobně budu osazovat moje auto GT2052 z audi A6 2.5tdi
Návrat nahoru Goto down
koras
Anonymní
Anonymous



po chipu auto nejede - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: po chipu auto nejede   po chipu auto nejede - Stránka 2 Icon_minitime20.09.09 21:37

no tak ted teda nevim ktery sehnat a turbo bez svodu tam se mi zda ze to ma jinak postaveny ty tri diry na prirube to co prijde na svod,nebo se mi to zda?
Návrat nahoru Goto down
L_u_c_k_y_n
VW
VW
L_u_c_k_y_n


Počet příspěvků : 61
Registrace : 07. 05. 09

po chipu auto nejede - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: po chipu auto nejede   po chipu auto nejede - Stránka 2 Icon_minitime20.09.09 22:56

možná by bylo dobrý si říct kam až chceš jít s výkonem at zbytečně neděláš věci dvakrát...s jídlem roste chuť znám to od sebe. vim na 100pro když seženeš dělený svody třeba z ibizy 98 rok ale i třeba z modelu 2000 tak na to ti sedne turbo z passata jako prdel na hrnec.ty svody by měli bejt stejný i v A4 a passatu s motorem AFN 81kW. Na 96kW turbu když vyměníš i trysky(podle toho jaký) tak s kvalitním chipem a chlazením můžeš mít cca 160 koníků a trochu víc
Návrat nahoru Goto down
koras
Anonymní
Anonymous



po chipu auto nejede - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: po chipu auto nejede   po chipu auto nejede - Stránka 2 Icon_minitime21.09.09 17:43

Tak fajn.Výkon bych chtěl těch 140 a maximálně těch 160 víc asi né.Ale jaký trysky,třeba od FB nebo jaký by si my doporučil.
Návrat nahoru Goto down
L_u_c_k_y_n
VW
VW
L_u_c_k_y_n


Počet příspěvků : 61
Registrace : 07. 05. 09

po chipu auto nejede - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: po chipu auto nejede   po chipu auto nejede - Stránka 2 Icon_minitime22.09.09 18:12

koras napsal:
Tak fajn.Výkon bych chtěl těch 140 a maximálně těch 160 víc asi né.Ale jaký trysky,třeba od FB nebo jaký by si my doporučil.
Dal bych od FB sprint 764...ty samý mám já a výkon cca 155ps s 96kW turbem a větším IC. Nezapomeň taky na spojku..jestli se k tomu nebudeš umět chovat a máš dvouhmotu,rychle ti řekne pápá
Návrat nahoru Goto down
koras
Anonymní
Anonymous



po chipu auto nejede - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: po chipu auto nejede   po chipu auto nejede - Stránka 2 Icon_minitime27.09.09 12:30

a co mas za motor?kolik mas kroutak?spojka pujde jina s prevodovkou 6st.
Návrat nahoru Goto down
L_u_c_k_y_n
VW
VW
L_u_c_k_y_n


Počet příspěvků : 61
Registrace : 07. 05. 09

po chipu auto nejede - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: po chipu auto nejede   po chipu auto nejede - Stránka 2 Icon_minitime27.09.09 18:05

koras napsal:
a co mas za motor?kolik mas kroutak?spojka pujde jina s prevodovkou 6st.

motor AFN 81kW....tlak 1.3bar 155ps 340Nm spojka jednohmota ATD s keramickou lamelou

PS:jestli nááhodou sháníš šroubovaný svody pro passaťácký turbo,tak mám jedny na víc
po chipu auto nejede - Stránka 2 Icon_wink
Návrat nahoru Goto down
koras
Anonymní
Anonymous



po chipu auto nejede - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: po chipu auto nejede   po chipu auto nejede - Stránka 2 Icon_minitime27.09.09 18:44

kolik pocitas narust koni az tam das to turbo bmw?malinko sem se dotoho zamotal,trosku si to upresnime,takze kdyz si sezenu passatacky turbo bez svodu tak mi to sedne na ty svody co mam v aute jo?
Návrat nahoru Goto down
L_u_c_k_y_n
VW
VW
L_u_c_k_y_n


Počet příspěvků : 61
Registrace : 07. 05. 09

po chipu auto nejede - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: po chipu auto nejede   po chipu auto nejede - Stránka 2 Icon_minitime28.09.09 10:05

ne BMW,já chtěl osazovat auto turbem z VW 2.5tdi...to má potenciál s triskama RACE a modifikovaným čerpadlem cca 200ps ale na mých triskách je možný naladit jen na cca 170ps(to by mi úplně stačilo)
ale nakonec auto nechám jak je a pujde asi z domu a budu se rozhlížet po něčem novějším

jinak nevím jaký máš svody,tak ti neřeknu ale koukni na přírubu a na netu najdi passatácký turbo GT1749VA a porovnej to....svody na tohle turbo se daj sehnat použitý za 500,- takže nijak přehnaná investice po chipu auto nejede - Stránka 2 Icon_wink
Návrat nahoru Goto down
koras
Anonymní
Anonymous



po chipu auto nejede - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: po chipu auto nejede   po chipu auto nejede - Stránka 2 Icon_minitime28.09.09 19:16

a jo vlastne z 2.5.asi sezenu turbo se svodama a nejak to napasuju,kdyz tam bude vadit drzak motoru.neco novejsiho?zustanes u znacky nebo nejakou jinou?
Návrat nahoru Goto down
koras
Anonymní
Anonymous



po chipu auto nejede - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: po chipu auto nejede   po chipu auto nejede - Stránka 2 Icon_minitime28.09.09 20:28

jeste jak to tam ma udelanej privod a odvot mazani bude se to muset taky predelat?
Návrat nahoru Goto down
L_u_c_k_y_n
VW
VW
L_u_c_k_y_n


Počet příspěvků : 61
Registrace : 07. 05. 09

po chipu auto nejede - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: po chipu auto nejede   po chipu auto nejede - Stránka 2 Icon_minitime01.10.09 17:01

mazání by mělo bejt stejný,dneska sem koukal na jednu oktu AGR po chipu auto nejede - Stránka 2 Icon_wink
jinak k tej značce....mám seata a ne čistokrevný VW
pokud prodám,tak bych samozřejmě zůstal u koncernu VW pokud finance dovolí
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





po chipu auto nejede - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: po chipu auto nejede   po chipu auto nejede - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
po chipu auto nejede
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Auto
» Auto HI-FI club CZ
» Auto Kelly

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum VW Club Budweis :: Servis & Pomoc & Zkušenosti-
Přejdi na: