Forum VW Club Budweis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum VW Club Budweis

Pro jihočeské příznivce automobilové značky Volkswagen....
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Rady a pomoc:-)

Goto down 
+4
Bart
bull11
Jajulka
Schnitzlík
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Schnitzlík
VW
VW
Schnitzlík


Počet příspěvků : 317
Věk : 35
Registrace : 17. 04. 09

Rady a pomoc:-) Empty
PříspěvekPředmět: Rady a pomoc:-)   Rady a pomoc:-) Icon_minitime30.05.09 13:29

Nazdárek tak jsem se rozhodl pro pár dalších úprav...a potřebuju rady rady a zase jenom rady:-)
1.)
Rady a pomoc:-) Dscf1768.th

potřeboval bych tam dát nějakej dekl přes celej motor jako je treba u tech novej pasiku takovej ten umelej a chci na to dat AIRBRUSH...nevíte jak bych to mohl udelat???:-)
jeste k motoru na haupnu ze strany motoru chci dat zrcadlo....nejlepsi bude jen takovou tu nalepovaci filii ze???
2.)
Rady a pomoc:-) Sysj.th



někde bych potřeboval sehnat takovej taženej plech kde mi mi na zakazku tam vyrezali laserem svoje ornamenty...(vim ze to bude asi drahe ale pro milacka auti vsechno lol! )

3.)
nechcete si nekdo objednat neco z teto adresy www.moman.pl (bylo by to levnejsi!!!)
ja osobne si tam budu objednavat: budiky, topeni, inverter, a fluoreskujici barvu, a jeste par malickosti ktere si necham udelat na miru od nich (Jajula urcite bude rada jelikož to bude mit spolecneho neco s klubem a prezentovanim klubu:-)

no to je tak asi zatim vse co bych chtel co nejdrive uskutecnit...!!!


Naposledy upravil Schnitzlík dne 30.05.09 18:27, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Jajulka
Administrátor
Administrátor
Jajulka


Počet příspěvků : 2158
Věk : 40
Registrace : 28. 02. 08

Rady a pomoc:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rady a pomoc:-)   Rady a pomoc:-) Icon_minitime30.05.09 18:17

Nejdou zobrazit obrazky. Zkus to znova. Nesmis kopirovat tu adresu nahore ale v tom radku Thumbnail for forums (1)
Návrat nahoru Goto down
http://www.vwclubbudweis.wz.cz
Schnitzlík
VW
VW
Schnitzlík


Počet příspěvků : 317
Věk : 35
Registrace : 17. 04. 09

Rady a pomoc:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rady a pomoc:-)   Rady a pomoc:-) Icon_minitime30.05.09 18:28

Jajulka napsal:
Nejdou zobrazit obrazky. Zkus to znova. Nesmis kopirovat tu adresu nahore ale v tom radku Thumbnail for forums (1)
dik uz to jde to vis delal jse to rano a to jeste jsem mel pritelkyni pod perinou:-)
Návrat nahoru Goto down
Jajulka
Administrátor
Administrátor
Jajulka


Počet příspěvků : 2158
Věk : 40
Registrace : 28. 02. 08

Rady a pomoc:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rady a pomoc:-)   Rady a pomoc:-) Icon_minitime30.05.09 20:13

Schnitzlík napsal:
Jajulka napsal:
Nejdou zobrazit obrazky. Zkus to znova. Nesmis kopirovat tu adresu nahore ale v tom radku Thumbnail for forums (1)
dik uz to jde to vis delal jse to rano a to jeste jsem mel pritelkyni pod perinou:-)

Laughing Laughing Laughing jj po ranu to je nejlepsi Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.vwclubbudweis.wz.cz
bull11
VW
VW
bull11


Počet příspěvků : 600
Věk : 39
Registrace : 05. 02. 09

Rady a pomoc:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rady a pomoc:-)   Rady a pomoc:-) Icon_minitime30.05.09 21:14

Schnitzlík napsal:
Nazdárek tak jsem se rozhodl pro pár dalších úprav...a potřebuju rady rady a zase jenom rady:-)
1.)
Rady a pomoc:-) Dscf1768.th

potřeboval bych tam dát nějakej dekl přes celej motor jako je treba u tech novej pasiku takovej ten umelej a chci na to dat AIRBRUSH...nevíte jak bych to mohl udelat???:-)
jeste k motoru na haupnu ze strany motoru chci dat zrcadlo....nejlepsi bude jen takovou tu nalepovaci filii ze???
2.)
Rady a pomoc:-) Sysj.th



někde bych potřeboval sehnat takovej taženej plech kde mi mi na zakazku tam vyrezali laserem svoje ornamenty...(vim ze to bude asi drahe ale pro milacka auti vsechno lol! )

3.)
nechcete si nekdo objednat neco z teto adresy www.moman.pl (bylo by to levnejsi!!!)
ja osobne si tam budu objednavat: budiky, topeni, inverter, a fluoreskujici barvu, a jeste par malickosti ktere si necham udelat na miru od nich (Jajula urcite bude rada jelikož to bude mit spolecneho neco s klubem a prezentovanim klubu:-)

no to je tak asi zatim vse co bych chtel co nejdrive uskutecnit...!!!
tak ten plech by ti vyřezaly v KONDORU nevim cenu ale drahý to bude já chtěl místo nasavače znak VW a chtěly 2500 tak jsem udělal nasavač Idea
Návrat nahoru Goto down
Bart
VW
VW
Bart


Počet příspěvků : 132
Věk : 44
Registrace : 09. 12. 08

Rady a pomoc:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rady a pomoc:-)   Rady a pomoc:-) Icon_minitime30.05.09 21:30

laser jsem schopen zařídit.Cena rozumná,ale záleží na náročnosti.Nejlepší by bylo přímo obrázek s rozměrama..
Návrat nahoru Goto down
http://www.vw-G60.cz
Schnitzlík
VW
VW
Schnitzlík


Počet příspěvků : 317
Věk : 35
Registrace : 17. 04. 09

Rady a pomoc:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rady a pomoc:-)   Rady a pomoc:-) Icon_minitime30.05.09 23:16

Bart napsal:
laser jsem schopen zařídit.Cena rozumná,ale záleží na náročnosti.Nejlepší by bylo přímo obrázek s rozměrama..

No kdyz mi das mail poslu ti to...ale rozmery b byly tak 1 x 1 metr ato 2x:-)
po celym plechu by bylo VW a nekde znak klubovej...abych ho dal do prostred do dopredu....:-)
Návrat nahoru Goto down
PéťaCent
VW
VW
PéťaCent


Počet příspěvků : 465
Věk : 34
Registrace : 07. 10. 08

Rady a pomoc:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rady a pomoc:-)   Rady a pomoc:-) Icon_minitime31.05.09 14:20

ten dekl do motoru bych bral taky, abych schvoal ten prostor co tam je .D
Návrat nahoru Goto down
bull11
VW
VW
bull11


Počet příspěvků : 600
Věk : 39
Registrace : 05. 02. 09

Rady a pomoc:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rady a pomoc:-)   Rady a pomoc:-) Icon_minitime31.05.09 22:32

PéťaCent napsal:
ten dekl do motoru bych bral taky, abych schvoal ten prostor co tam je .D
a co vyleštit motor ať je se čím chlubit Question Question
Návrat nahoru Goto down
Schnitzlík
VW
VW
Schnitzlík


Počet příspěvků : 317
Věk : 35
Registrace : 17. 04. 09

Rady a pomoc:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rady a pomoc:-)   Rady a pomoc:-) Icon_minitime31.05.09 23:18

bull11 napsal:
PéťaCent napsal:
ten dekl do motoru bych bral taky, abych schvoal ten prostor co tam je .D
a co vyleštit motor ať je se čím chlubit Question Question

taky sem o tom premyslel vylestit ho a dat tam trebas cerveny nebo zeleny flex hadicky:-)ale zas ten dekl ma taky neco do sebe nechat na to dat airbrush a dat zrcadla na haupnu:-)
Návrat nahoru Goto down
bull11
VW
VW
bull11


Počet příspěvků : 600
Věk : 39
Registrace : 05. 02. 09

Rady a pomoc:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rady a pomoc:-)   Rady a pomoc:-) Icon_minitime01.06.09 6:44

Schnitzlík napsal:
bull11 napsal:
PéťaCent napsal:
ten dekl do motoru bych bral taky, abych schvoal ten prostor co tam je .D
a co vyleštit motor ať je se čím chlubit Question Question

taky sem o tom premyslel vylestit ho a dat tam trebas cerveny nebo zeleny flex hadicky:-)ale zas ten dekl ma taky neco do sebe nechat na to dat airbrush a dat zrcadla na haupnu:-)
ten dekl by měl bejt stejnej s oktavkou zavisí na kodu motoru
Návrat nahoru Goto down
L_u_c_k_y_n
VW
VW
L_u_c_k_y_n


Počet příspěvků : 61
Registrace : 07. 05. 09

Rady a pomoc:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rady a pomoc:-)   Rady a pomoc:-) Icon_minitime01.06.09 20:05

2Schnitzlík:jestli bys měl zájem,tak mě se válí v garáži dekl z mýho auta..jeto ten velkej

akorád by sis musel zbrousit napis seat,ale to by neměl bejt problem když to stejne budeš nechávat stříkat (plnič broušení atd)
Návrat nahoru Goto down
bull11
VW
VW
bull11


Počet příspěvků : 600
Věk : 39
Registrace : 05. 02. 09

Rady a pomoc:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rady a pomoc:-)   Rady a pomoc:-) Icon_minitime01.06.09 21:19

L_u_c_k_y_n napsal:
2Schnitzlík:jestli bys měl zájem,tak mě se válí v garáži dekl z mýho auta..jeto ten velkej

akorád by sis musel zbrousit napis seat,ale to by neměl bejt problem když to stejne budeš nechávat stříkat (plnič broušení atd)
a nebo tam to S nech a airbrushem si tam nech dopsat CHNITZLIK tongue
Návrat nahoru Goto down
Schnitzlík
VW
VW
Schnitzlík


Počet příspěvků : 317
Věk : 35
Registrace : 17. 04. 09

Rady a pomoc:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rady a pomoc:-)   Rady a pomoc:-) Icon_minitime01.06.09 23:16

bull11 napsal:
L_u_c_k_y_n napsal:
2Schnitzlík:jestli bys měl zájem,tak mě se válí v garáži dekl z mýho auta..jeto ten velkej

akorád by sis musel zbrousit napis seat,ale to by neměl bejt problem když to stejne budeš nechávat stříkat (plnič broušení atd)
a nebo tam to S nech a airbrushem si tam nech dopsat CHNITZLIK tongue

L_u_c_k_y_n: To by bylo super posli mi na: rizecek11@seznam.cz fotku a ja to omrknu co by jsi za nej chtel?!

bull11: Jo to je dobrejnápad podle toho jak to tam bude napsané:-)
Návrat nahoru Goto down
L_u_c_k_y_n
VW
VW
L_u_c_k_y_n


Počet příspěvků : 61
Registrace : 07. 05. 09

Rady a pomoc:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rady a pomoc:-)   Rady a pomoc:-) Icon_minitime02.06.09 21:09

Schnitzlík:máš to na mailu Wink

zjistil sem že si ani nepamatuju jak dekl vypadá lol! takže brousit by si nemusel jen vyměníš logo a hotovo...jinak na fotce je zaprášenej a nenašel sem k němu ty záslepky scratch

uvidíš jestli by se ti takhle hodil no
Návrat nahoru Goto down
Schnitzlík
VW
VW
Schnitzlík


Počet příspěvků : 317
Věk : 35
Registrace : 17. 04. 09

Rady a pomoc:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rady a pomoc:-)   Rady a pomoc:-) Icon_minitime02.06.09 23:01

L_u_c_k_y_n napsal:
Schnitzlík:máš to na mailu Wink

zjistil sem že si ani nepamatuju jak dekl vypadá lol! takže brousit by si nemusel jen vyměníš logo a hotovo...jinak na fotce je zaprášenej a nenašel sem k němu ty záslepky scratch

uvidíš jestli by se ti takhle hodil no

Jo bral bych ho hele budes ted v patek na srazu...?!lepsi by bylo to vyzkouset?!
Návrat nahoru Goto down
bull11
VW
VW
bull11


Počet příspěvků : 600
Věk : 39
Registrace : 05. 02. 09

Rady a pomoc:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rady a pomoc:-)   Rady a pomoc:-) Icon_minitime03.06.09 6:40

Schnitzlík napsal:
L_u_c_k_y_n napsal:
Schnitzlík:máš to na mailu Wink

zjistil sem že si ani nepamatuju jak dekl vypadá lol! takže brousit by si nemusel jen vyměníš logo a hotovo...jinak na fotce je zaprášenej a nenašel sem k němu ty záslepky scratch

uvidíš jestli by se ti takhle hodil no

Jo bral bych ho hele budes ted v patek na srazu...?!lepsi by bylo to vyzkouset?!
na hlavu nebo na motor Question Laughing
Návrat nahoru Goto down
Krromm
VW
VW
Krromm


Počet příspěvků : 194
Registrace : 20. 04. 08

Rady a pomoc:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rady a pomoc:-)   Rady a pomoc:-) Icon_minitime03.06.09 12:31

Takze co se tyka toho laseru tak do tenkeho plechu na to rovnou zapomen. Mam s tim dost zkusenosti, protoze to casto pouzivam v praci na prototypy dilu a laser je hodne zubaty, hlavne kdyz jde o tenky plech a slozitejsi konturu tak je to katastrofa. Doporucoval bych rezani vodnim paprskem ktere je podle me na plechy vhodnejsi. Ten obrazek je treba prevezt do nejakeho CAD formatu typu DWG, DXF, popripade formatu ze ktereho CAM Program na masine udela drahy, podle kterych stroj pojede. Takze zadny pixelovy obrazek typu BMP a spol. Pokud budes mit jen obycejny obrazek tak se musi prekreslit do pouzitelneho formatu
Návrat nahoru Goto down
Ondraschek
VW
VW
Ondraschek


Počet příspěvků : 511
Věk : 34
Registrace : 04. 11. 08

Rady a pomoc:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rady a pomoc:-)   Rady a pomoc:-) Icon_minitime03.06.09 14:19

ano vodní paprsek je v lišově v areálu candrmrk jak se jede k policvajtům tam do pryč...cad bohužel nemám jenom knížku asi 900 stran ale invertor 11 bych někde měl mít...zkoušel sem kreslit chvíli a sral sem na to páč je to pro mě těžkýVery Happy
Návrat nahoru Goto down
Krromm
VW
VW
Krromm


Počet příspěvků : 194
Registrace : 20. 04. 08

Rady a pomoc:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rady a pomoc:-)   Rady a pomoc:-) Icon_minitime03.06.09 15:54

Ja jsem konstrukter a delam ve 2d Autocad i ve 3d Mechanical desktop, Visi Series, Inventor, Catia, tak kdyby nekdo neco potreboval at se ozve.
Návrat nahoru Goto down
Schnitzlík
VW
VW
Schnitzlík


Počet příspěvků : 317
Věk : 35
Registrace : 17. 04. 09

Rady a pomoc:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rady a pomoc:-)   Rady a pomoc:-) Icon_minitime03.06.09 16:19

Krromm napsal:
Ja jsem konstrukter a delam ve 2d Autocad i ve 3d Mechanical desktop, Visi Series, Inventor, Catia, tak kdyby nekdo neco potreboval at se ozve.
Tak se ozývám:-)Pošlu ti ten obrázek bud v autocadu nebo normal mel bys kde to nechtat udelat?!Kolik by to tak stalo?!
Návrat nahoru Goto down
Krromm
VW
VW
Krromm


Počet příspěvků : 194
Registrace : 20. 04. 08

Rady a pomoc:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rady a pomoc:-)   Rady a pomoc:-) Icon_minitime03.06.09 16:26

Schnitzlík napsal:
Krromm napsal:
Ja jsem konstrukter a delam ve 2d Autocad i ve 3d Mechanical desktop, Visi Series, Inventor, Catia, tak kdyby nekdo neco potreboval at se ozve.
Tak se ozývám:-)Pošlu ti ten obrázek bud v autocadu nebo normal mel bys kde to nechtat udelat?!Kolik by to tak stalo?!


Na to me nepotrebujes. Pokud to budes mit v Autocadu tak to staci ulozit do formatu DXF a pak si na internetu najdi kontakt na firmu ktera ma rezani vodnim paprskem . Posli ta m email s poptavkou na cenu a termin a v priloze posli ten obrazek. Oni ti poslou cenu a termin a je to. Spousta techto firem ma i svuj material ve skladu. Zalezi z ceho to chces. Nerez neni spatny.

Ja ti muzu maximalne zkontrolovat nebo upravit ten obrazek. Sory ale na obvolavani firem nemam cas, protoze cely tyden pracuju v Nemecku a doma jsem jen na vikendy.
Návrat nahoru Goto down
Schnitzlík
VW
VW
Schnitzlík


Počet příspěvků : 317
Věk : 35
Registrace : 17. 04. 09

Rady a pomoc:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rady a pomoc:-)   Rady a pomoc:-) Icon_minitime03.06.09 16:33

Krromm napsal:
Schnitzlík napsal:
Krromm napsal:
Ja jsem konstrukter a delam ve 2d Autocad i ve 3d Mechanical desktop, Visi Series, Inventor, Catia, tak kdyby nekdo neco potreboval at se ozve.
Tak se ozývám:-)Pošlu ti ten obrázek bud v autocadu nebo normal mel bys kde to nechtat udelat?!Kolik by to tak stalo?!


Na to me nepotrebujes. Pokud to budes mit v Autocadu tak to staci ulozit do formatu DXF a pak si na internetu najdi kontakt na firmu ktera ma rezani vodnim paprskem . Posli ta m email s poptavkou na cenu a termin a v priloze posli ten obrazek. Oni ti poslou cenu a termin a je to. Spousta techto firem ma i svuj material ve skladu. Zalezi z ceho to chces. Nerez neni spatny.

Ja ti muzu maximalne zkontrolovat nebo upravit ten obrazek. Sory ale na obvolavani firem nemam , protoze cely tyden pracuju v Nemecku a doma jsem jen na vikendy.

Jo takhle jo tak to si zaridim...to chapu...!!!Diky za radu tak hned jdu na ten obrazek delaly jsme v autocadu ve skole takze doufam ze si z toho jeste neco pomatuju:.-)
Návrat nahoru Goto down
L_u_c_k_y_n
VW
VW
L_u_c_k_y_n


Počet příspěvků : 61
Registrace : 07. 05. 09

Rady a pomoc:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rady a pomoc:-)   Rady a pomoc:-) Icon_minitime03.06.09 19:02

Schnitzlík: na milovice nejedu,leda pak blatná,nebo bych ti kousek popojel abys to neměl pro delk daleko
Návrat nahoru Goto down
Schnitzlík
VW
VW
Schnitzlík


Počet příspěvků : 317
Věk : 35
Registrace : 17. 04. 09

Rady a pomoc:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rady a pomoc:-)   Rady a pomoc:-) Icon_minitime03.06.09 19:39

L_u_c_k_y_n napsal:
Schnitzlík: na milovice nejedu,leda pak blatná,nebo bych ti kousek popojel abys to neměl pro delk daleko
A kde bydlis?!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Rady a pomoc:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rady a pomoc:-)   Rady a pomoc:-) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Rady a pomoc:-)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum VW Club Budweis :: Servis & Pomoc & Zkušenosti-
Přejdi na: