Forum VW Club Budweis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum VW Club Budweis

Pro jihočeské příznivce automobilové značky Volkswagen....
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Galerie vašich mazlíků

Goto down 
+13
C.a.r.l.o.s.
Skid
Bart
PéťaCent
TrejbitcH
Hookyboy
řízek
Jajulka
Proky
Ondraschek
Draaczech
bull11
admin
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
C.a.r.l.o.s.
VW
VW
C.a.r.l.o.s.


Počet příspěvků : 192
Věk : 34
Registrace : 22. 01. 10

Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie vašich mazlíků   Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Icon_minitime01.03.10 21:03

Dnešní malá vyjížďka ;-)
Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Obraz062
Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Obraz063
Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Obraz064
Návrat nahoru Goto down
Spooky1
VW
VW
Spooky1


Počet příspěvků : 267
Věk : 39
Registrace : 16. 02. 10

Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie vašich mazlíků   Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Icon_minitime01.03.10 21:37

Ty poslední dvě fota jsou pěkný. Jen škoda toho tvého stínu... 
Návrat nahoru Goto down
http://www.generalsound.cz/
Skid
VW
VW
Skid


Počet příspěvků : 486
Věk : 38
Registrace : 24. 01. 10

Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie vašich mazlíků   Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Icon_minitime01.03.10 21:46

Nechci byt nejak hnusnej nebo nevim co, ale nelibi se mi to. Vubec to k tomu nesedi, nema to stabni kulturu. Embarassed Bohuzel asi budu sam s timto nazorem ale co se da delat. Sad
Návrat nahoru Goto down
http://www.vyhlidkovi.com
Skid
VW
VW
Skid


Počet příspěvků : 486
Věk : 38
Registrace : 24. 01. 10

Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie vašich mazlíků   Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Icon_minitime01.03.10 21:47

Spooky1 napsal:
Ty poslední dvě fota jsou pěkný. Jen škoda toho tvého stínu... 

Jo Carlos a stiny. Ja fotil zrcadlovku pres chrom na zrcatku. Doma jsem zjistil, v obouch fotkach neni videt priroda ale Carlos. Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.vyhlidkovi.com
C.a.r.l.o.s.
VW
VW
C.a.r.l.o.s.


Počet příspěvků : 192
Věk : 34
Registrace : 22. 01. 10

Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie vašich mazlíků   Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Icon_minitime01.03.10 22:12

Noo nelíbí tak jako asi takhle mě se to předtim na fotkách taky nelíbylo,ale na živo po tom co sem to nandal je to o dost lepší...jako neni to ještě finál verze ještě něco přibude ;)a kožka když bude tak bude černá,,,, joo ten stín mě taky se*e ale tak třeba to upravim aby tam nebyl...
Návrat nahoru Goto down
C.a.r.l.o.s.
VW
VW
C.a.r.l.o.s.


Počet příspěvků : 192
Věk : 34
Registrace : 22. 01. 10

Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie vašich mazlíků   Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Icon_minitime01.03.10 22:14

Skid napsal:
Spooky1 napsal:
Ty poslední dvě fota jsou pěkný. Jen škoda toho tvého stínu... 

Jo Carlos a stiny. Ja fotil zrcadlovku pres chrom na zrcatku. Doma jsem zjistil, v obouch fotkach neni videt priroda ale Carlos. Laughing

njn Carlos je všude lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Skid
VW
VW
Skid


Počet příspěvků : 486
Věk : 38
Registrace : 24. 01. 10

Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie vašich mazlíků   Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Icon_minitime01.03.10 22:15

C.a.r.l.o.s. napsal:
Noo nelíbí tak jako asi takhle mě se to předtim na fotkách taky nelíbylo,ale na živo po tom co sem to nandal je to o dost lepší...jako neni to ještě finál verze ještě něco přibude ;)a kožka když bude tak bude černá,,,, joo ten stín mě taky se*e ale tak třeba to upravim aby tam nebyl...

Libit se je s mekkejma

Upravit foto = chytre uriznout

Jinak ta barva te kuze me tam proste bije do oci i na zivo. Crying or Very sad Podle meho hod tu predkozku do kopriv a udelas lepe, aspon vice vynikne maska bez znaku a svetla. Muj nazor.
Návrat nahoru Goto down
http://www.vyhlidkovi.com
C.a.r.l.o.s.
VW
VW
C.a.r.l.o.s.


Počet příspěvků : 192
Věk : 34
Registrace : 22. 01. 10

Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie vašich mazlíků   Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Icon_minitime01.03.10 22:20

Skid napsal:
C.a.r.l.o.s. napsal:
Noo nelíbí tak jako asi takhle mě se to předtim na fotkách taky nelíbylo,ale na živo po tom co sem to nandal je to o dost lepší...jako neni to ještě finál verze ještě něco přibude ;)a kožka když bude tak bude černá,,,, joo ten stín mě taky se*e ale tak třeba to upravim aby tam nebyl...

Libit se je s mekkejma

Upravit foto = chytre uriznout

Jinak ta barva te kuze me tam proste bije do oci i na zivo. Crying or Very sad Podle meho hod tu predkozku do kopriv a udelas lepe, aspon vice vynikne maska bez znaku a svetla. Muj nazor.

Pravopis neřešim :-P

fotku joo malinko si pohraju...

Tak ta kuže je docela divná řikám když bude tak bude černá a bez těch uší... ale ted jí tam mam kvuli kaminkům..ale stejně je to ojebaný Sad
Návrat nahoru Goto down
Skid
VW
VW
Skid


Počet příspěvků : 486
Věk : 38
Registrace : 24. 01. 10

Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie vašich mazlíků   Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Icon_minitime01.03.10 22:25

Pravopis taky neresim, ale hrube zaklady aspon trochu ano.

Pohraj si.

Kdyz uz tak ji fatk vyhod. Kdyz uz je to omlacene ted, tak uz vice tomu uskodit nemuzes, kdyz ji schodis tu predkozku. Spise bych rekl, ze ta predkozka tomu ted muze ublizit. Myslim tim, ze pod ni jiste zustava vlhkost a na dahy od kaminku tomu nemusi delat dobre. Cerna by byla na to opravdu good a i klidne s usima. Libi se mi tyhle kuze na predky aut, ale musi to nejak vypadat dobre na aute, tady to spise prehlusuje drobne detaily celeho auta.
Návrat nahoru Goto down
http://www.vyhlidkovi.com
Spooky1
VW
VW
Spooky1


Počet příspěvků : 267
Věk : 39
Registrace : 16. 02. 10

Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie vašich mazlíků   Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Icon_minitime01.03.10 22:28

Skid napsal:

Jinak ta barva te kuze me tam proste bije do oci i na zivo. Crying or Very sad Podle meho hod tu predkozku do kopriv a udelas lepe, aspon vice vynikne maska bez znaku a svetla. Muj nazor.
Já mu to s tou kožkou říkal taky... Ale je to jeho auto a nám se líbit nemusí... Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Obraz063v
Návrat nahoru Goto down
http://www.generalsound.cz/
bull11
VW
VW
bull11


Počet příspěvků : 600
Věk : 39
Registrace : 05. 02. 09

Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie vašich mazlíků   Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Icon_minitime01.03.10 22:30

C.a.r.l.o.s. napsal:
Noo nelíbí tak jako asi takhle mě se to předtim na fotkách taky nelíbylo,ale na živo po tom co sem to nandal je to o dost lepší...jako neni to ještě finál verze ještě něco přibude ;)a kožka když bude tak bude černá,,,, joo ten stín mě taky se*e ale tak třeba to upravim aby tam nebyl...
s tou kožkou opatrně brousí to lak až na plech affraid
Návrat nahoru Goto down
C.a.r.l.o.s.
VW
VW
C.a.r.l.o.s.


Počet příspěvků : 192
Věk : 34
Registrace : 22. 01. 10

Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie vašich mazlíků   Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Icon_minitime01.03.10 22:32

Skid napsal:
Pravopis taky neresim, ale hrube zaklady aspon trochu ano.

Pohraj si.

Kdyz uz tak ji fatk vyhod. Kdyz uz je to omlacene ted, tak uz vice tomu uskodit nemuzes, kdyz ji schodis tu predkozku. Spise bych rekl, ze ta predkozka tomu ted muze ublizit. Myslim tim, ze pod ni jiste zustava vlhkost a na dahy od kaminku tomu nemusi delat dobre. Cerna by byla na to opravdu good a i klidne s usima. Libi se mi tyhle kuze na predky aut, ale musi to nejak vypadat dobre na aute, tady to spise prehlusuje drobne detaily celeho auta.

Jo každopádně beru tvuj názor a souhlasim snim taky tam chci dat černou ale az v létě až budou nejaky love...ted potřebuju koupit zadní napravu kotouč...a nějaky drobnosti do toho nárazníku....takže každopádně kožka asi pude pryč jen nevim kdy...

a tady ta fotka změněná....

Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Retus
Návrat nahoru Goto down
C.a.r.l.o.s.
VW
VW
C.a.r.l.o.s.


Počet příspěvků : 192
Věk : 34
Registrace : 22. 01. 10

Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie vašich mazlíků   Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Icon_minitime01.03.10 22:33

bull11 napsal:
C.a.r.l.o.s. napsal:
Noo nelíbí tak jako asi takhle mě se to předtim na fotkách taky nelíbylo,ale na živo po tom co sem to nandal je to o dost lepší...jako neni to ještě finál verze ještě něco přibude ;)a kožka když bude tak bude černá,,,, joo ten stín mě taky se*e ale tak třeba to upravim aby tam nebyl...
s tou kožkou opatrně brousí to lak až na plech affraid

je tam zespoda filc ale i tak pude dolu hold sem vyzkoušel a neni to ono..
Návrat nahoru Goto down
C.a.r.l.o.s.
VW
VW
C.a.r.l.o.s.


Počet příspěvků : 192
Věk : 34
Registrace : 22. 01. 10

Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie vašich mazlíků   Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Icon_minitime01.03.10 22:34

Spooky1 napsal:
Skid napsal:

Jinak ta barva te kuze me tam proste bije do oci i na zivo. Crying or Very sad Podle meho hod tu predkozku do kopriv a udelas lepe, aspon vice vynikne maska bez znaku a svetla. Muj nazor.
Já mu to s tou kožkou říkal taky... Ale je to jeho auto a nám se líbit nemusí...

ja víím njn hold jí zejtra sundám :-P

a ta fotka dobrá ale photoshop je lepší :-P
Návrat nahoru Goto down
Spooky1
VW
VW
Spooky1


Počet příspěvků : 267
Věk : 39
Registrace : 16. 02. 10

Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie vašich mazlíků   Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Icon_minitime01.03.10 22:38

C.a.r.l.o.s. napsal:

ja víím njn hold jí zejtra sundám :-P
a ta fotka dobrá ale photoshop je lepší :-P
O tom to není. Pokud se tam tobě líbí tak si ji tam nech. Mi jen máme svůj názor... 
Návrat nahoru Goto down
http://www.generalsound.cz/
C.a.r.l.o.s.
VW
VW
C.a.r.l.o.s.


Počet příspěvků : 192
Věk : 34
Registrace : 22. 01. 10

Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie vašich mazlíků   Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Icon_minitime01.03.10 22:44

Spooky1 napsal:
C.a.r.l.o.s. napsal:

ja víím njn hold jí zejtra sundám :-P
a ta fotka dobrá ale photoshop je lepší :-P
O tom to není. Pokud se tam tobě líbí tak si ji tam nech. Mi jen máme svůj názor... 

jako ja sem řikal taky žew se mi tam moc nelíbí ale chtel sem to nechat kvuli kamínkum jak sem řek... ale díky Wink
Návrat nahoru Goto down
Skid
VW
VW
Skid


Počet příspěvků : 486
Věk : 38
Registrace : 24. 01. 10

Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie vašich mazlíků   Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Icon_minitime26.03.10 19:32

Aneb dva fakani si hrajou a nezlobi

Tak jsme dneska na letisti byli s Prokym vyzkouset jak ta Zabka vubec brzdi ci nebrzdi. Brzdi docela obstojne jen jeste budeme muset udelat nejake mechanicke zmeny. A jen tak jsme zkouseli nacvik brzd na broukarskej sraz na Vitkove, kterej se kona 24.4. Tam je cilem odstartovat, v pulce trati zastavit do urceneho pole a zase se rozject a project cilem. Dnes jsme nacvicovali jen ty brzdy.

V mem podani:



V Prokyho podani:



Potom se setmelo a vypada to na velkou vodu, tak jsme udelali jeste lehky prulet nad letistem a jelo se domu grilova.

Návrat nahoru Goto down
http://www.vyhlidkovi.com
Proky
Administrátor
Administrátor
Proky


Počet příspěvků : 2312
Věk : 38
Registrace : 03. 03. 08

Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie vašich mazlíků   Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Icon_minitime27.03.10 7:55

No ještě že nezávodim, nějak se mi nedařilo odhadnout kde přesně ty gumy jsou a jak dlouho pojedu na tom štěrku Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Skid
VW
VW
Skid


Počet příspěvků : 486
Věk : 38
Registrace : 24. 01. 10

Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie vašich mazlíků   Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Icon_minitime28.03.10 10:45

Proky napsal:
No ještě že nezávodim, nějak se mi nedařilo odhadnout kde přesně ty gumy jsou a jak dlouho pojedu na tom štěrku Very Happy

O velikonocich vlitneme na ty brzdy a svetlo na pastice a to se bude brzdit pak jinak. Cool Ale stejne me zaujalo, ze i kdyz ty brzdy jsou rozhasene, takze to brzdilo docela obstojne. Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
http://www.vyhlidkovi.com
C.a.r.l.o.s.
VW
VW
C.a.r.l.o.s.


Počet příspěvků : 192
Věk : 34
Registrace : 22. 01. 10

Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie vašich mazlíků   Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Icon_minitime03.04.10 20:32

Tak dneska po cestě z Písku sem pořídil foto Wink
Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 PICT0094
A dneska sem si nalepil clubovou značku Very Happy
Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 PICT0090
Návrat nahoru Goto down
Skid
VW
VW
Skid


Počet příspěvků : 486
Věk : 38
Registrace : 24. 01. 10

Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie vašich mazlíků   Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Icon_minitime10.05.10 23:34

Opet jsem se zblaznil. Z hotoveho vozu Zabka se stal mensi projekt az vyustil do velkeho projektu. Dneska jsme s kamaradem Broukarem dovezli ke me domu dalsiho brouka, kterej bude darce organu pro Zabku. Takze u nas to je vesele. 3 brouky doma je uz opravdova uchylarna. A vesele to jeste bude az to budeme skladat dohromady s Prokym.

Brouk zakoupen v Hamburku. Koupeno pres Ebay. Nemec do toho naladoval x dilu, ze jsme se nestacili divit, jak se mu to do brouka vsechno veslo. Laughing

Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Dsc00410ub
Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Dsc00411x
Návrat nahoru Goto down
http://www.vyhlidkovi.com
Proky
Administrátor
Administrátor
Proky


Počet příspěvků : 2312
Věk : 38
Registrace : 03. 03. 08

Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie vašich mazlíků   Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Icon_minitime11.05.10 9:09

Taky jsem nepobral jak se tam všechno vešlo, když jsme vyndali sedačky, pak blatníky a ještě jedny blatníky, 2 řadičky, spoustu nádobek a buh ví ještě čeho Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
jaryn 61
VW
VW



Počet příspěvků : 148
Věk : 50
Registrace : 12. 02. 10

Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie vašich mazlíků   Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Icon_minitime11.05.10 19:39

asi brouk kombi ne a nebo měl ten němec rád puzzle a nebo ještě něco horšího jednoduše si z nás děláte prdel že se to tam všechno vešlo tak s pravdou ven Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Icon_biggrin Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Icon_biggrin Proky merunka už není asi kazová flaška nebo tam toho bylo mín
Návrat nahoru Goto down
Skid
VW
VW
Skid


Počet příspěvků : 486
Věk : 38
Registrace : 24. 01. 10

Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie vašich mazlíků   Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Icon_minitime11.05.10 21:52

Stve nas, ze jsme to nevyfotili predtim nez jsme otevreli dvere. Protoze sami jsme tomu pak nemohli verit. :-D Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.vyhlidkovi.com
Spooky1
VW
VW
Spooky1


Počet příspěvků : 267
Věk : 39
Registrace : 16. 02. 10

Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie vašich mazlíků   Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Icon_minitime11.05.10 22:54

Skid napsal:
Stve nas, ze jsme to nevyfotili predtim nez jsme otevreli dvere. Protoze sami jsme tomu pak nemohli verit. :-D Laughing
Skide zapoměl jsi napsat že placka nebyla přišroubovaná ke kastli a byla o cca 20cm zvednutá aby se to tam věšlo... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
http://www.generalsound.cz/
Sponsored content





Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie vašich mazlíků   Galerie vašich mazlíků - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Galerie vašich mazlíků
Návrat nahoru 
Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum VW Club Budweis :: Modely VW :: 1991-2005-
Přejdi na: