Forum VW Club Budweis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum VW Club Budweis

Pro jihočeské příznivce automobilové značky Volkswagen....
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Něco pro "zelený"

Goto down 
+4
bull11
Ondraschek
Proky
řízek
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
řízek
VW
VW
řízek


Počet příspěvků : 983
Věk : 35
Registrace : 25. 11. 08

Něco pro "zelený" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco pro "zelený"   Něco pro "zelený" - Stránka 2 Icon_minitime20.03.09 19:32

Proky napsal:
mužu si vzít jedno autíčko s timhle obsahem (táta říkal, že by mi ho kdyžtak půjčil, mazlíka jednoho)

Něco pro "zelený" - Stránka 2 Autiko

Laughing


to je opravdu decentí obsah,kolik bere?
Návrat nahoru Goto down
bull11
VW
VW
bull11


Počet příspěvků : 600
Věk : 39
Registrace : 05. 02. 09

Něco pro "zelený" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco pro "zelený"   Něco pro "zelený" - Stránka 2 Icon_minitime20.03.09 19:48

řízek napsal:
Proky napsal:
mužu si vzít jedno autíčko s timhle obsahem (táta říkal, že by mi ho kdyžtak půjčil, mazlíka jednoho)

Něco pro "zelený" - Stránka 2 Autiko

Laughing


to je opravdu decentí obsah,kolik bere?
PROKY uvádí spotřebu senzačních 3,4 l/100 km a emise CO2 na úrovni
90 g/km. Razz Razz
Návrat nahoru Goto down
Proky
Administrátor
Administrátor
Proky


Počet příspěvků : 2312
Věk : 38
Registrace : 03. 03. 08

Něco pro "zelený" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco pro "zelený"   Něco pro "zelený" - Stránka 2 Icon_minitime20.03.09 21:08

bull11 napsal:
řízek napsal:
Proky napsal:
mužu si vzít jedno autíčko s timhle obsahem (táta říkal, že by mi ho kdyžtak půjčil, mazlíka jednoho)


Laughing


to je opravdu decentí obsah,kolik bere?
PROKY uvádí spotřebu senzačních 3,4 l/100 km a emise CO2 na úrovni
90 g/km. Razz Razz

Když odstraníš z tý spotřeby tu desetinou čárku, tak dostaneš průměrnou spotřebu Laughing Laughing ne bere tak 12-20 jde o styl jízdy, a o to jestli se jede na 4kolu nebo jen na 2kolu Laughing
Návrat nahoru Goto down
řízek
VW
VW
řízek


Počet příspěvků : 983
Věk : 35
Registrace : 25. 11. 08

Něco pro "zelený" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco pro "zelený"   Něco pro "zelený" - Stránka 2 Icon_minitime21.03.09 9:22

Proky napsal:
bull11 napsal:
řízek napsal:
Proky napsal:
mužu si vzít jedno autíčko s timhle obsahem (táta říkal, že by mi ho kdyžtak půjčil, mazlíka jednoho)


Laughing


to je opravdu decentí obsah,kolik bere?
PROKY uvádí spotřebu senzačních 3,4 l/100 km a emise CO2 na úrovni
90 g/km. Razz Razz

Když odstraníš z tý spotřeby tu desetinou čárku, tak dostaneš průměrnou spotřebu Laughing Laughing ne bere tak 12-20 jde o styl jízdy, a o to jestli se jede na 4kolu nebo jen na 2kolu Laughing

To úplně děsivý není Neutral To bych čekal víc Smile
Návrat nahoru Goto down
Spooky1
VW
VW
Spooky1


Počet příspěvků : 267
Věk : 39
Registrace : 16. 02. 10

Něco pro "zelený" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco pro "zelený"   Něco pro "zelený" - Stránka 2 Icon_minitime17.02.10 7:45

Proky napsal:
mužu si vzít jedno autíčko s timhle obsahem (táta říkal, že by mi ho kdyžtak půjčil, mazlíka jednoho)

Laughing
Proky dyk by tě ani neviděli na tej dráze.jak budou sedět v těch matchboxech. Něco pro "zelený" - Stránka 2 Icon_biggrin
Návrat nahoru Goto down
http://www.generalsound.cz/
Proky
Administrátor
Administrátor
Proky


Počet příspěvků : 2312
Věk : 38
Registrace : 03. 03. 08

Něco pro "zelený" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco pro "zelený"   Něco pro "zelený" - Stránka 2 Icon_minitime17.02.10 7:53

Spooky1 napsal:
Proky napsal:
mužu si vzít jedno autíčko s timhle obsahem (táta říkal, že by mi ho kdyžtak půjčil, mazlíka jednoho)Laughing

Proky dyk by tě ani neviděli na tej dráze.jak budou sedět v těch matchboxech. Něco pro "zelený" - Stránka 2 Icon_biggrin

Tak sice je to trochu velký, tak by mě tim pádem určitě viděli, spíš jestli bych pak já viděl některý žehličky, co jsou hodně nízko Smile
Návrat nahoru Goto down
Spooky1
VW
VW
Spooky1


Počet příspěvků : 267
Věk : 39
Registrace : 16. 02. 10

Něco pro "zelený" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco pro "zelený"   Něco pro "zelený" - Stránka 2 Icon_minitime17.02.10 8:43

Proky napsal:
Spooky1 napsal:
Proky napsal:
mužu si vzít jedno autíčko s timhle obsahem (táta říkal, že by mi ho kdyžtak půjčil, mazlíka jednoho)Laughing

Proky dyk by tě ani neviděli na tej dráze.jak budou sedět v těch matchboxech. Něco pro "zelený" - Stránka 2 Icon_biggrin

Tak sice je to trochu velký, tak by mě tim pádem určitě viděli, spíš jestli bych pak já viděl některý žehličky, co jsou hodně nízko Smile
Jámyslím,že neviděli. Jen by se divily kam se stratilo slunce... Něco pro "zelený" - Stránka 2 Icon_lol
Návrat nahoru Goto down
http://www.generalsound.cz/
Skid
VW
VW
Skid


Počet příspěvků : 486
Věk : 38
Registrace : 24. 01. 10

Něco pro "zelený" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco pro "zelený"   Něco pro "zelený" - Stránka 2 Icon_minitime18.02.10 1:27

Proky napsal:
Spooky1 napsal:
Proky napsal:
mužu si vzít jedno autíčko s timhle obsahem (táta říkal, že by mi ho kdyžtak půjčil, mazlíka jednoho)Laughing

Proky dyk by tě ani neviděli na tej dráze.jak budou sedět v těch matchboxech. Něco pro "zelený" - Stránka 2 Icon_biggrin

Tak sice je to trochu velký, tak by mě tim pádem určitě viděli, spíš jestli bych pak já viděl některý žehličky, co jsou hodně nízko Smile

Ze by tatrovka od Toyoty? A co je s tema zehlickama? Za chvili budu mezi nima taky. Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.vyhlidkovi.com
C.a.r.l.o.s.
VW
VW
C.a.r.l.o.s.


Počet příspěvků : 192
Věk : 34
Registrace : 22. 01. 10

Něco pro "zelený" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco pro "zelený"   Něco pro "zelený" - Stránka 2 Icon_minitime18.02.10 8:56

Spooky: noo ty máš co řikat sám máš doma 2 břichoplazy Něco pro "zelený" - Stránka 2 Icon_lol takže si bys byl asi další kdo by byl pod tou tatrovkou od Toyoty Něco pro "zelený" - Stránka 2 Icon_lol
Návrat nahoru Goto down
Spooky1
VW
VW
Spooky1


Počet příspěvků : 267
Věk : 39
Registrace : 16. 02. 10

Něco pro "zelený" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco pro "zelený"   Něco pro "zelený" - Stránka 2 Icon_minitime18.02.10 9:34

C.a.r.l.o.s. napsal:
Spooky: noo ty máš co řikat sám máš doma 2 břichoplazy Něco pro "zelený" - Stránka 2 Icon_lol takže si bys byl asi další kdo by byl pod tou tatrovkou od Toyoty Něco pro "zelený" - Stránka 2 Icon_lol
nene... Já bych si svýho oturbenýho matchboxe uložil na korbu... Něco pro "zelený" - Stránka 2 Icon_lol
Návrat nahoru Goto down
http://www.generalsound.cz/
C.a.r.l.o.s.
VW
VW
C.a.r.l.o.s.


Počet příspěvků : 192
Věk : 34
Registrace : 22. 01. 10

Něco pro "zelený" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco pro "zelený"   Něco pro "zelený" - Stránka 2 Icon_minitime18.02.10 9:44

Něco pro "zelený" - Stránka 2 Lol tak to je pak jiná Něco pro "zelený" - Stránka 2 Lol
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Něco pro "zelený" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Něco pro "zelený"   Něco pro "zelený" - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Něco pro "zelený"
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» "1. oficialni sraz Scirocco+Corrado clubu" (7.-9.5.2010)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum VW Club Budweis :: Novinky & Tiskové zprávy-
Přejdi na: