Forum VW Club Budweis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum VW Club Budweis

Pro jihočeské příznivce automobilové značky Volkswagen....
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Klimakompresor drnčí???

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
V.e.n.o.u.š.
VW
VW
V.e.n.o.u.š.


Počet příspěvků : 73
Věk : 36
Registrace : 21. 11. 08

Klimakompresor drnčí??? Empty
PříspěvekPředmět: Klimakompresor drnčí???   Klimakompresor drnčí??? Icon_minitime04.03.09 13:21

Při zapnutí klimi se mi z kompresoru začne ozývat divný rachotivý zvuk zvyšující se z otáčkama...

Nemáte s tim náhodou někdo zkušenost?
Návrat nahoru Goto down
http://libimseti.cz/V.e.n.o.u.s./
Proky
Administrátor
Administrátor
Proky


Počet příspěvků : 2312
Věk : 38
Registrace : 03. 03. 08

Klimakompresor drnčí??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klimakompresor drnčí???   Klimakompresor drnčí??? Icon_minitime05.03.09 9:48

V.e.n.o.u.š. napsal:
Při zapnutí klimi se mi z kompresoru začne ozývat divný rachotivý zvuk zvyšující se z otáčkama...

Nemáte s tim náhodou někdo zkušenost?

Mám s tim akorát tu zkušenost, že mi to dělá taky, dvorní mechanik mi říkal, že možná drhne ložisko větráku, ale ještě jsme se k tomu nedostali to rozebrat
Návrat nahoru Goto down
Touny
VW
VW
Touny


Počet příspěvků : 246
Věk : 39
Registrace : 29. 12. 08

Klimakompresor drnčí??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klimakompresor drnčí???   Klimakompresor drnčí??? Icon_minitime06.03.09 10:51

V.e.n.o.u.š. napsal:
Při zapnutí klimi se mi z kompresoru začne ozývat divný rachotivý zvuk zvyšující se z otáčkama...

Nemáte s tim náhodou někdo zkušenost?

Mam stejnej problem!Obcas klimu vypnu a zase zapnu a prestane to.Takze nevim.Kazdopadne me to s..e!
Návrat nahoru Goto down
Touny
VW
VW
Touny


Počet příspěvků : 246
Věk : 39
Registrace : 29. 12. 08

Klimakompresor drnčí??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klimakompresor drnčí???   Klimakompresor drnčí??? Icon_minitime13.03.09 9:30

Tak dnes po ránu v pátek 13tého se mi totálně podělal kompresor.Byl jsem za chlápkem co je dělá a předběžná
 cena opravy 15,000,- Všem doporučuju co nejdřív závadu odstranit.!!!
Na základě této poruchy odvážím  Verču do garáže a vyjedu až bude vše OK.
cca srpen.
Návrat nahoru Goto down
řízek
VW
VW
řízek


Počet příspěvků : 983
Věk : 35
Registrace : 25. 11. 08

Klimakompresor drnčí??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klimakompresor drnčí???   Klimakompresor drnčí??? Icon_minitime13.03.09 21:21

Touny napsal:
Tak dnes po ránu v pátek 13tého se mi totálně podělal kompresor.Byl jsem za chlápkem co je dělá a předběžná
cena opravy 15,000,- Všem doporučuju co nejdřív závadu odstranit.!!!
Na základě této poruchy odvážím Verču do garáže a vyjedu až bude vše OK.
cca srpen.


Tak to je mrzutý Sad
Návrat nahoru Goto down
Proky
Administrátor
Administrátor
Proky


Počet příspěvků : 2312
Věk : 38
Registrace : 03. 03. 08

Klimakompresor drnčí??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klimakompresor drnčí???   Klimakompresor drnčí??? Icon_minitime13.03.09 21:34

Touny napsal:
Tak dnes po ránu v pátek 13tého se mi totálně podělal kompresor.Byl jsem za chlápkem co je dělá a předběžná
 cena opravy 15,000,- Všem doporučuju co nejdřív závadu odstranit.!!!
Na základě této poruchy odvážím  Verču do garáže a vyjedu až bude vše OK.
cca srpen.

Tak to s tim budu muset něco co nejdřív udělat
Návrat nahoru Goto down
Touny
VW
VW
Touny


Počet příspěvků : 246
Věk : 39
Registrace : 29. 12. 08

Klimakompresor drnčí??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klimakompresor drnčí???   Klimakompresor drnčí??? Icon_minitime14.03.09 11:32

Proky napsal:
Touny napsal:
Tak dnes po ránu v pátek 13tého se mi totálně podělal kompresor.Byl jsem za chlápkem co je dělá a předběžná
 cena opravy 15,000,- Všem doporučuju co nejdřív závadu odstranit.!!!
Na základě této poruchy odvážím  Verču do garáže a vyjedu až bude vše OK.
cca srpen.

Tak to s tim budu muset něco co nejdřív udělat

To bys měl.Ráno jsem sednul do auta popojel asi 30m a kompresor kleknul.
Návrat nahoru Goto down
V.e.n.o.u.š.
VW
VW
V.e.n.o.u.š.


Počet příspěvků : 73
Věk : 36
Registrace : 21. 11. 08

Klimakompresor drnčí??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klimakompresor drnčí???   Klimakompresor drnčí??? Icon_minitime15.03.09 14:57

Touny napsal:
Tak dnes po ránu v pátek 13tého se mi totálně podělal kompresor.Byl jsem za chlápkem co je dělá a předběžná
cena opravy 15,000,- Všem doporučuju co nejdřív závadu odstranit.!!!
Na základě této poruchy odvážím Verču do garáže a vyjedu až bude vše OK.
cca srpen.

Hmm, tak to abych se na to rychle podíval, dokuď se alespoň točí..přecejenom léto a vedra s ním spojený se blíží a bez klimy to nejde..

15000kč, to je cena za novej kompresor? Nebo co tam bylo špatně?
Návrat nahoru Goto down
http://libimseti.cz/V.e.n.o.u.s./
Touny
VW
VW
Touny


Počet příspěvků : 246
Věk : 39
Registrace : 29. 12. 08

Klimakompresor drnčí??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klimakompresor drnčí???   Klimakompresor drnčí??? Icon_minitime16.03.09 21:23

V.e.n.o.u.š. napsal:
Touny napsal:
Tak dnes po ránu v pátek 13tého se mi totálně podělal kompresor.Byl jsem za chlápkem co je dělá a předběžná
cena opravy 15,000,- Všem doporučuju co nejdřív závadu odstranit.!!!
Na základě této poruchy odvážím Verču do garáže a vyjedu až bude vše OK.
cca srpen.

Hmm, tak to abych se na to rychle podíval, dokuď se alespoň točí..přecejenom léto a vedra s ním spojený se blíží a bez klimy to nejde..

15000kč, to je cena za novej kompresor? Nebo co tam bylo špatně?

nevím jěště to musí rozebrat a pak uvidím víc.Ale vypadá to na kompletní výměnu.Starej nemá cenu a repase??Toť otázka?
Návrat nahoru Goto down
řízek
VW
VW
řízek


Počet příspěvků : 983
Věk : 35
Registrace : 25. 11. 08

Klimakompresor drnčí??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klimakompresor drnčí???   Klimakompresor drnčí??? Icon_minitime17.03.09 13:38

Touny napsal:
V.e.n.o.u.š. napsal:
Touny napsal:
Tak dnes po ránu v pátek 13tého se mi totálně podělal kompresor.Byl jsem za chlápkem co je dělá a předběžná
cena opravy 15,000,- Všem doporučuju co nejdřív závadu odstranit.!!!
Na základě této poruchy odvážím Verču do garáže a vyjedu až bude vše OK.
cca srpen.

Hmm, tak to abych se na to rychle podíval, dokuď se alespoň točí..přecejenom léto a vedra s ním spojený se blíží a bez klimy to nejde..

15000kč, to je cena za novej kompresor? Nebo co tam bylo špatně?

nevím jěště to musí rozebrat a pak uvidím víc.Ale vypadá to na kompletní výměnu.Starej nemá cenu a repase??Toť otázka?

To víš,ptákoviny do auta.Kdyby němela VWerča klima,taky by ti stačili jen okna,ne?A bylo by to bez problémů,ne?
Návrat nahoru Goto down
ZOkYN
VW
VW



Počet příspěvků : 11
Věk : 35
Registrace : 30. 05. 09

Klimakompresor drnčí??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klimakompresor drnčí???   Klimakompresor drnčí??? Icon_minitime02.06.09 22:39

V.e.n.o.u.š. napsal:
Při zapnutí klimi se mi z kompresoru začne ozývat divný rachotivý zvuk zvyšující se z otáčkama...

Nemáte s tim náhodou někdo zkušenost?

Nedavno jsem něco podobnýho zaslech, když jsem se rozjížděl, tak doufám, že to nebude kompresor, ale jen nějaka prkotina. Nějak jsem na to nebral zřetel, tak nevím jestli se ten zvuk zvyšoval otáčkama. Přeci jenom teď vyplaznu dost peněz za opravu turba a spojky Sad A těch 15 ooo,- co tu někdo zmiňoval by mě asi položilo pale Venco myslíš, že bys to dokázal poznat příčinu?? Kdybych se u tebe stavil?? Přece jen z Volar na Soumarák je to kousek Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
http://www.supershoot.eu
Sponsored content





Klimakompresor drnčí??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klimakompresor drnčí???   Klimakompresor drnčí??? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Klimakompresor drnčí???
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum VW Club Budweis :: Servis & Pomoc & Zkušenosti-
Přejdi na: