Forum VW Club Budweis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum VW Club Budweis

Pro jihočeské příznivce automobilové značky Volkswagen....
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Opět ty stěrače

Goto down 
+4
TrejbitcH
řízek
Ondraschek
Alkapinka
8 posters
AutorZpráva
Alkapinka
VW
VW
Alkapinka


Počet příspěvků : 79
Věk : 38
Registrace : 17. 02. 09

Opět ty stěrače Empty
PříspěvekPředmět: Opět ty stěrače   Opět ty stěrače Icon_minitime21.02.09 9:25

confused confused Zdravíííím...
No taky mám opět problém se stěračema.. Dost často se zasekávali, až do včera, to se zastavili úplně..konečná -nechalo mě to uprostřed pustin Opět ty stěrače 899849 . Ještě chci dodat že tento problém řeším už 4měsíce, nikdo nebyl zatim schopen poradit ani opravit..ani porsche ani mekánici. Je vše měněné, páčka, motůrek, a ještě něco co ani nevim jak se jmenuje,,, tak Vás chci požádat jestli máte nějaký nápad nebo řešení (ze skály to házet nebudu Laughing ) tak mi pls poraďte.. dííík - zoufalá Alkapinka





Už jdouuuuuuuuuuuuuu - kujuuuuuu :-)))) Opět celá vyměna, tak hiiiiistorickej okamžik-jde to :-)


Naposledy upravil Alkapinka dne 01.04.09 23:16, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ondraschek
VW
VW
Ondraschek


Počet příspěvků : 511
Věk : 34
Registrace : 04. 11. 08

Opět ty stěrače Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opět ty stěrače   Opět ty stěrače Icon_minitime21.02.09 11:40

Alkapinka napsal:
confused confused Zdravíííím...
No taky mám opět problém se stěračema.. Dost často se zasekávali, až do včera, to se zastavili úplně..konečná -nechalo mě to uprostřed pustin Opět ty stěrače 899849 . Ještě chci dodat že tento problém řeším už 4měsíce, nikdo nebyl zatim schopen poradit ani opravit..ani porsche ani mekánici. Je vše měněné, páčka, motůrek, a ještě něco co ani nevim jak se jmenuje,,, tak Vás chci požádat jestli máte nějaký nápad nebo řešení (ze skály to házet nebudu Laughing ) tak mi pls poraďte.. dííík - zoufalá Alkapinka

alkapulčo narvi to do zdi:D a nebo kup nový auto Very Happy
Návrat nahoru Goto down
řízek
VW
VW
řízek


Počet příspěvků : 983
Věk : 35
Registrace : 25. 11. 08

Opět ty stěrače Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opět ty stěrače   Opět ty stěrače Icon_minitime22.02.09 20:28

Alkapinka napsal:
confused confused Zdravíííím...
No taky mám opět problém se stěračema.. Dost často se zasekávali, až do včera, to se zastavili úplně..konečná -nechalo mě to uprostřed pustin Opět ty stěrače 899849 . Ještě chci dodat že tento problém řeším už 4měsíce, nikdo nebyl zatim schopen poradit ani opravit..ani porsche ani mekánici. Je vše měněné, páčka, motůrek, a ještě něco co ani nevim jak se jmenuje,,, tak Vás chci požádat jestli máte nějaký nápad nebo řešení (ze skály to házet nebudu Laughing ) tak mi pls poraďte.. dííík - zoufalá Alkapinka

Nevím co s tím přesně,ale co to vyčistit a popř. prostříkat konkorem (olej) styčné plochy ramen.A možná prostříkat kontakty Cool
Jen nápad What a Face
Návrat nahoru Goto down
Ondraschek
VW
VW
Ondraschek


Počet příspěvků : 511
Věk : 34
Registrace : 04. 11. 08

Opět ty stěrače Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opět ty stěrače   Opět ty stěrače Icon_minitime22.02.09 22:16

řízek napsal:
Alkapinka napsal:
confused confused Zdravíííím...
No taky mám opět problém se stěračema.. Dost často se zasekávali, až do včera, to se zastavili úplně..konečná -nechalo mě to uprostřed pustin Opět ty stěrače 899849 . Ještě chci dodat že tento problém řeším už 4měsíce, nikdo nebyl zatim schopen poradit ani opravit..ani porsche ani mekánici. Je vše měněné, páčka, motůrek, a ještě něco co ani nevim jak se jmenuje,,, tak Vás chci požádat jestli máte nějaký nápad nebo řešení (ze skály to házet nebudu Laughing ) tak mi pls poraďte.. dííík - zoufalá Alkapinka

Nevím co s tím přesně,ale co to vyčistit a popř. prostříkat konkorem (olej) styčné plochy ramen.A možná prostříkat kontakty Cool
Jen nápad What a Face
tam může bejt věcí třeba špatně ukotřený nebo někde uklepanej kontakt a už to nejede ...elektrika je sviňa a to sem autoelektrikář:DDDD
Návrat nahoru Goto down
řízek
VW
VW
řízek


Počet příspěvků : 983
Věk : 35
Registrace : 25. 11. 08

Opět ty stěrače Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opět ty stěrače   Opět ty stěrače Icon_minitime23.02.09 14:26

Nevím co s tím přesně,ale co to vyčistit a popř. prostříkat konkorem (olej) styčné plochy ramen.A možná prostříkat kontakty Cool
Jen nápad What a Face[/quote]
tam může bejt věcí třeba špatně ukotřený nebo někde uklepanej kontakt a už to nejede ...elektrika je sviňa a to sem autoelektrikář:DDDD[/quote]

ŽE PREJ!!! affraid
Návrat nahoru Goto down
Ondraschek
VW
VW
Ondraschek


Počet příspěvků : 511
Věk : 34
Registrace : 04. 11. 08

Opět ty stěrače Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opět ty stěrače   Opět ty stěrače Icon_minitime23.02.09 16:27

řízek napsal:
Nevím co s tím přesně,ale co to vyčistit a popř. prostříkat konkorem (olej) styčné plochy ramen.A možná prostříkat kontakty Cool
Jen nápad What a Face
tam může bejt věcí třeba špatně ukotřený nebo někde uklepanej kontakt a už to nejede ...elektrika je sviňa a to sem autoelektrikář:DDDD[/quote]

ŽE PREJ!!! affraid[/quote]
no a má bejt ze mě autoelektronik:D
Návrat nahoru Goto down
řízek
VW
VW
řízek


Počet příspěvků : 983
Věk : 35
Registrace : 25. 11. 08

Opět ty stěrače Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opět ty stěrače   Opět ty stěrače Icon_minitime23.02.09 19:58

Ondraschek napsal:
řízek napsal:
Nevím co s tím přesně,ale co to vyčistit a popř. prostříkat konkorem (olej) styčné plochy ramen.A možná prostříkat kontakty Cool
Jen nápad What a Face
tam může bejt věcí třeba špatně ukotřený nebo někde uklepanej kontakt a už to nejede ...elektrika je sviňa a to sem autoelektrikář:DDDD

ŽE PREJ!!! affraid[/quote]
no a má bejt ze mě autoelektronik:D[/quote] Násatvba?jakej ročník?já budu možná podnikatel-nástavba 1.roč.
Návrat nahoru Goto down
řízek
VW
VW
řízek


Počet příspěvků : 983
Věk : 35
Registrace : 25. 11. 08

Opět ty stěrače Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opět ty stěrače   Opět ty stěrače Icon_minitime23.02.09 20:00

Alkapinka napsal:
confused confused Zdravíííím...
No taky mám opět problém se stěračema.. Dost často se zasekávali, až do včera, to se zastavili úplně..konečná -nechalo mě to uprostřed pustin Opět ty stěrače 899849 . Ještě chci dodat že tento problém řeším už 4měsíce, nikdo nebyl zatim schopen poradit ani opravit..ani porsche ani mekánici. Je vše měněné, páčka, motůrek, a ještě něco co ani nevim jak se jmenuje,,, tak Vás chci požádat jestli máte nějaký nápad nebo řešení (ze skály to házet nebudu Laughing ) tak mi pls poraďte.. dííík - zoufalá Alkapinka

Zkus juknout na pojistku,můžou být i jen zaoxidované kontakty a je vada na Světě.U fáva takhle pár blbých chyb bylo Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Ondraschek
VW
VW
Ondraschek


Počet příspěvků : 511
Věk : 34
Registrace : 04. 11. 08

Opět ty stěrače Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opět ty stěrače   Opět ty stěrače Icon_minitime23.02.09 21:38

řízek napsal:
Ondraschek napsal:
řízek napsal:
Nevím co s tím přesně,ale co to vyčistit a popř. prostříkat konkorem (olej) styčné plochy ramen.A možná prostříkat kontakty Cool
Jen nápad What a Face
tam může bejt věcí třeba špatně ukotřený nebo někde uklepanej kontakt a už to nejede ...elektrika je sviňa a to sem autoelektrikář:DDDD

ŽE PREJ!!! affraid
no a má bejt ze mě autoelektronik:D[/quote] Násatvba?jakej ročník?já budu možná podnikatel-nástavba 1.roč.[/quote]
to víš nástavba 1. ročník skuherka
Návrat nahoru Goto down
TrejbitcH
VW
VW
TrejbitcH


Počet příspěvků : 393
Věk : 35
Registrace : 25. 01. 09

Opět ty stěrače Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opět ty stěrače   Opět ty stěrače Icon_minitime02.03.09 21:51

povidej od kud ses: AlkaPonco:)))))) to v praci delame casto...Smile) vzdy vyndame cely steracovy mechanismus... je to na dlouho pokud to nekoho zajima tak to sem napisu:))
Návrat nahoru Goto down
Vici
VW
VW
Vici


Počet příspěvků : 639
Registrace : 08. 03. 08

Opět ty stěrače Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opět ty stěrače   Opět ty stěrače Icon_minitime05.03.09 18:32

ty vole vyndat u G4 stěračovej mechanizmus je na pul hodky i s kávou affraid
Návrat nahoru Goto down
Proky
Administrátor
Administrátor
Proky


Počet příspěvků : 2312
Věk : 38
Registrace : 03. 03. 08

Opět ty stěrače Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opět ty stěrače   Opět ty stěrače Icon_minitime06.03.09 8:03

Vici_G2 napsal:
ty vole vyndat u G4 stěračovej mechanizmus je na pul hodky i s kávou affraid

se ti to machruje co Laughing Razz Laughing
Návrat nahoru Goto down
Vici
VW
VW
Vici


Počet příspěvků : 639
Registrace : 08. 03. 08

Opět ty stěrače Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opět ty stěrače   Opět ty stěrače Icon_minitime06.03.09 19:14

Proky napsal:
Vici_G2 napsal:
ty vole vyndat u G4 stěračovej mechanizmus je na pul hodky i s kávou affraid

se ti to machruje co Laughing Razz Laughing
vodjed naftákuu Laughing affraid affraid
Návrat nahoru Goto down
Proky
Administrátor
Administrátor
Proky


Počet příspěvků : 2312
Věk : 38
Registrace : 03. 03. 08

Opět ty stěrače Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opět ty stěrače   Opět ty stěrače Icon_minitime07.03.09 9:42

Vici_G2 napsal:
Proky napsal:
Vici_G2 napsal:
ty vole vyndat u G4 stěračovej mechanizmus je na pul hodky i s kávou affraid

se ti to machruje co Laughing Razz Laughing
vodjed naftákuu Laughing affraid affraid

Nezáviď lol! cyclops cyclops
Návrat nahoru Goto down
Vici
VW
VW
Vici


Počet příspěvků : 639
Registrace : 08. 03. 08

Opět ty stěrače Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opět ty stěrače   Opět ty stěrače Icon_minitime07.03.09 11:58

Proky napsal:
Vici_G2 napsal:
Proky napsal:
Vici_G2 napsal:
ty vole vyndat u G4 stěračovej mechanizmus je na pul hodky i s kávou affraid

se ti to machruje co Laughing Razz Laughing
vodjed naftákuu Laughing affraid affraid

Nezáviď lol! cyclops cyclops
nafta patří do kamen Very Happy Very Happy cyclops cyclops affraid affraid
Návrat nahoru Goto down
Proky
Administrátor
Administrátor
Proky


Počet příspěvků : 2312
Věk : 38
Registrace : 03. 03. 08

Opět ty stěrače Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opět ty stěrače   Opět ty stěrače Icon_minitime08.03.09 12:17

Vici_G2 napsal:
Proky napsal:
Vici_G2 napsal:
Proky napsal:
Vici_G2 napsal:
ty vole vyndat u G4 stěračovej mechanizmus je na pul hodky i s kávou affraid

se ti to machruje co Laughing Razz Laughing
vodjed naftákuu Laughing affraid affraid

Nezáviď lol! cyclops cyclops
nafta patří do kamen Very Happy Very Happy cyclops cyclops affraid affraid

BENZÍN DO ZAPALOVAČŮ Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
Vici
VW
VW
Vici


Počet příspěvků : 639
Registrace : 08. 03. 08

Opět ty stěrače Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opět ty stěrače   Opět ty stěrače Icon_minitime08.03.09 17:26

joo vtípky kdyby jsme raději té slečně poradili co stím Cool affraid affraid
Návrat nahoru Goto down
Proky
Administrátor
Administrátor
Proky


Počet příspěvků : 2312
Věk : 38
Registrace : 03. 03. 08

Opět ty stěrače Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opět ty stěrače   Opět ty stěrače Icon_minitime08.03.09 22:44

Zkusili jste pustit samotnej motůrek jestli se neseká ten, nebo jestli je to někde v těch kloubech
Návrat nahoru Goto down
Alkapinka
VW
VW
Alkapinka


Počet příspěvků : 79
Věk : 38
Registrace : 17. 02. 09

Opět ty stěrače Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opět ty stěrače   Opět ty stěrače Icon_minitime14.04.09 12:24

už to jdééé:-)))
Návrat nahoru Goto down
Hookyboy
VW
VW
Hookyboy


Počet příspěvků : 1255
Věk : 45
Registrace : 21. 04. 08

Opět ty stěrače Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opět ty stěrače   Opět ty stěrače Icon_minitime14.04.09 14:15

Alkapinka napsal:
už to jdééé:-)))

A kdyby to příště nešlo, tak ti poradim jednoduchou věc: Zajedeš do Gigasportu u Globusu, v oddělení tenisových raket si najdeš poličku s baseballovýma pálkama, a koupíš nějakou vetší dřevěnou nebo hliníkovou pálku. Pak zajedeš na nějaké odlehlé místo(pozor, né do lesa!!!) a pár dobře mířenými údery zbavíš Golfíka předního skla. Pro lepší aerodynamiku doporučuju následně potáhnout i to zadní a je uděláno!! Už nikdy nebudeš mít problém se stěračema. cheers a nakonec je můžeš i odmontovat, v zájmu snížení hmotnosti!!! Razz

Kdo by potřeboval s čímkoliv poradit, Hookyboy je vždycky k zastižení!!! lol!
Návrat nahoru Goto down
Ondraschek
VW
VW
Ondraschek


Počet příspěvků : 511
Věk : 34
Registrace : 04. 11. 08

Opět ty stěrače Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opět ty stěrače   Opět ty stěrače Icon_minitime14.04.09 16:11

hlavně odlehčit a ta aerodynamika je důležitáVery Happy
Návrat nahoru Goto down
Vici
VW
VW
Vici


Počet příspěvků : 639
Registrace : 08. 03. 08

Opět ty stěrače Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opět ty stěrače   Opět ty stěrače Icon_minitime16.04.09 13:11

Razz Razz
Hookyboy napsal:
Alkapinka napsal:
už to jdééé:-)))

A kdyby to příště nešlo, tak ti poradim jednoduchou věc: Zajedeš do Gigasportu u Globusu, v oddělení tenisových raket si najdeš poličku s baseballovýma pálkama, a koupíš nějakou vetší dřevěnou nebo hliníkovou pálku. Pak zajedeš na nějaké odlehlé místo(pozor, né do lesa!!!) a pár dobře mířenými údery zbavíš Golfíka předního skla. Pro lepší aerodynamiku doporučuju následně potáhnout i to zadní a je uděláno!! Už nikdy nebudeš mít problém se stěračema. cheers a nakonec je můžeš i odmontovat, v zájmu snížení hmotnosti!!! Razz
Laughing Laughing Laughing Laughing Razz Razz Razz Razz affraid affraid affraid

Kdo by potřeboval s čímkoliv poradit, Hookyboy je vždycky k zastižení!!! lol!
Návrat nahoru Goto down
MilanoB5
VW
VW
MilanoB5


Počet příspěvků : 146
Věk : 41
Registrace : 02. 06. 08

Opět ty stěrače Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opět ty stěrače   Opět ty stěrače Icon_minitime21.04.09 20:56

Hooky....je hodnej, když může tak pomůže... A dobrá rada je nad zlato Laughing
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Opět ty stěrače Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opět ty stěrače   Opět ty stěrače Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Opět ty stěrače
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum VW Club Budweis :: Servis & Pomoc & Zkušenosti-
Přejdi na: